Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(adija5 @ 2013 12 14, 06:22)
Ale tai žinok,kada čia mum visom susirinkt ir kur...kad spėt išgelbėt tą pasaulį g.gif

Aha,vietoj gėlytės ,ne ryjimui... O tai kam į salotas tada?Tegul auga sau,džiugina per žiemą dūšią?Ui, tas vartotojiškas požiūris-gėlę ir tą suryt reikia  doh.gif
Vilma bent pas mani tai net nelabai balkoninės vazoninės užaugo kelis metus balkone g.gif O šiltnamin įkišus,tai visai spjovė ant normalaus savo ūgio.

Man pvz.labiau patinka pomidorai gražūs  ax.gif Be jokių sukietėjusių užpakaliuose tatuiruočių,kurias išpjaustyt reikia,kalabašistinių išsigimimų ir t.t.,bet...pageidautinas svoris nuo 70 iki 270 g.Ir daug-tada gražu  ax.gif Kiti pažaidimui,vaikam ir koncervavimui.Nu ,dar toks spalvinis faktorius svarbus...

Taigi,burna mano normali,apžioju strandarto ribose,dantų turiu visus pomidorams sukramtyt-nu yra ir padielkių,ne tik savų,pieninių  blush2.gif Protinius jau peraugau.  .Nors pagal prieš kelis metus odontologų atliktų darbų kainas,turiu dantų kaip ryklys-dvi eiles mažiausiai. Polikarbonatinių šiltnamių vertės šypsena...

pas man bajajos apie metra siltnamy uzaugo,o dar issikerojo-buvo baisus miskas-bet vaisiu daug,tai nepykau...ziperiniu ir man nereik schmoll.gif ir armonikos...man labiau spalvos ir dydziu ivairove patinka[skonis svarbiausia] nors milzinu irgi savo smelio dezej neauginsiu -nesvarbu,kad skanus-nepatinka ir psio rolleyes.gif
Atsakyti
Jau pradedu dairytis ką čia kitiems metams auginti. Kažkaip sunkiai sekasi smile.gif žinau kad bent jau colibri, aurea, delfine bus. O daugiau be nuomonės doh.gif gal tiesiog nuėjus į sėklų pardes pasidairysiu ir apsispręsiu.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 12 14, 13:45)
Jau pradedu dairytis ką čia kitiems metams auginti. Kažkaip sunkiai sekasi smile.gif žinau kad bent jau colibri, aurea, delfine bus. O daugiau be nuomonės  doh.gif  gal tiesiog nuėjus į sėklų pardes pasidairysiu ir apsispręsiu.

o as siemet ypatingai rami,nepirksiu nei vienos naujos seklytes(tiesa pernai jau sakiau busiu protinga lotuliukas.gif ,nepirksiu nieko....bet nebuvau....),nu bet siemet tai tikrai busiu protinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Tik reikes atsirinkti is virs 80 rusiu,ka auginti.Augingavau apie 100 daigu,o siemet zadu sumazinti iki 60,nes begalo sunku priziureti,tuo labiau ,kad kiekviena diena dirbu,tai kas vakara tenka kapstytis iki velumos.Nors beveik viska,ka auginsiu , turiu mintyse susideliojusi,liks tik igyvendinti.
Colibrius auginau,man patiko,bet nebeturiu seklu nebeauginsiu,dar kitam sezonui reiks pirkti hibridu,tai manau jie paklius lotuliukas.gif ,delfinus ir auginau,bet radau labiau patikusi,tai ju nebeauginu.aureatikrai auginsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 14 gruodžio 2013 - 14:16
Sveikutes,

Seniai cia berasiau. uzsuku tik pro reta pasiskaityti blush2.gif Vakar prisedus jau deliojausi seklas, kokius pomidorus sesiu naujam sezone. Sunku buvo is galybes atsirinkti favoritus, tuo labiau,kad ir daigu sykart maziau i siltnami tilps, nes viena krasta okupavo skanioji vynuoge, tai nenoriu jai konkurencijos daryti.
uzsirasiau, kad sesiu:
Polfast h- labai patiko derlingumu ir MB patinka tokio tipo pomidorai.
Zolotaja serdsa- derlingas ir labai skanus.
Ciornij slon- cia siumetinis cia isgirtasis biggrin.gif
Olialia- derlingas ir man skanus labai.
Mikado- labai skanus, nors pernai kazko sirgo jie pas mane, bet gal naujam sezone bus kitaip.
Paul robeson- skanus juodukai ir derlingi. Bet del situ dar klaustuka sioki toki laikau.
Toyoto H- ilgai derantys, kietesni, MB patinka ir marinuoti tinkami.
Delfine H- cia isgirti, naujokai irg bus siltnami pas mane.
Vienos forumietes dovanot kekiniai- labai derlingi, nelinke skilineti, ilgai derejo.
Corleone H- naujiena bus mums.
Orkado H-naujiena.
Buran H- naujiena.
Belle H- naujiena.
Severnoje korona- naujiena.
Altaiskij oranzevoj-naujiena.
Krasnaja zvezda- velyvi, kompaktiskas krumas, derlingi ir lb skanus.
Malinovy Henrika H- naujiena.
Jasminia- naujiena.
Donat Cuska- naujiena.
Rodzero- naujiena.
Betalux- del ankstyvumo ikisiu keleta.
Raudonkepuraite- naujiena
Promyk- naujiena.

jei kas turite patirties su mano isvardytom naujienom, labai lauksiu komentaru. Visada galima koreguoti sarasa, nes N nebandytu dar turiu veisliu... O MB labai vertina hibridus, tai siemet ju daugiau sesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 14 gruodžio 2013 - 14:54
As jau baigineju valgyti savus pomidorus, naturalius biggrin.gif biggrin.gif Jau tikrai busiu uzdariusi sezona, liks is stiklainiuku tik megautis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 12 14, 15:54)
tuo labiau,kad ir daigu sykart maziau i siltnami tilps..

uzsirasiau, kad sesiu:
Buran H- naujiena.

Malinovy Henrika H- naujiena.

Donat Cuska- naujiena.

jei kas turite patirties su mano isvardytom naujienom, labai lauksiu komentaru.

Nu nieko sau sąrašėlis bigsmile.gif netgi jei tik po vieną daigą sodinsi, ir tai nemažai gaunasi smile.gif
Apie Buran'ą ne kartą esu rašiusi, bet kažko stebuklingo papasakot neišeis, hibridas galingas, aukštas augalas, gerai dera, pomidorų vaisiai dideli, kietoki, ilgiau išlaikomi. Skonis tradicinis.

Apie Malinovy Henryka irgi esu rašiusi. Mano akimis žiūrint - nevykėlis hibridas. Man visiškai neskanus. Neskanus buvo ir mano kaimynei. Ir mano mamai neskanus buvo, sako, kokį čia š.. pasodinai.. Na, sumalt į pliurzes, sukišt į visokius marmalus tai tiks smile.gif

O kas čia pas tave per emigrantas Donat Cuska? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 12 14, 14:54)

Severnoje korona- naujiena.

Krasnaja zvezda- velyvi, kompaktiskas krumas, derlingi ir lb skanus.


man jie abu labai panašūs ir skoniu, ir derlingumu, tik vaisiaus forma skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 12 14, 13:42)
,delfinus ir auginau,bet radau labiau patikusi,tai ju nebeauginu.aureatikrai auginsiu.


Jei nepaslaptis, o kokius auginsite vietoj Delfinų? Nes pati vis mastau kokį čia hibridą pasirink, bet niekaip nerandu, kad būtų ir skanus ir derlingas. blush2.gif
Atsakyti
Man iš hibridų patiko Rally F1. Kitais metais būtinai sodinsiu.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Laisvalaikiui praleisti prie rytinės kavos:
http://sadik45.taba....a_2013_god.html
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2013 12 16, 02:02)
Man iš hibridų patiko Rally F1. Kitais metais būtinai sodinsiu.

kuo jis toooks ypatingas g.gif pala pala,ar ne krastiete,tamstele?
Atsakyti
[quote=jurgina*,2013 12 15, 16:57]
Jei nepaslaptis, o kokius auginsite vietoj Delfinų? Nes pati vis mastau kokį čia hibridą pasirink, bet niekaip nerandu, kad būtų ir skanus ir derlingas. blush2.gif
vieno ypatingo kaip ir neturiu,labai patiko tornado,toro,del sio pomidoro cia anksciau jau buvo diskutuota,brooklyn,raisa ,matias,starbuck,listell.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 16 gruodžio 2013 - 09:43