Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 11 28, 11:05)
kepk kepk , vėliau ateis supratimas, kad šventi civilizacinės religijos primestą šventę su civilizacijos  primestu maistu- krakmolu.  mirksiukas.gif
Biblija yra civilizacijos metraštis, kurioje surašytos elgesio taisyklės gojams. Elgesio taisyklės ne gojams yra kitoje knygoje.
Laimė, mano vaikai jau dideli, religijos jiems neprimečiau, laisvi , ir nebereikia dėl jų kažko daryti, kad nesijaustų blogai, kai bendraamžiai švenčia ir gauna dovanų.

Paleo šventinis skanėstas gali būti  thumbup.gif
https://encrypted-tb...mHGWBNJbXLhdSGw

Idomus jusu poziuris i religija tradicijas, rodos i viska ziurite su kazkokia panieka, gal taip nutiko po jusu sunkiu isgyvenimu, ar visada taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 11 28, 12:38)

Kiek taviškei? Aš savo 14 metę įtraukiai į sektą iki Kalėdų- pažadėjau, kad spuogų nebeliks ir dar suknelę nupirksiu šventėm  biggrin.gif  Bet kepsiu visokius miltinius likusiai šeimai, šalia Paleo saldumynų stalo  smile.gif

o jei spuogai taip greit nepasiduos. būna gi visko.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 11 28, 11:38)
Kiek taviškei? Aš savo 14 metę įtraukiai į sektą iki Kalėdų- pažadėjau, kad spuogų nebeliks ir dar suknelę nupirksiu šventėm  biggrin.gif  Bet kepsiu visokius miltinius likusiai šeimai, šalia Paleo saldumynų stalo  smile.gif

Maniškei irgi tiek pat. Jungiasi ir ji kartu su mumis į paleo, bet kartais norisi jai ir šokolado, ir pyragėlio... Nu norisi... Spuogų neturi, pati yra vermišėlio sudėjimo, todėl jai norėtųsi ne numesti, o priaugti, kad niekas anoreksike nepravardžiuotų... ar neklaustų, kodėl tėvai valgyti neduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 28, 12:41)
Mergyt uogyt, o ne pas tave svoris per mažas? Jei jau low carb mityba, tai bent high fat pasidaryt reiktų tuomet, nes iš kažko tos energijos gauti reik. Pas mane tai nuo klubų ir užpakalio galima energijos "pasiimti" biggrin.gif

Na riebalus kasdien (kiek skaičiavau) viršiju. Bet, kad nesakyčiau, kad energijos priduoda. Kartais man jau baisu kiek valgau daug.. blush2.gif Dabar va 1kg. priaugau, gal nuo aguoninio torto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2013 11 28, 10:38)
Bet dabar galvoju, kad galbūt ir kepsiu. Juk šventės - visada būna svečių. Taigi jiems ir kepsiu. Dukrai kepsiu. Vyras jau irgi su paleo  mirksiukas.gif


aš kepsiu paleo imbierinukus kepsiu kuciuks vien del to kas man jie patinka kaip ir aguonu piena darysiu pati valgysiu ar ne nezinau ax.gif ....man tas kvapas....imbierinuku hm.....ir dabar uzplykytas cinamonas su kardamonu (gerimas prie pietu)


QUOTE(" voresta " @ 2013 11 28, 11:05)
Laimė, mano vaikai jau dideli, religijos jiems neprimečiau, laisvi , ir nebereikia dėl jų kažko daryti, kad nesijaustų blogai, kai bendraamžiai švenčia ir gauna dovanų.

Paleo šventinis skanėstas gali būti  thumbup.gif
https://encrypted-tb...mHGWBNJbXLhdSGw



ir as iš bandos jausmo o ne is noro kanors daryt darau.....bet aciu dievui atpratinau babulkas visoki slamsta nesti mums ir t.t.....vieni ka lepinam ir parisduodam marketingui tai del mazosios....ir tai gavau velniu nuo aplinkiniu kai savo vaikui papsakojau senelio salcio atsiradimo istorija lotuliukas.gif



QUOTE(ivetacom @ 2013 11 28, 11:41)
Idomus jusu poziuris i religija tradicijas, rodos i viska ziurite su kazkokia panieka, gal taip nutiko po jusu sunkiu isgyvenimu, ar visada taip buvo?



nu idomus ir jusu poziuris, mane tevai padare krikscione manes neklause...priemte tradicijas kurios man visai nepatinka nesutampa su mano pasaulėžiūra...man pav krikscionybe viena baisiausiu religinu per kuria turėjom viduramzius...kiek zmonius iskersta ir t.t.t.? avinu banda kuri gali daryt nuodemes keliais paslauziot pasigailet ir vel tipo i dangu? juokinga nekitaip.....tradicijos raudonas senis ogi COCA COLA ismislas, skraidantys elniai poliariniam asigali? elniu ganytoju apsedusiu chaliucogeniniu grybu pasakos....kas dar ko mes cia taip laikomes? as tikiu i mama gamta zinau kad tomis dienomis gamta svencia bet ne nekalto prasidejimo bla bla bla komercija.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 28 lapkričio 2013 - 11:56
Pagalvojau, kad imbierinius meduolius galima pakeisti imbieriniais-morkiniais meduoliais. kokių nors miltų reiks, bet galima nedaug, ir tą nedaug keisti kokiais nors riešutų miltais. Namelis tiesa, turbūt neišeis...
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2013 11 28, 12:41)
Idomus jusu poziuris i religija tradicijas, rodos i viska ziurite su kazkokia panieka, gal taip nutiko po jusu sunkiu isgyvenimu, ar visada taip buvo?

turėjau neraštingą, bet labai religingą bobulę, kuri perspaudė ir perlenkė kiton pusėn biggrin.gif . Poterius privertė išmokti, tačiau religingos nepadarė.
Labai daug skaičiau ir užsiėmiau savišvieta. Yra viena labai gera knyga, kuri sudėliojo visus taškus ant i. Bet protingam ir religingam žmogui ji ilgam gali išmušti žemę iš po kojų. biggrin.gif Prieš porą metų internete diskutavom su vienu labai religingu vyruku ir aš jam pakišau tą knygą. Vaje, kokį šoką jis vargšelis patyrė, iki šiol spjaudosi religijų pusėn - kaip aš galėjau būti toks aklas lotuliukas.gif Dabar mudu visai bendraminčiai.
O gyvenime jokių sunkių išgyvenimų nepatyriau.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 28, 11:53)
Labai daug skaičiau ir užsiėmiau savišvieta. Yra viena labai gera knyga, kuri sudėliojo visus taškus ant i. Bet  protingam ir religingam žmogui ji ilgam gali išmušti  žemę iš po kojų. biggrin.gif  Prieš porą metų internete diskutavom su vienu labai religingu vyruku ir aš jam pakišau tą knygą. Vaje, kokį šoką jis vargšelis patyrė, iki šiol spjaudosi  religijų pusėn - kaip aš galėjau būti toks aklas lotuliukas.gif Dabar mudu visai bendraminčiai.
O gyvenime jokių sunkių išgyvenimų nepatyriau.



kokia knyga...? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2013 11 28, 12:53)
Pagalvojau, kad imbierinius meduolius galima pakeisti imbieriniais-morkiniais meduoliais. kokių nors miltų reiks, bet galima nedaug, ir tą nedaug keisti kokiais nors riešutų miltais. Namelis tiesa, turbūt neišeis...

o jūs namelius valgot? Nes aš juos dėl grožio padarau smile.gif na, iš kvietinių miltų, su cukrumi ir cukraus glajumi smile.gif ir jie stovi ir kvepia ir gražūs, o po to paukštukams sutrupinu (arba jeigu būna labai šalta, tai išmetu biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2013 11 28, 12:52)

nu idomus ir jusu poziuris, mane tevai padare krikscione manes neklause...priemte tradicijas kurios man visai nepatinka nesutampa su mano pasaulėžiūra...man pav krikscionybe viena baisiausiu religinu per kuria turėjom viduramzius...kiek zmonius iskersta ir t.t.t.? avinu banda kuri gali daryt nuodemes keliais paslauziot pasigailet ir vel tipo i dangu? juokinga nekitaip.....tradicijos raudonas senis ogi COCA COLA ismislas, skraidantys elniai poliariniam asigali? elniu ganytoju apsedusiu chaliucogeniniu grybu pasakos....kas dar ko mes cia taip laikomes? as tikiu i mama gamta zinau kad tomis dienomis gamta svencia bet ne nekalto prasidejimo bla bla bla komercija.....

va tu irgi gali tą knygą perskaityti, lengviau bus prieš bandos spaudimą atsilaikyt. Lietuvių kalba ji. Jei nori, rašyk į AZ savo el pašto adresą, persiųsiu.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 28, 11:38)
Mano galva, šventės reikalingos  wub.gif Juk ne taip dažnai susirenka visa šeima, visi į krūvą. Ne dovanos ar vaišės svarbiausia - o šventinė nuotaika. Aišku galima bet kada susirinkti visiems  4u.gif

Būtent, nebūtina suteikti konkrečios religinės prasmės šventėms. Mums tai yra būdas pabūti kartu, ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 28, 12:00)
va tu irgi gali tą knygą perskaityti, lengviau bus prieš bandos spaudimą atsilaikyt. Lietuvių kalba ji. Jei nori, rašyk į AZ savo el pašto adresą, persiųsiu.



aš atsilaikyt i taip galiu....visada pries srove varau taip gyventi idomiau mirksiukas.gif bet lavintis visada i nauda thumbup.gif
i az rasau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 28, 11:38)
Mano galva, šventės reikalingos  wub.gif Juk ne taip dažnai susirenka visa šeima, visi į krūvą. Ne dovanos ar vaišės svarbiausia - o šventinė nuotaika. Aišku galima bet kada susirinkti visiems  4u.gif



QUOTE(nomore @ 2013 11 28, 12:01)
Būtent, nebūtina suteikti konkrečios religinės prasmės šventėms. Mums tai yra būdas pabūti kartu, ir tiek.



as uz buvima kartu bet kokia proga thumbup.gif bet kai ta proge tiek persmelgta komercijos "tradiciju" paziurekit kas aplink darosi atejus kaledms nuo ju jau bloga daznam buna pavarge nusilakste ir daznai su nepateisintais lukesciais, nes juos susikuriame ne patys o mama reklama... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 28 lapkričio 2013 - 12:05