Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Žaisliukai...

user posted image

Daugiau čia
Atsakyti
Teks pas sobieską i nuotolinius kursus užsirašyti, g.gif g.gif nes niekaip nesumisliju, kais siuvinuką priklijuoti (viškiai (aukšt.) nesimato). schmoll.gif schmoll.gif
Man šitie vienas keliuose super idėja ir įgyvendinimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 09 gruodžio 2013 - 21:16
QUOTE(mona66 @ 2013 12 09, 21:15)
nes niekaip nesumisliju, kais siuvinuką priklijuoti (viškiai (aukšt.) nesimato).  schmoll.gif  schmoll.gif


ant pertvaros http://www.dekostudi...bului-8-cm.html buna pirkti prie burbulu pagal dydi ,arba pagal burbulo dydi iškirpti kartona ir ji aptraukti siuviniu g.gif bent as taip darau ax.gif
Atsakyti
zydrem aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Manuoju atveju skrituliai buvo iškirpti iš kartono, dekostudijos tie plastikiniai aptraukti medžiaga niekaip nebūtų tilpę jau į apskritimą padidėjusia savo apimtimi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mona66 @ 2013 12 09, 22:15)

Man šitie vienas keliuose super idėja ir įgyvendinimas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

hmmmmm cool.gif
AČIŪ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 10, 00:41)
dekostudijos tie plastikiniai aptraukti medžiaga niekaip nebūtų tilpę jau į apskritimą padidėjusia savo apimtimi  4u.gif
Papildyta:



drinks_cheers.gif
bet ant tu plastikiniu labai gerai foto klijuoti, jei norisi burbulo su foto ax.gif kaip tik dabar gaminu vienoj pusei foto desiu ,o kitoj pusei siuvinėju ax.gif bus staigmena kas dovanu gaus bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=sobieska,2013 12 09, 21:19]
Žaisliukai...

Oi, kokie mieli žaisliukai bigsmile.gif Tokie jaukūs ir šilti... smile.gif

Katusik, Uodegyte, ačiū už patarimus. 4u.gif Darbo dienomis grįžtu tamsoje, bet savaitgalyje būtinai bandysiu perfotografuoti savo paveiksliukus. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 10 gruodžio 2013 - 08:18
QUOTE(zydrem @ 2013 12 10, 01:56)
drinks_cheers.gif
bet ant tu plastikiniu labai gerai foto klijuoti, jei norisi burbulo su foto  ax.gif kaip tik dabar gaminu vienoj pusei foto desiu ,o kitoj pusei siuvinėju  ax.gif   bus staigmena kas  dovanu gaus  bigsmile.gif

Neblogai visai foto klijuojasi smile.gif

user posted image
O kaip siuvinuką užlenksi -nuotrauka neleis g.gif ,nebent kirpsi tip top lig apskritimo kraštų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 gruodžio 2013 - 08:25
nesusirašom biggrin.gif
siuvinuka taip tik ant kartono drinks_cheers.gif o pertvareles nuoroda idejau tik del ideju su foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 09, 21:19)
Žaisliukai...

Jau viskas issakyta(super,grazu,nuostabu),nebezinau,kaip ir be apibudint g.gif APSIVOZT galima,prisiziurejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 10, 08:25)
Neblogai visai foto klijuojasi  smile.gif

user posted image
O kaip siuvinuką užlenksi -nuotrauka neleis g.gif ,nebent kirpsi tip top lig apskritimo kraštų

Ech, mano gražuolis nykštukėlis wub.gif wub.gif
Atsakyti
zydrem, supratau mirksiukas.gif

Zerutis...nugis dėkavoju

Aga...kiek aš į tuos nykštukus žiūrėjau wub.gif

Va mano procesas...siuvinėju vilkus VILKAMS...tokia draugų pavardė, jie viską dievina, kas su jais susiję...reikia iki sausio mėn. vidurio spėt išsiuvinėt ir įrėmint, nemeluosiu, sėdžiu ir iki 2 nakties...kažkaip ir su juoda kanva susidraugavau, nu bet pirmą kartą kol aš ją ant lankelio ištempiau doh.gif vieną galą atrodo jau įspraudžiu, rupūžiokas kitas iššoka biggrin.gif

user posted image

Kiek pamenu būta kalbų, kad siuvinėjant Dimension dažnai pritrūkstat siūlo...itariu, kad ir man jo reiks tfu,tfu,tfu...taip šykščiai įdėta, o siuvinėt rodos yra ką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 gruodžio 2013 - 14:24