Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m Klaipėdos/ Pajūrio krašto nuotakos

Ka gi merginos, malonu prisijungti prie Jusu wink.gif Mes taip pat gyvename pasiruosimo rupesciais.Po truputi jau ziurinejames, domimes kas ir kaip. Nors vestuves tik vasara, atrodo laiko daug, bet po nauju metu jis tirpe istirps, kaip tas sniegas pavasari biggrin.gif Galvojau, jog bus lengviau, bet norisi kad butu kuo sventiskiau, mieliau, todel ir rupesteliu daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikvita @ 2013 12 17, 08:08)
Merginos, kokią spalvą kaip šventės akcentą rinkotės? Vis galvoju apie fuksijų arba mint?  smile.gif Bijau, kad fuksijų nevirstų į rožinę, nes neplanuoju nuomuot pamergėm vienodų suknelių, tik paprašyčiau, kad suknelė būtų tam tikros spalvos.  smile.gif Beto kadangi vestuves rugpjūčio pradžioj tai planuoju dekore naudot rugius, kaip manot, kas gražiau su jais žiūrėtųsi?


man labai patinka tamsiai melyna, o mano busimajam labai ir nera skirtumo kokia ta spalva bus. kadangi pamergiu nedarom, visi gali rengtis kaip patinka, tik akcentai bus tamsiai melyni, tad tikiuosi sios splavos nebus per daug.
Atsakyti
QUOTE(setera @ 2013 12 19, 23:23)
man labai patinka tamsiai melyna, o mano busimajam labai ir nera skirtumo kokia ta spalva bus. kadangi pamergiu nedarom, visi gali rengtis kaip patinka, tik akcentai bus tamsiai melyni, tad tikiuosi sios splavos nebus per daug.

maniskiam lygiai taip pat, tik pareiske nora, kad butu spalvos sviesesnes ne tamsios, mastau apie gelsva arba sampanine 4u.gif
Atsakyti
Vestuviu seminaras Klaipedoje:

https://www.facebook...ry_type=regular
Atsakyti
https://www.facebook...3...e=2
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 12 20, 19:39)

aciu uz nuoroda, manau pravers daugeliui is musu busimu Klaipedos nuotaku 4u.gif
Atsakyti
Gal Klaipedos busimos ar buvusios nuotakos turite atsiliepimu apie vestuviu muzikantus grupe ''Ego''? Norime juos uzsisakyti vestuvems. Groja dviese, mateme video facebook'e. Pagrindinis Egidijus groja dar ir grupeje ''Mexicano'' kur per tv karts nuo karto parodo. Parasiau kelioms SM narems privacias zinutes, kurios rase, jog jie grojo ju vestuvese, bet kol kas dar atsakymo negavau. Kai kalbejau su muzikantais, minejo jog per Naujus Metus jie gros ''Asvos'' malune Mazeikiuose, planuojame vaziuoti sutikti Naujuosius su draugais ir zinoma ivertinti musiskius muzikantus.
Atsakyti
QUOTE(JogileRut @ 2013 12 30, 17:43)
Gal Klaipedos busimos ar buvusios nuotakos turite atsiliepimu apie vestuviu muzikantus grupe ''Ego''? Norime juos uzsisakyti vestuvems. Groja dviese, mateme video facebook'e. Pagrindinis Egidijus groja dar ir grupeje ''Mexicano'' kur per tv karts nuo karto parodo. Parasiau kelioms SM narems privacias zinutes, kurios rase, jog jie grojo ju vestuvese, bet kol kas dar atsakymo negavau. Kai kalbejau su muzikantais, minejo jog per Naujus Metus jie gros ''Asvos'' malune Mazeikiuose, planuojame vaziuoti sutikti Naujuosius su draugais ir zinoma ivertinti musiskius muzikantus.

Na ka gi, Naujuosius sutikome labai smagiai su jais. Labai saunus vakaras buvo, palikome avansa, sutarem susitikti tik sutartele pasirasyti 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras mamytės wink.gif jungiuosi ir aš prie jūsų wink.gif mes planuojame savo svente birželio mėnesį smile.gif sakykit ,kaip su muzikantais ar jau radot? Gal kas yra ką girdėję apie Mino vestuvėse? Kaip veda? Nes mano būsimas vyras italas, tai mąstau kaip čia padaryt, kad visiem butų linksma;)
Atsakyti
Merginos, kur jus visos dingusios? Ar sventes jus taip nukamavo kad ne nebeuzsukate cia. O gal visi vestuviu reikaliukai jau sutvarkyti?

Kad uzvesciau nauja diskusija, prasau pasisakyti kaip manote ar verta samdytis dekoratore? Ar pacios viska sugebesite papuosti? Ir kokia kaina dekoratoriu - florisciu?
Atsakyti
QUOTE(setera @ 2014 01 07, 23:17)
Merginos, kur jus visos dingusios? Ar sventes jus taip nukamavo kad ne nebeuzsukate cia. O gal visi vestuviu reikaliukai jau sutvarkyti?

Kad uzvesciau nauja diskusija, prasau pasisakyti kaip manote ar verta samdytis dekoratore? Ar pacios viska sugebesite papuosti? Ir kokia kaina dekoratoriu - florisciu?

As ir apie ta patì svarstau
Atsakyti
QUOTE(setera @ 2014 01 07, 23:17)
Merginos, kur jus visos dingusios? Ar sventes jus taip nukamavo kad ne nebeuzsukate cia. O gal visi vestuviu reikaliukai jau sutvarkyti?

Kad uzvesciau nauja diskusija, prasau pasisakyti kaip manote ar verta samdytis dekoratore? Ar pacios viska sugebesite papuosti? Ir kokia kaina dekoratoriu - florisciu?


Mes tai nesamdysim, nors tikrai norėčiau, bet finansai riboti. Beto turiu prisirankiojusi įviairių idėjų jau senai, tai bandysiu įgyvendinti pati su artimųjų pagalba, o ir nieko mandraus nedarysim. papuošti salę padės sodybos šeimininkė. smile.gif
Atsakyti