Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m Klaipėdos/ Pajūrio krašto nuotakos

QUOTE(vikvita @ 2014 01 08, 10:45)
Mes tai nesamdysim, nors tikrai norėčiau, bet finansai riboti. Beto turiu prisirankiojusi įviairių idėjų jau senai, tai bandysiu įgyvendinti pati su artimųjų pagalba, o ir nieko mandraus nedarysim. papuošti salę padės sodybos šeimininkė.  smile.gif

O kur sale issinuimavot, Jei ne paslaptis ?
Atsakyti
O salė mūsų Švėkšnoje, vadinasi Alse wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikvita @ 2014 01 08, 12:17)
O salė mūsų Švėkšnoje, vadinasi Alse wink.gif

Musu sodyba irgi Alse smile.gif Del dekoravimo tai pradzioje, kai pradejau planuoti viska labai norejau dekoratores, bet suzinojus kokius pinigus plesia, man baisu pasidare. blink.gif Kadangi pas mus bus apvalus atskiri staliukai, tai uz vieno papuosima paprase minimum 200lt, aisku sake galima graziai jau papuosti uz sia suma, bet sumoket viso 1000lt man pasirode ziauriai per daug g.gif O plius dar visi papuosimai baznyciai, salei ir panasiai tai kiek dar reiktu pinigu... Siaubas.
tai va sale papuosim pom pomsais, pirkau per ebay silko lapus ir gaminsiu pati, bet kadangi i lt nesiuncia tai siunciau pas drauge i uk ir ji man parveze smile.gif Paskaiciavau kad iseis apie 70 pom poms, tai galvoju gal reiks dar uzsisakyt, nes bijau kad netruktu. O staliukus puos MB sesuo, issirinkau ko noriu jai liks tik graziai sudelioti viska smile.gif Ant staliuku desim baltus neausktus kvadratinius vazonelius su puostem (dar nzn ar darysim su MB sese pacios ar pirksiu, pasiskaiciuosiu dar) ir zvakes, manau to pilnai pakaks, del baznycios dekoro tai tradiciskai kabinsiu tiuli ir maziuka pusini pom pomsa, o prie altoriaus paprasysiu kad pagamintu floriste puokstes kelias aukstas, esu pasiruosusi joms paaukoti iki 150lt(uz dvi puoskstes), bet ne daugiau. smile.gif
Nu manau tikrai iseis daug maziau piniginiu atzvilgiu smile.gif aisku jei norite tureti maziau streso ir ramiau ruostis vestuvems tuomet geriau sambdykite dekoratore ar floriste smile.gif
As kadangi esu is tu taupiuju tai pasirinkau viska daryti pati. tongue.gif su MB sesers pagalba. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(setera @ 2014 01 07, 23:17)
Merginos, kur jus visos dingusios? Ar sventes jus taip nukamavo kad ne nebeuzsukate cia. O gal visi vestuviu reikaliukai jau sutvarkyti?

Kad uzvesciau nauja diskusija, prasau pasisakyti kaip manote ar verta samdytis dekoratore? Ar pacios viska sugebesite papuosti? Ir kokia kaina dekoratoriu - florisciu?

Na man irgi keista, kad tema nejuda, matomai mazai bus nuotaku Klaipedos regione siais metais biggrin.gif del dekoratores,tai turiu labai gera drauge(bus pirmoji pamerge musu vestuvese), ji zadejo padeti mums, nes yra patyrusi sioje srityje smile.gif dekoratore manau galima tikrai samdyti, jei finansai leidzia ir nori tureti ramesne galva, pas mus jau ir taip vestuviu biudzetas virsija planus,taip kad del dekoravimo ir puosybos manau tikrai susitvarkysime pacios 4u.gif siuo metu aktvyiai internete domiuosi, ieskau, perziuriu ivairius variantus, nors jau mintyse turiu ir savaji modeli kaip ir kaip turetu buti smile.gif
Atsakyti
Mes tai planuojame pasagynes sodyboje, gal kas ką girdejusios esat? Man merginos žinokit toks stresas, nes dar nieko užsisakė neturim , kita savaite grįžtu į Lietuva :/
Atsakyti
sveikos, prisijungsiu ir as prie merdincio burio smile.gif seip su vyru esam susituoke 5 metus, bet cms , siemet rugsejo 13 diena bus 6 metai kaip susituoke, tad nusprendem atsvesti metines , prieme baznytini sekramenta. vestuves musu bus nedideles, nes vienas jau atsokom smile.gif
tai parsysiu ka turiu jau.
baznycia- palangos
fotografe - two hears fotografija( kadangi ji yra mano pazytama, ir nuotraukos man jos patinka tai pasirinkome ja)
vedejai- ricerdas ir vilma baniai. ( tai tai pat musu draugai, su jais atsokom vasara mano seses vestuves, o dar kaskada ir naujus metus vede.tai tikrai viska vyko sklandziai ir graziai, sales nenugirde zaidimai, programa idomi, nematyta.
stalo korteles pakvietimus ir palinkejimu knyga pagamins dar viena pazytama , kurios rankelem as labai pasitikiu niekada nenuvyle ir visiems rekomenduoju fb Asta Vainore. tai pat su astos pagaba pagaminsiu ir papuosimus saldziam stalui ir visa kitus poperinius reikalus smile.gif
ai dar turiu tortuka( tiksliau pati issikepsiu, neesu didele profe bet gaunasi visai neblogai) tai pat pasiruosiu visa saldu stala
vestuviu tema ruduo, tai spalvos dominuos ruda ir oranzine.
kolkas neturim vieno pagrindinio dalyko sales, bet tikiuosi greitai tai isspresti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LAURYTE99 @ 2014 01 08, 14:29)
Mes tai planuojame pasagynes sodyboje, gal kas ką girdejusios esat? Man merginos žinokit toks stresas, nes dar nieko užsisakė neturim , kita savaite grįžtu į Lietuva :/

jeigu neklystu, cia prie Kalotes ''Pasagyne''?
Atsakyti
QUOTE(JogileRut @ 2014 01 08, 18:36)
jeigu neklystu, cia prie Kalotes ''Pasagyne''?

Aha prie kalotes, bet jau ligtai užsakė mūsų dienai :/
Atsakyti
Mes savo vestuves svesime Pasagyneje - liepos 11 d.
Kas del sales dekoravimo-visiskai nezadu nieko puosti-Pasagyneje ir taip grazu tikrai nenoriu visokiausiu prikabinetu pribambasu, man kazkoks kicas pasidaro. Zinoma jei pati sale nekokio vaizdo-tai gal ir padetu papuosimai. Puokstes ant stalo padarys sodybos seimininkai-visai pasitikiu, kazkaip nesureiksminu siu dalyku. Va tik dar nezinau kaip puosiu baznycia, gal ir kaip kazkuri minejo uzsisakysiu pora puoksciu prie altoriaus , gal dar kazkaip TA ISIMINTINA KELIA papuosiu (minciu dar neturiu kaip).
Kokius birius sveikinimus planuojate iseinant is baznycios? Kadangi mano tema-Muzika ir viskas kas su ja susije, labai norejau kad mums bertu natu formos konfeti, bet vedantysis pasake, kad baznycia leidzia tik tikru geliu ziedlapius nes tipo po to nera kam surinkti. Pagalvojau, o jei pasiulyti kokiai baznycios bobutei pinigeliu kad sutvarkytu. Geliu ziedlapiu nenoriu, pradedu galvoti gal kokius muilo burbulus tegul pucia chebryte. Ir dar.... ar planuojate kazkoki vaisiu staliuka prie baznycios. Mums vedantysis uzsimine kad staliuka parupins tik va mes turime pasirupinti ka ant jo padeti, o galetu buti atvirksciai lotuliukas.gif . Nesu garantuota, kad labai daug ateis musu pasveikinti prie baznycios, tai net nezinau kaip cia su tuom vaisiu staliuku. Ir kas ant jo turetu buti, juk nepradesi organizuoti dar vieno saldaus stalo

Vau kiek prirasiau doh.gif
Atsakyti
Gal kam teko dalyvauti vestuvėse brastadvaryje?
Atsakyti
QUOTE(LAURYTE99 @ 2014 01 08, 21:32)
Gal kam teko dalyvauti vestuvėse brastadvaryje?

Labai norejau ten svesti savasias vestuves, bet gaila pavelavom uzsisakyti musu dienai, nes jau buvo uzsakyta. Siaip Labai grazi sodyba. Nemazai domejusi sodybomis Klaipedos regione, nemazai ir vaziavau pasiziureti, kadangi esi gana reikli sventes vietai. Gera kokybes bei kainos santyki tikrai sunku surasti.
Atsakyti
QUOTE(JogileRut @ 2014 01 09, 09:47)
Labai norejau ten svesti savasias vestuves, bet gaila pavelavom uzsisakyti musu dienai, nes jau buvo uzsakyta. Siaip Labai grazi sodyba. Nemazai domejusi sodybomis Klaipedos regione, nemazai ir vaziavau pasiziureti, kadangi esi gana reikli sventes vietai. Gera kokybes bei kainos santyki tikrai sunku surasti.

Man ten idealu, bet tie komentarai,kuriuos skaičiau gąsdina, kad ne skanus maistas, kad dėl triuksmo gali kilt problemu nzn...aš irgi noriu kažko ypatingo, bet kiek teko domėtis , mažai mūsų krašte ...dar kai ne Lietuvoj esu ,negaliu nuvažiuot ,pamatyt, tik kita savaite grisiu. O gal kas dar buvo įstrigę , kokia sodyba ,kur patiko?
Atsakyti