Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m Klaipėdos/ Pajūrio krašto nuotakos

Brangiosios, dalinkimes savo dziaugsmais, vargais, atradimais, mintimis ir viskuom kas tik susije su musu nuostabia svente.


user posted image


Siuo metu as butent sunerimusi kur Klaipedoje ar aplink ja rasti volframo ziedus. Su vyru nusprendeme, kad norime juodu su akute ziedu. Taip pat jau pradedu dometis gera sukneles siuveja. Kadangi mes "jaunieji" tokie susitupeje-tai suknele siusiuos labiau sventine nei vestuvine. Gal kas galite patarti kur rasti gera siuveja, kuri galetu pamodeliuoti ant merginos su ne manekenes figura (esu is pilnesniu nuotaku).
Atsakyti
Na nejau visos jau viska susiplanavo ir nebeturi rupesciu
Atsakyti
Visos tikriausiai rupinasi artejanciomis sventemis smile.gif
Pas mus tai vestuviu fronte kolkas ramu smile.gif Tik isigijau suknute po 12val. smile.gif Pirkau is kitos merginos per manodrabuziai.lt, sumokejau 170lt, ir dziaugiuos kad ji man kaip tik smile.gif Kokybe taip pat gera.
Kai turiu laiko prisedu paieskoti autobusiuko, bet per daug neskubu, norisi ramiai atsvesti sventes o tada vel kibti i vestuviu reikalus smile.gif
Atsakyti
as dar turiu rupesti ir labai dideli. Nenoriu tapti -iene, ar -e, as noriu tureti savo vyro pavarde, na vyriskai skambancia. Nes gyvenu uk ir retas kuris istaria mano varda o ka jau kalbeti apie pavarde su ilga galune, tad nusprendziau kad graziau ir suprantamiau skambesiu su vyriska pavarde. Taciau lietuvos istatimai man sito neleidzia. Klabejau su moterimi kurimus uzregistravo santuokai baznycioje, taciau mazai ji man kuo galejo padeti. Suprantu, jei noriu sitos pavardes turiu tuoktis uk, taciau kokius man dokumentus ir kur pristatyti kad galiotu ir lietuvoje. ir ar lietuva isduos man pasa su vyriska pavarde?
Atsakyti
QUOTE(setera @ 2013 12 15, 01:38)
Taciau  lietuvos istatimai man sito neleidzia. Suprantu, jei noriu sitos pavardes turiu tuoktis uk, taciau kokius man dokumentus ir kur pristatyti kad galiotu ir lietuvoje. ir ar lietuva isduos man pasa su vyriska pavarde?



Jo, kiek as zinau Lietuvoje negalima imti "vyriska" pavarde. Bet kaip tada izymioji Daina Bosas? (aiiiii prisiminiau jie tuokesi ne LT). Itariu, kad gausite rinktis is kitu variantu.
Papildyta:
Tiesa, o as po truputi jau perkuosi detales vestuvems, kuria ssiunciuosi is JAV. Kadangi musu tema -muzika, natos ir t.t., tai nupirkau vyrui varlyte ir kojines su natomis, paemiau vienkartiniu serveteliu, kurios idetos i muzikine dezute. Pradzia padaryta, bet dar laaaaaabai daug ko reikia.

O niekas negali man pagelbeti del volframo ziedu Klaipedoje, kur ju ieskoti?
Atsakyti
Del tokiu zieduku tai kazkaip neteko girdeti kad butu kur Klaipedoje, nes istikruju net nesidomejom, bent jau mes wink.gif
O del siuntiniu is JAV ar jums jie normaliai atkeliauja? :/ nes man tai jau pora siuntinuku dingo,o kadangi nebuvo registruoti tai kazin ar ka pesiu.. g.gif Dingo siaudeliai ir varlyte jaunajam, susiekiau su siuntejais sake issius dar karta, bet kazkaip keista kad negaunu. Nes pvz tiulis tai atejo, muolo burbulai irgi, o tokie maziukai siuntinukai dingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 12 15, 19:41)
O del siuntiniu is JAV ar jums jie normaliai atkeliauja? :/



Sitoje situacijoje man paprasciau, nes mano sesuo gyvena JAV-tai as susimoku, o siuntimo adresa nurodau sesers, o ji man suruosia siuntinuka ir issiuncia.
Atsakyti
[quote=jolax,2013 12 15, 07:15]
Jo, kiek as zinau Lietuvoje negalima imti "vyriska" pavarde. Bet kaip tada izymioji Daina Bosas? (aiiiii prisiminiau jie tuokesi ne LT). Itariu, kad gausite rinktis is kitu variantu.
Papildyta:
Tiesa, o as po truputi jau perkuosi detales vestuvems, kuria ssiunciuosi is JAV. Kadangi musu tema -muzika, natos ir t.t., tai nupirkau vyrui varlyte ir kojines su natomis, paemiau vienkartiniu serveteliu, kurios idetos i muzikine dezute. Pradzia padaryta, bet dar laaaaaabai daug ko reikia.

Dziugu kad randate tiek daug detaliu savo pasirinktai temai.smile.gif bet ar tai nera labai brangu siustis is JAV?
o as vis dar nenuleidziu ranku ir kovosiu su Lietuvos valstybe smile.gif busiu kas noriu o ne kuom pasakys buti.
Atsakyti
Gerai kad ir jusu busimas vyras suprantingas, o as su savuoju dar intensyviai diskutuojame ar as busiu -iene, ar -e. smile.gif Nes as noriu buti su galune -e, man tiesiog daug graziau tuomet skamba pavarde. smile.gif O jis nori, kad buciau -iene, nu bet nieko, vistiek zinau kad issikovosiu galune -e tongue.gif biggrin.gif
As tai per tarpininkes siunciuosi, ir visada ziuriu kad butu nemokamas siuntimas, is JAV arba is Kinieciu, tai tikrai pigiau iseina nei LT pirkt. smile.gif
Tai va dar su MB pradejome rinktis povestuvine kelione, smile.gif Tai esu pasinerusi viesbucio issirinkime smile.gif
Atsakyti
[quote=setera,2013 12 16, 03:37]
[quote=jolax,2013 12 15, 07:15]
Dziugu kad randate tiek daug detaliu savo pasirinktai temai.smile.gif bet ar tai nera labai brangu siustis is JAV?
[/quote]


Nepasakyciau, kad siusti yra labai brangu, betkuriuo atveju pas mus tokiu dalyku niekur nerasciau. Tai pagalvojau po truputi potruputi ir susipirksiu.
Atsakyti
Merginos, kokią spalvą kaip šventės akcentą rinkotės? Vis galvoju apie fuksijų arba mint? smile.gif Bijau, kad fuksijų nevirstų į rožinę, nes neplanuoju nuomuot pamergėm vienodų suknelių, tik paprašyčiau, kad suknelė būtų tam tikros spalvos. smile.gif Beto kadangi vestuves rugpjūčio pradžioj tai planuoju dekore naudot rugius, kaip manot, kas gražiau su jais žiūrėtųsi?
Atsakyti
QUOTE(vikvita @ 2013 12 17, 11:08)
Merginos, kokią spalvą kaip šventės akcentą rinkotės? Vis galvoju apie fuksijų arba mint?  smile.gif Bijau, kad fuksijų nevirstų į rožinę, nes neplanuoju nuomuot pamergėm vienodų suknelių, tik paprašyčiau, kad suknelė būtų tam tikros spalvos.  smile.gif Beto kadangi vestuves rugpjūčio pradžioj tai planuoju dekore naudot rugius, kaip manot, kas gražiau su jais žiūrėtųsi?

Mes tai rinkomes pastelines saplvytes: rozine, kremine ir pieno baltumo smile.gif
Man asmeniskai manau graziau jau butu mint spalvyte su rugiais nei fuksiju. wink.gif Bet gi viskas kas nauja ir neiprasta, bent jau man labai grazu smile.gif
Atsakyti