Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sobieska, nu bet tu ir varai, kaip prisukta, atrodo nė kvėpuoti neturi kada per darbelius, kai tokiais kiekiais gatavi rodomi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 12 10, 15:28)
sobieska, nu bet tu ir varai, kaip prisukta, atrodo nė kvėpuoti neturi kada per darbelius, kai tokiais kiekiais gatavi rodomi thumbup.gif

Niekis, vieną mėnesiuką tokiu tempu pakentėt galiu, neleidžia sąžinė atsakyt pastoviems užsakovams išpildyt jų norus, kad stogas nenuvažiuotų visai gelbsti joga po 2 val 2 kart savaitėj. Va šiandien dar į pirtukę nuvažiuosiu, mat turiu šiandien iškeptą naują vairuotoją, lai vežioja-aš nusipelniau vyno taurės biggrin.gif ...mašina kasco drausta tfu,tfu.tfu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 10, 14:34)
Niekis, vieną mėnesiuką tokiu tempu pakentėt galiu, neleidžia sąžinė atsakyt pastoviems užsakovams išpildyt jų norus, kad stogas nenuvažiuotų visai gelbsti joga po 2 val 2 kart savaitėj. Va šiandien dar į pirtukę nuvažiuosiu, mat turiu šiandien iškeptą naują vairuotoją, lai vežioja-aš nusipelniau vyno taurės  biggrin.gif ...mašina kasco drausta tfu,tfu.tfu  lotuliukas.gif

O akys nepavargsta?
fainai, vyresnėlis išsilaikė? Bus, kas pavaduoja thumbup.gif
Atsakyti
Ale ir darbelių merginos pažėrėt wub.gif wub.gif wub.gif

Dėl Dimensions siūlų, tai man trūksta laaabai daug, bet mano rinkiny fonas siuvinėjas su 5-6 siūlų gijom, tai labai daug ir sueina. Na bet nepaskaičiuota kapitaliai doh.gif laukiu jau papildymo ax.gif
Atsakyti
Sobieska blink.gif nebespeju jau suziuret, kai tiek groziu visur pridedi wub.gif 4u.gif o ji speja ir siuvinet, ir dekupazuot, ir viska mums sudet parodyt, ir dar lieka jai laiko sau... thumbup.gif man vis tiek tai misija neimanoma blush2.gif
Atsakyti
Mingomi, "nuraminai"...man papildomai laukt nebus kada...brausiuos čionais, gal kuri galės pagelbėt jei "anuž reiks"...aš užsisakiusi atiduosiu vėliau biggrin.gif Kaip mano močiutė pasakytų "veršis karvės subinėj, žyds su peiliu šokinėj" lotuliukas.gif

Aga, bijau prisikalbėt, nu nepavargsta tos akys...aš dar ir prie kompo dirbu...nu man baisu rašyt ką dar darau- pagalvosit, kad kiborgas anapus sėdi...dar ir vakarinę veiklą atidirbu, kaip priklauso...kažkaip FB nuotaikos persismelkė į SM...briedžiai visokie lotuliukas.gif

RasuteK..jei dar pasakyčiau koks mano "eikju" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 10, 16:04)
RasuteK..jei dar pasakyčiau koks mano "eikju"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif ai ir nesakyk, ir taip viskas aisku lotuliukas.gif sliauziu as savo sraigisku greiciu nors vieno kryziuko padet showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 10, 16:04)
nu man baisu rašyt ką dar darau- pagalvosit, kad kiborgas anapus sėdi

biggrin.gif mes jau senai taip galvojam,tik garsiai nesakom lotuliukas.gif nes mum normaliem tokie tempai nesuprantami mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 10, 16:43)
,tik garsiai nesakom  lotuliukas.gif

Ech, kad aš taip mokėčiau...susivaldyt neįkišus savo trigrašio doh.gif ...savitvardos kursai man dar vis aktualūs rolleyes.gif
Atsakyti
sobieska,ir man nevisada pavyksta liezuvio sulaikyt mirksiukas.gif biggrin.gif

Na ka,rodausi vakar baigtu darbeliu,dovana mazai mergaitei ax.gif

user posted image
Atsakyti
Zeruti, kaip grazu... wub.gif

O nors keleto taškiukų valandoms nužymėt nenorėjai?
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2013 12 12, 13:06)
Zeruti, kaip grazu...  wub.gif 

O nors keleto taškiukų valandoms nužymėt nenorėjai?


Aciu 4u.gif kazkaip nenorejau perkraut,buvau trejetuka issiuvinejus,bet man jis toks vienisas pasirode,neitema visai,tai isardziau mirksiukas.gif
Atsakyti