Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų, 4 tema

niekada neturėjau, sunku pasakyti g.gif bet greičiausiai viskas ok bus, juk auga vaikas.


gal netyčia žinote apie aukso kainas? vienu metu labai pakilusios buvo. reikia man auskarų, noriu rinkių. dabar skolintus iš mamos nešioju, savo visų po vieną pamečiau, kiek turėjau doh.gif
Atsakyti
Ygddrasil, turite kokių nors kiemo puošmenų? man čia visko tiek daug gražaus biggrin.gif

http://www.designtoscano.com/home.do

KArinuks, jūs name ar ruošiatės keltis?
Papildyta:
aš fontano žiauriai noriu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

mes dar tik įsirenginėjam. Ilgai dar truksim, bet įveiksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 05 15, 22:02)
Ygddrasil, turite kokių nors kiemo puošmenų? man čia visko tiek daug gražaus biggrin.gif

http://www.designtoscano.com/home.do

KArinuks, jūs name ar ruošiatės keltis?
Papildyta:
aš fontano žiauriai noriu biggrin.gif

wub.gif Dievinu Toscana ,mes "tuscan country "stilium bandom namus isirengineti ax.gif

QUOTE(Karinuks @ 2014 05 16, 08:18)
Labas rytas,

mes dar tik įsirenginėjam. Ilgai dar truksim, bet įveiksim  smile.gif

Wow !!! Saunuoliai ,pagaliau ryzotes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 05 16, 07:18)
Labas rytas,

mes dar tik įsirenginėjam. Ilgai dar truksim, bet įveiksim  smile.gif


kokioj stadijoj? viską patys nuo 0? mes pačioj burbulo pradžioj pirkom 72 proc baigtumo. kai ne pačių statytas, yra keistų projekto dalykų, bet apsipratom ir susigyvenom.


QUOTE(Yggdrasil @ 2014 05 16, 10:05)
wub.gif Dievinu Toscana ,mes "tuscan country "stilium bandom namus isirengineti  ax.gif



faina wub.gif mūsų paprastasis lietuviškasis stilius, man art deco patinka. ir daug tikrų paveikslų ant sienų biggrin.gif kažkokių super neeįperkam, užtat man Savickaitė prie širdies - ir aliejum kvepia, ir įperkami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 05 15, 22:02)
Ygddrasil, turite kokių nors kiemo puošmenų? man čia visko tiek daug gražaus biggrin.gif

http://www.designtoscano.com/home.do

KArinuks, jūs name ar ruošiatės keltis?
Papildyta:
aš fontano žiauriai noriu biggrin.gif

as tai megztu labai visokias statulas .... tas kurias vyras buvo pridovanojes vienaip ar kitaip suduzusios unsure.gif O va lauke labai noreciau ... bet taip atrodo kad neber vietos ax.gif Karinuks- tai jau namas yra thumbup.gif tai liuks liuks .... mes dar vis isirenginejam ... bet tai kas bigsmile.gif
Atsakyti
labai man šita daina patinka https://www.youtube....h?v=OJJxu16HCCI

reikia vaikus užauginti, kad savo žmonas taip mylėtų wub.gif ir mamos nepamirštų biggrin.gif
Atsakyti
Pasikalbėsiu su savimi biggrin.gif


Dviguba šventė namuose, vyrų diena tiesiog biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labukas 4u.gif

QUOTE(muminukas @ 2014 05 16, 12:45)
kokioj stadijoj? viską patys nuo 0? mes pačioj burbulo pradžioj pirkom 72 proc baigtumo. kai ne pačių statytas, yra keistų projekto dalykų, bet apsipratom ir susigyvenom.

skaitos 70 proc baigtumas, bet pati žinai - kad tai tik sienos biggrin.gif

o noriu kuo paprasčiau viską, ir kad nesurytų daug pinigų įsirengimas. Nežinau kaip tai padarysiu smile.gif

QUOTE(muminukas @ 2014 06 01, 14:27)
Pasikalbėsiu su savimi biggrin.gif
Dviguba šventė namuose, vyrų diena tiesiog biggrin.gif

user posted image

Aha... vaikas man ir sako: noriu karūnos, čia vos tik sužinojo, kad tėvo diena. Sakau gi jam: taigi tėvo diena...
o jis man: tai vadinasi - vyrų diena - tai ir mano šventė lotuliukas.gif NORIU KARŪŪŪNOS.... (ir į ašaras, kaip stipriai karūnos prisireikė lotuliukas.gif )


Sveikinu visas su visada labai laukiama vasara wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 01 birželio 2014 - 15:47

Sveikutes !

Karinuk - geras del karunos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dalinis baigtumas irgi savu pliusu turi , pasidarysit kaip noresit mirksiukas.gif

Muminuk - Grazi daina wub.gif

Pagaliau zuikis mano pas aukle , reik atsipust ir kibt i darbus ... Daug visko prisikaupe per tas dieneles doh.gif
Atsakyti
Karinuk, kuris vaikas norėjo karūnos? mano vidurinis vis jaučiasi karaliumi, ty taip ir sako - aš karalius biggrin.gif kad galėtų daug moterų turėti - viena gamintų, kita tvarkytų ir pan. o mama tada jau karaliene būtų lotuliukas.gif

mhm, dar yra veiklos, mūsų baigtumas buvo 2 proc. didesnis. mes įsirenginėjom 3 metus nuo įsigijimo. bet praktiškai tiek užtrukom dėl to, kad miestas vedė dujotiekį ir miesto vandentiekį, kanalizaciją mūsų rajonui, tai jau įėjom tik tada, kai viskas įvesta buvo.
Papildyta:
o šiaip teisus gi buvo - vvakar ir Vaikų gynymo diena biggrin.gif na, o mamai belieka sekmadienis.
Atsakyti
Labukas smile.gif

Karūnos tai vyresnysis užsimanė, bet kadangi mano daryta netiko - tai tuom ir pasibaigė (norėjo tos, su kuria ėjo į kalėdinę vakaronę darželyje, kai princas buvo, o ji su visais kalėdiniais dalykais nukišta tooli toli smile.gif ).

Sesija baigta... tik du egzaminai tebuvo, bet tokie pagerinti biggrin.gif bet jau viskas yahoo.gif

paturbinta diena pasitaikė: tik parašius egzamine, nei rezultatų nesulaukusi, lėkiau į KMUK (bo gi vizitą seniausiai užsirezervavus - aš šitą reikalą metus laiko atidėliojau g.gif na ko gero baimė taip suveikė).... ten dar trukau (kai lauki - visa amžinybė)...
po to da prie grupiokų miestan prisijungiau, o vakarą užbaigėm pas grupiokę sode... su vaikais šašlykų kepėm... basa po žolę pabraidžiau ir atsipalaidavau... tookią įtampą per dieną buvau sukaupus, kad baisu... bet vakaras buvo geras smile.gif

paskyrė krūties biopsijai atlikti datą... po to suderėsim operacijos datą... (čia taip vat vieną dieną ups - guziukas, tikiuosi gerybinis... sužinosiu mėnesio pabaigoj... )
Atsakyti