Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

bigsmile.gif kokiu graziu darbeliu matau thumbup.gif 4u.gif
Sobieskos darbelis ir ideja thumbup.gif wub.gif

Alatejos deziukes labai fainos,pirmoji, jetau kokia faina wub.gif antrai ir man lyg kazko truktu,bet siaip ir simpatiska 4u.gif nors is tikruju, gal ten viskas ir gerai,zinau,kaip nuotrauka iskraipo vaizda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 07 gruodžio 2013 - 16:06
QUOTE(zerutis @ 2013 12 07, 17:04)

Sobieskos darbelis ir ideja  thumbup.gif  wub.gif



Ačiū Tau...ir visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kad nebūtų nuobodu įteikiant dovanėlę...nugis yra ir kryžiukų...matot smile.gif

user posted image
Atsakyti
Nu bet reik paslinkt tokius mažumus siuvinėt blink.gif
Atsakyti
O as gal negerai padariau, bet nesilaikiau spalvu ir pasiemiau spalvas antraj mergytei pagal save, bandysiu isradinet kazka biggrin.gif pirmoji kaip ir baigta beveik tik BS liko biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif man tai natu knygos gaila verysad.gif gerai,jau gerai,viskas cia super wub.gif
sobieska,kai pas tave tiek minciu,pagelbek man ax.gif nesugalvoju ka vaiko aukletojai ant mazos uzrasines issiuvinet doh.gif niekas i galva neateina,buvau vardo pirma raide issirinkus,bet perdidele,netelpa man schmoll.gif PLYZ duokit patarima koki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 08, 13:24)
blink.gif man tai natu knygos gaila  verysad.gif

Zeruti, šituos pavienius natų lapus išpirkau iš vieno ruso per baracholkę, jis į juos savo tepaluotas surūdijusias detales buvo pradėjęs sukti...tai manau čia mažesnė blogybė padaryta ax.gif
Tai ieškok kitos raidės, nes raidelė tai tikrai būtų pats tas visiems metų laikams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 08, 13:32)
Zeruti, šituos pavienius natų lapus išpirkau iš vieno ruso per baracholkę, jis į juos savo tepaluotas surūdijusias detales buvo pradėjęs sukti...tai manau čia mažesnė blogybė padaryta  ax.gif
        Tai ieškok kitos raidės, nes raidelė tai tikrai būtų pats tas visiems metų laikams  smile.gif

blink.gif koks ziaurus,turbut laikrasciu neturi biggrin.gif
Dar galvoju ka su ja daryt,kazi kaip atrodytu issiuvineta ant 28nr. lino, per viena gija g.gif
Atsakyti
jau norejau pasiulyti stora knyga natu prirasyta pasidalyti biggrin.gif radau pas uosviene kazkada biggrin.gif
bet gal ir gaila plesyti g.gif Čiurlionio 1975metu leidimo g.gif


ačiū 4u.gif kas mano burlulus pagyrėt oro_buckis.gif

labiausiai isimine tai Weronicos tas gražus pavekslas su netikusiu remu blush2.gif
zerutis geles žiedas fantastiškas wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 08, 02:24)
Ačiū Tau...ir visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kad nebūtų nuobodu įteikiant dovanėlę...nugis yra ir kryžiukų...matot  smile.gif


Sobieska, koks fainas dovanos įpakavimas wub.gif Pavydžiu kas ją gaus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 08 gruodžio 2013 - 15:50
Sveikos merginos. Žaviuosi visų Jūsų darbeliais. thumbup.gif Pati pradėjau siuvinėti nesenai, gal tik antri metai. Kol siuvinėjau adatines ir panašiai - buvo visas gerai. Bet jau dabar pradėjau siuvinėti paveiksliukus ir niekaip nesiseka nufotografuoti. Nešioju paveiksliuką po visus namus ieškodama tinkams vietos, bet vis blizga ir atsispindi. Ką turėčiau daryti? Suprantu, kad genialumas - paprastume, bet, deja, pati niekaip neperkandu šitos mįslės. O, taip norėtųsi ir man Jums čia pasirodyti, ką nuveikiau ) . Gal kas nors patarsite? Gal negeras stiklas ar dar kas nors? Juk turi kas nors būti? Jūs taip gražiai nufotografuojate savo paveikslėlius, o mano - kaip veidrodis - negaliu parodyti? SOS! Prašau padėti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2013 12 08, 20:56)
Prašau padėti....  blush2.gif

išimk stiklą ir nufotografuok mirksiukas.gif
paskui įdėk stiklą atgal, o nuotraukas rodyk mums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2013 12 08, 22:56)
Sveikos merginos. Žaviuosi visų Jūsų darbeliais.  thumbup.gif  Pati pradėjau siuvinėti nesenai, gal tik antri metai. Kol siuvinėjau adatines ir panašiai - buvo visas gerai. Bet jau dabar pradėjau siuvinėti paveiksliukus ir niekaip nesiseka nufotografuoti. Nešioju paveiksliuką po visus namus ieškodama tinkams vietos, bet vis blizga ir atsispindi. Ką turėčiau daryti? Suprantu, kad genialumas - paprastume, bet, deja, pati niekaip neperkandu šitos mįslės. O, taip norėtųsi ir man Jums čia pasirodyti, ką nuveikiau  ) . Gal kas nors patarsite? Gal negeras stiklas ar dar kas nors? Juk turi kas nors būti? Jūs taip gražiai nufotografuojate savo paveikslėlius, o mano - kaip veidrodis -  negaliu parodyti? SOS! Prašau padėti....  blush2.gif

fotografuoju tokiu kampu ,ir kad saulės ryškios nebūtų ,kitaip savo atvaizdą fotografuoju atsispindintį stikle ,o čia tiesiog nusuku .
http://uogyte.galler...ch?ph=MIP-eROHr
http://uogyte.galler...ch?ph=MIP-e4Yc9
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 gruodžio 2013 - 12:04