Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 13:13)
treniruoklių salė, su lengvu apšilimu ant dviračio, o paskui jėgos treniruotės. Tinka?
ir aš noriu tos knygos, tik šoko nepatirsiu tikrai  biggrin.gif

As manau kad betkoks sportas tinka, jei tau patinka ir gerai jautiesi po jo.
As rimciau sportuoti pradejau pernai ziema. Po keliu menesiu pajutau kad formos grazeja, jegu daugiau atsiranda, nuotaika geresne, nera tokiu pykciu seimoje. Vasara sporto klubas porai menesiu uzsidare. Nezinau ar del to, bet man buvo labai sunkus metas emociskai, pradejau pykti ant visu ir uz viska, pykstu ir nezinau ko, net pagalvojau kad man depresija. Rudeni siaip ne taip prisiverciau grizti i kluba ir tie blogumai dingo, vel dziaugiuosi gyvenimu. Buna, kad isvaziuoju kokiai savaitei, nenueinu pasportuoti ir vel man nuotaikos nera. Vadinasi, man sportas reikalingas, gal tas laimes hormonas pradeda nesigamint kai nejudu ax.gif tad merginos, linkusios i depresijas ir blogas nuotaikas, judekit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 11 28, 13:17)

Ir kas ten per knyga, tokia jau šokiruojati? Nemanau, kad kas nors gali dar šokiruoti šiais laikais, ypač antireliginė knyga  biggrin.gif

tai tikrai nėra prieš religiją nukreipta antireliginė knyga, neanalizuoja jokių šventų raštų, ji tik nuima religijos uždedamus akidangčius, jei taip galima išsireikšti. Pradedi matyti visai kitaip, kitoje šviesoje matai kas dabar vyksta. Na, stebuklų nepažadu- čia kiekvieną paveiks kitaip, jei paveiks, aš tik mačiau kaip ano žmogelio pasaulio įsivaizdavimas sudužo, ir jis dabar samprotauja : gal man geriau buvo likti "zombiu" (jei ką, tai jis save pats taip įvardija).
Knyga išsiųsiu norinčiom vėliau , dabar lauke gražus oras, reikia dar darže kai ką nuveikt.
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2013 11 28, 12:33)
As manau kad betkoks sportas tinka, jei tau patinka ir gerai jautiesi po jo.
As rimciau sportuoti pradejau pernai ziema. Po keliu menesiu pajutau kad formos grazeja, jegu daugiau atsiranda, nuotaika geresne, nera tokiu pykciu seimoje. Vasara sporto klubas porai menesiu uzsidare. Nezinau ar del to, bet man buvo labai sunkus metas emociskai, pradejau pykti ant visu ir uz viska, pykstu ir nezinau ko, net pagalvojau kad man depresija. Rudeni siaip ne taip prisiverciau grizti i kluba ir tie blogumai dingo, vel dziaugiuosi gyvenimu. Buna, kad isvaziuoju kokiai savaitei, nenueinu pasportuoti ir vel man nuotaikos nera. Vadinasi, man sportas reikalingas, gal tas laimes hormonas pradeda nesigamint kai nejudu  ax.gif  tad merginos, linkusios i depresijas ir blogas nuotaikas, judekit  biggrin.gif

man šiuo metu patinka tik jėgos sportas, visos tos aerobikos ne mano autoimuninei ligai, nepavežčiau tokio krūvio, o jogos ar kalanetikos man per lėta
Dėl sporto daromos įtakos nuotaikai sutinku visu 100 proc drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 12:43)
man šiuo metu patinka tik jėgos sportas, visos tos aerobikos ne mano autoimuninei ligai, nepavežčiau tokio krūvio, o jogos ar kalanetikos man per lėta
Dėl sporto daromos įtakos nuotaikai sutinku visu 100 proc  drinks_cheers.gif

Va, kokios mes visos skirtingos smile.gif Man per aerobiką net norisi, kad visi judesiai būtų sudėtingesni, kad reiktų galvą pasukt bešokant biggrin.gif O dėl nuotaikos,taip, tik supratau, kad jei nėra ūpo tą dieną, geriau ir neiti. Naudos nebus, o jei dar žiūrėk trenerė ar treniruotė nepatinka, tai dar labiau sunervins smile.gif

Dėl religijos... nesivelsiu į diskusiją. Esu tikintis žmogus, vaikštantis į bažnyčią karts nuo karto, tiesiog kiekvienam reikia susikurti savo tikėjimą wink.gif Žinau, kad per šventes valgysiu uždraustų dalykų, gal ne taip baisiai, kaip visad (nors mane visada stebindavo kitų pasakojimai "kaip apsirijau per kalėdas", niekad to nepajausdavau), o jos praeis - ir vėl į kelią smile.gif

Šelma, 5kg, puikus pasiekimas thumbup.gif
Atsakyti
O ar tinkamas patiekalas po treniruotės - kepta šoninė?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 13:17)
O ar tinkamas patiekalas po treniruotės - kepta šoninė?

Man atrodo, turi klausyti savo organizmo. Man seniai kalama į galvą, kuo ir tikėčiau, kad po sporto geriausia baltymai.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 28, 14:19)
Man atrodo, turi klausyti savo organizmo. Man seniai kalama į galvą, kuo ir tikėčiau, kad po sporto geriausia baltymai.

po sporto reikia valgyti lengvai virskinamus angliavandenius (krakmolingas darzoves) ir baltymus, negalima riebalu... kiek laiko po sporto geriau vengti riebalu as niekur neradau, tai pati asmeniskai nieko nevalgydavau 1 valanda. o po to kaip visada wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 28, 13:30)
po sporto reikia valgyti lengvai virskinamus angliavandenius (krakmolingas darzoves) ir baltymus, negalima riebalu... kiek laiko po sporto geriau vengti riebalu as niekur neradau, tai pati asmeniskai nieko nevalgydavau 1 valanda. o po to kaip visada wink.gif

man labiau norisi tikslumo, kad žinočiau, jog einu teisingu keliu, o ne sporto pagalba užsiauginu papildomų lašinių doh.gif
O ką tu valgai po tos valandos, riebalus jau?
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 28, 12:31)
ir man šventės patinka smile.gif ir tradicijos, arba kaip "voresta" išsireiškė bandos spaudimas, patinka smile.gif ruošimasis Kūčių vakarienei su mama, kol brolis su tėčiu puošia eglutę ir juokais ginčijasi dėl žaisliukų derinimo, ramios Kūčios su nuo patalo neatsikeliančia močiute, kuri tik kartą per metus su mumis sėdi prie vieno stalo, mišios vakare su tokia paslapties ir stebuklų nuojauta, rytinė Kalėdų kava su visa šeima, kai iš po eglutės traukiam pripakuotas dovanėles ir džiugiai diskutuojam apie praėjusius metus, o kartais net ir pažiūrim vaikystės filmuotas juostas smile.gif gražu, miela ir tas buvimas kartu toks beprotiškai laukiamas smile.gif
ir tos, kurios skundžiatės komercializmu, kas jums liepia jame dalyvauti? Kas liepia masiškai pirkti niekam nereikalingus daiktus? Niekas. Kaip galite atsilaikyti visuomeniniam spaudimui valgyti sveikus grūdus ir cukrų, taip galite ir ramiai žiūrėti į šventės komercinę pusę. Ir sakyti, kad tie, kurie tiki ar kurių religija kitokia, yra kažkokie blogesni ar kvailesni nei jūs, yra ganėtinai žema.

Elata, as tave myliu wub.gif wub.gif


Labas, visai pameciau tema, nebespeju su jumis doh.gif bet lasinius dar valgau, viskas gerai biggrin.gif siandien buvau savo pilvo echoskopuotis, pasiunte profilaktiskai. Na ka, sake pilvas blic, ner prie ko prikibt. biggrin.gif Inkstai, tulzis, kepenis, bluznis ir visi kt reikalai savo vietoje ir tvarkoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 28, 14:19)
Man atrodo, turi klausyti savo organizmo. Man seniai kalama į galvą, kuo ir tikėčiau, kad po sporto geriausia baltymai.



po sporto baltymai ir geriausia per pirmas 20 - 30 min, čia raumenims, kad augtų jų masė, aš taip skaičiau 4u.gif o kad atsistatytų jėgos ir energija, tai angliavandeniai, taip išeina riebalai - lieka už borto, jeigu kalbam apie mitybą po sporto.
Atsakyti
Labas rytas, apsimesiu, kad penkiu puslapiu situ neskaiciau, nes kazkada cia jau vire panasios diskusijos lotuliukas.gif Siandien ryte suvalgiau 300 g jogurto, pagaminto is kokoso, sirdis dziaugias ir dainuoja, kad vis ne kiausinis ar mesa biggrin.gif biggrin.gif
Pietums daug salotu su avokadu bus ir galbut lasisa, ar krevetem.
Vakarienei, likuciai nuo pietu.

MB isvaziavo 4 dienoms y kita miesta dirbt, tai generaline tvarka namie per mano abu laisvadienius vyks biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

pumpica, kaip saunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 14:32)
man labiau norisi tikslumo, kad žinočiau, jog einu teisingu keliu, o ne sporto pagalba užsiauginu papildomų lašinių  doh.gif
O ką tu valgai po tos valandos, riebalus jau?

sporto pagalba lasiniu nezsiauginsi, bet svorio priaugti gali. jo, valgau iprastai, paleo maista, o mes gi cia valgom riebiai, ar ne? nuo smotelio liesos mesytes tik su darzovem as nebunu nei soti, nei laiminga. todel man sportas ir paleo su trim riebiais valgymais nelabai derinosi schmoll.gif
kad ir tas whole30 pats sau priestarauja. na pirmiausia raso, pries ir po sporto butina valgyt ta ir ta ir kad maistas pries ir po sporto negali atstoti normalaus valgymo. paskui raso, kad negalima uzkandziaut ir galima valgyt tik tris kartus per diena.
jei tarkime as tap valgymu stengiuosi islaikyti 5-6 valandas, nu tai mirtis man biggrin.gif todel laikausi tu triju valgymu ir kenciu ta viena valanda pasportavus smile.gif na tiesa, as dabar kuri laika nesportuosiu, tai ir su valgymais viskas bus tvarka smile.gif
Atsakyti