Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 12 02, 20:44)
gera ir naudinga dieta, kur naudingos medžiagos gaunamos geriant vandenį po 2-4 litrus kasdien
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nuostabi dieta: vanduo ir greifurktai. Ir jos viską kilodžiauliais matuoja biggrin.gif ir nealina organizmo vien vandeniu ir angliavandeniais misdamos... sorry, mergos, nepykit, kraustausi ten biggrin.gif
Atsakyti
[quote=" voresta ",2013 12 02, 10:40]
niekur jis nuo šito dingti negali, juk tai jo toks kvėpavimas, rodantis dusimą ir deguonies trūkumą. O jis kompu nesinaudoja?
Jam nutiko va kas (tas skaičiavimas taip rodo, ne aš sugalvoju): valgant kasdien daug angliavandenių , kasa turi išskirti daug insulino, kad iš kraujo pašalinti gliukozę, į kurią tie angliavandeniai pavirsta. Ir kai tai vyksta ilgą laiką, nutinka štai kas:

Gali atsirasti audinių hiperjautrumas insulinui. Tokiu atveju visa gliukozė patenka į ląsteles virsta kūno riebalais, o kraujyje nuolat labai žemas gliukozės kiekis arba jis labai greitai ir žemai nukrinta iškart pavalgius. Apie tokį žmogų sakoma, kad „valgo, bet nepavalgo, tik pampsta“. Toks medžiagų apykaitos sutrikimas vadinamas gliukogeniniu arba tiesiog hipoglikemija.

o kai kraujyje krenta gliukozės lygis, jam norisi kažko sadaus užkrimst, kad vėl gerai jaustis. Užkremta, laikinai pagerėja, tačiau netrukus vėl reikia. Kuo daugiau angliavandenių- tuo daugiau insulino ir tuo labiau įsisuka šis ratas. Iš jo išeiti galima tik apribojant angliavandenius, kai jų bus žymiai mažiau, insulino irgi netrukus bus gaminama mažiau. Dar būtinai reiks susilaikyti nuo užkandžiavimo tarp valgymų.
Dėl to gali būti tokia bloga savijauta, kad gali tekti pasinaudoti gliukozės tabletėmis, kai jau labai blogai bus. Todėl jų reiks turėt po ranka. Tačiau tas pereinamasis periodas ilgai netruks. Dar - nepereikit labai staigiai prie labai mažai angliavandenių -daržovių dabar turės valgyti labai daug.

Judu tik dabar nesigaudot visame šitame, tačiau, jei nenorit tapti nuolatiniais poliklinikų lankytojais, teks mokytis. Arba išmoksit, arba jus "gydys" visą likusį gyvenimą.
Papildyta:

tai kad nepastebėjau jog jis dažnai valgytų saldžiai g.gif ir neužlandžiauja dažnai (čia jau aš labiau būdavau šaldytuvą apsikabinusi), į kompą vakarais būna įlindęs, bet ne darbo reikalais. Na reiks labiau įsigilinti į tą HS
Atsakyti
blink.gif tada iš kur toks pH indeksas gaunasi? Na, pamatysim.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 02, 18:44)
....
gera dieta 15-20Kg per 31d!
gera ir naudinga dieta, kur naudingos medžiagos gaunamos geriant vandenį po 2-4 litrus kasdien...
lotuliukas.gif man idomu, kas cia per patiekalas ir koks jo skonis:
"5diena: 3 nedidelės dežutės tuno aliejuje ir 1 skardinė pupelių (gali būti pomidorų padaže) Viska sumaišyti ir valgyti mažais kiekiais. +2-4L vandens"
vien skaitant skrandis apsiverte blink.gif blink.gif

zinot, as pastebejau, kad kitose temose visos sveikos, tik storos (ar issivaizduoja tokios esancios), o sita tema - tai ligoniu palata... kartais viena kita ka linksmesnio, sviesesnio numeta, o siaip tai kaip skundu knyga skaityti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 02 gruodžio 2013 - 20:31
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 02, 21:20)
blink.gif  tada iš kur toks pH indeksas  gaunasi? Na, pamatysim.

tai va, kad man čia kažkas nesueina g.gif kai matavau sulaikymas buvo 39s, per min įkvėpė 25 kartus, tai ir gaunasi apie 17, nu reiks dar šiandie pabandyt vėl paskaičiuot
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 02, 18:14)

Aš nutariau save apdovanoti, jei iki šios savaitės galo, nesukramtysiu jokio saldėsio, pirmadienį pirksiu naują odinę piniginę 

Šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 02, 19:34)

Sugalvojau salotas. Tarkuoti virti burokai sumaisyti su pakeptomis tarkuotomis morkytemis ir pakepintu svoguneliu. Palieta alyvuogiu aliejumi, vo:)


Ir aš šian skanias sugalvojau- virta ,ėsa, kiaušiniai, ghy keptas poras ir pekinas rolleyes.gif

QUOTE(jautiena @ 2013 12 02, 21:24)


zinot, as pastebejau, kad kitose temose visos sveikos, tik storos (ar issivaizduoja tokios esancios), o sita tema - tai ligoniu palata... kartais viena kita ka linksmesnio, sviesesnio numeta, o siaip tai kaip skundu knyga skaityti...

Man migrenos nebėr thumbup.gif Buvo vakar galva sunkoka, bet be vaistų išbuvau, šian kaip gyva (anksčiau kas savaitė, pusantros dviem dienom numirdavau)
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 02, 19:44)

gera dieta 15-20Kg per 31d!
gera ir naudinga dieta, kur naudingos medžiagos gaunamos geriant vandenį po 2-4 litrus kasdien

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif faina, gerai, kad aš ant tokių dietų neužkibdavau, nes ne man tokie dideli maisto kiekiai biggrin.gif

QUOTE(jautiena @ 2013 12 02, 20:24)
lotuliukas.gif man idomu, kas cia per patiekalas ir koks jo skonis:
"5diena: 3 nedidelės dežutės tuno aliejuje ir 1 skardinė pupelių (gali būti pomidorų padaže) Viska sumaišyti ir valgyti mažais kiekiais. +2-4L vandens"
vien skaitant skrandis apsiverte 

zinot, as pastebejau, kad kitose temose visos sveikos, tik storos (ar issivaizduoja tokios esancios), o sita tema - tai ligoniu palata... kartais viena kita ka linksmesnio, sviesesnio numeta, o siaip tai kaip skundu knyga skaityti...

feuveu lotuliukas.gif
------
tai sakai, netinkamas mūsų gyvenimo ir mitybos būdas biggrin.gif
Atsakyti
tas patiekalas su paprastom virtom pupelem, tai gal dar ir valgomas, bet as iskart issivaizduoju virtas pupeles praskiestam pomidoru padaze, plius tunas plaukiantis aliejuj ir viskas suplakta i viena mase biggrin.gif
tinkamas ar netinkamas, tu rezultatu dar teks palaukti koki desimtmeti kita, tada bus matyt ar laktysim kietos babces ar is subiniu pjuvenos pabirs ir musu teorijai bus amba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 02 gruodžio 2013 - 21:31
QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 02, 19:15)

tasa - nieko neuzvalgei paskutiniu metu? g.gif  4u.gif



ne, tiesiog kazkada taip buvo pries mmm.. dabar a nesuprantu savo ciklos, tiksliau jo nera....
Atsakyti
[quote=jautiena,2013 12 02, 21:24]
lotuliukas.gif man idomu, kas cia per patiekalas ir koks jo skonis:
"5diena: 3 nedidelės dežutės tuno aliejuje ir 1 skardinė pupelių (gali būti pomidorų padaže) Viska sumaišyti ir valgyti mažais kiekiais. +2-4L vandens"
vien skaitant skrandis apsiverte blink.gif blink.gif

zinot, as pastebejau, kad kitose temose visos sveikos, tik storos (ar issivaizduoja tokios esancios), o sita tema - tai ligoniu palata... kartais viena kita ka linksmesnio, sviesesnio numeta, o siaip tai kaip skundu knyga skaityti...
[/quote

Nu nerealiai, linksma cia pas jus. Vyras rezidentus ziuri ir juokiasi, o as is jusu postu zviegiu. Zodziu namie stogas kilnojasi biggrin.gif. Einu vandens gerti 2-4 litrus gal dar spesiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif siandien . Nu tamsumas zmoniu....
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 02, 22:11)
faina, gerai, kad aš ant tokių dietų neužkibdavau, nes ne man tokie dideli maisto kiekiai

lotuliukas.gif
Bet iš tiesų tai baisu unsure.gif Gaila moters doh.gif Tiek informacijos šiais laikais, tiesiog sukramtyta viskas, tiesiog išsižioti tereikia, o va tiki žmogus, laikosi, kitiems siūlo doh.gif
Ex darbe turėjau bendradarbe. Aš suprantu, kad sveika gyvensena ne visiems rūpi, bet keista, kad nei per spauda (žurnalus, mačiau, vartydavo), nei per tv jos nepasiekė nė krislelis supratimo, kad taip, kaip ji augina savo antroką yra vaiko žudymas. Moteris labai mėgsta suktis virtuvėje, maisto ruoša, jos arkliukas (ir skaniai gamina, sakyčiau), bet kadangi sūnus nieko nevalgo, tai perka tai, ką sugeba įsiūlyti- Barnius, čipsus ir energetinius gėrymus (pamačius mano išsprogusias akis ir atvipusį žandikaulų- aš pigiausius, gi, tuos kur už litą IKI būna blink.gif ) Kasdien. Ryte barnis, pietums čipsai ir energetinis, vakare po darbo gerai apstaugus įkišdavo kažkiek normalaus namie ruošto maisto (net ne dėl sveikatos, bet- gaila išmesti, tiek priruošta.... ) Visi bandymai kalbėti baigdavosi- aš jį myliu, nesedės gi nevalgęs visą diena doh.gif frusty.gif: Vaiko gaila žiauriai.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 02 gruodžio 2013 - 21:35
QUOTE(jautiena @ 2013 12 02, 21:30)

tinkamas ar netinkamas, tu rezultatu dar teks palaukti koki desimtmeti kita, tada bus matyt ar laktysim kietos babces ar is subiniu pjuvenos pabirs ir musu teorijai bus amba.

nereiks 10 metų laukti, anksčiau paaiškės. Mane labiausiai neramina riebalai, kad jų daug, o visa kita, manau, kad mums tinka
Atsakyti