Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Zeruti, tavo laikrodis beprotiskai fantastiskas wub.gif Svaigstu laikrodzio i vonia, bet niekaip nerandu motyvo, net neisivaizduoju, ko noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 12, 12:28)
Na ka,rodausi vakar baigtu darbeliu,dovana mazai mergaitei  ax.gif

Labai dailus laikrodukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 12, 11:28)
sobieska,ir man nevisada pavyksta liezuvio sulaikyt  mirksiukas.gif   biggrin.gif

Na ka,rodausi vakar baigtu darbeliu,dovana mazai mergaitei  ax.gif


kaip gražu wub.gif
dabar dar labiau uzsinorejau ja siuvineti biggrin.gif bet dar nesumąsčius kur pritaikyti reikėtu tai ir stabdau
o kokiu akučių blizgiu nebandei pridėti g.gif nes mažyliai bus sunku valandas pasakyti blush2.gif
mano atvirute su mylimiausios radijo stoties logotipu biggrin.gif https://fbcdn-sphoto...163714769_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 12 gruodžio 2013 - 14:11
zydrem- thumbup.gif atvirukas,labai fainas 4u.gif

Tai,kad suknute karoliukais dekoruota,butu buve perdaug visko mirksiukas.gif

Aciu uz pastebejimus 4u.gif
Atsakyti
Zeruti- pasaka wub.gif
Aš vakar per mėnesį pirmuosius 20 kryželių išstenėjau doh.gif Bet kaip jaučiasi, kad tempai sulėtėjo po pertraukos... Prarandu kvakvakvalifikaaaciją biggrin.gif
Atsakyti

RasuteK..jei dar pasakyčiau koks mano "eikju" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]

Kokiu prietaisu matavai, gal ir aš kai kam pamatuočiau g.gif g.gif g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Darbukai visų liux 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.reikia pagalbos.kaip reminat siuvinejimus???
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2013 12 12, 22:51)
Sveikos.reikia pagalbos.kaip reminat siuvinejimus???

1 psl ,nuoroda vien tik naudinga informacija
Atsakyti
Bandžiau fotografuoti pagal Jūsų patarimus, bet deja, turbūt tai irgi atskiras mokslas. g.gif Nelabai man sekasi susidraugauti su fotiku... schmoll.gif
My Webpage
My Webpage
http://images107.fot...IMGP8061-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2013 12 14, 16:01)
Bandžiau fotografuoti pagal Jūsų patarimus, bet deja, turbūt tai irgi atskiras mokslas.  g.gif  Nelabai man sekasi susidraugauti su fotiku... schmoll.gif


kokie man faini tie masiniukai thumbup.gif o jie visi taip salia vienas kito ir sukabinti? g.gif
ir nimuke simpatiska mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 14 gruodžio 2013 - 18:48
Ir man tie masiniukai superiniai,visi kartu sauniai ziuris wub.gif nimuke ir labai faina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2013 12 14, 17:01)
Bandžiau fotografuoti pagal Jūsų patarimus, bet deja, turbūt tai irgi atskiras mokslas.  g.gif  Nelabai man sekasi susidraugauti su fotiku... schmoll.gif


Darbeliai lb mieli ,o nuotraukos visai puikiai išėjo smile.gif o pasporto nimukei nenorite pakeisti ? ax.gif
Atsakyti