Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m Klaipėdos/ Pajūrio krašto nuotakos

Del sodybos tai ir mums vargas buvo, bet issirinkim alse ir viskas. Nors man ir begalo patiko brastadvaris (bet pries ji nusistates maniskis, nes jo draugo panele ten dirba tai nekokiu atsiliepimu buvo,aisku gal tik pasitaike), taip pat Pozinge pegasas labai grazi, župe.. Aišku dar žiūrejom ir is finansines puses. smile.gif
O as tai snd vaziavau iki baznycios issiimti pazyma del kriksto, tai tokiu kurijozu dar nesu turejusi, gerai kad siaip netaip atradom irasa smile.gif po to issiaiskinau kad dar ir leidimo reikia tuoktis, ne kitoje parapijoje baznycia smile.gif Nu juokai juokais.. O svarbiausia kad neturiu sutvirtinimo sakramento, bet tuoktis be jo galima, o va i kriksto mamas eiti negaliu, tai teks iki birzelio kazkaip susitvarkyti sutvirtinima, gal zinot ar tai imanoma? :/
Atsakyti
QUOTE(LAURYTE99 @ 2014 01 09, 09:55)
Man ten idealu, bet tie komentarai,kuriuos skaičiau gąsdina, kad ne skanus maistas, kad dėl triuksmo gali kilt problemu nzn...aš irgi noriu kažko ypatingo, bet kiek teko domėtis , mažai mūsų krašte ...dar kai ne Lietuvoj esu ,negaliu nuvažiuot ,pamatyt, tik kita savaite grisiu. O gal kas dar buvo įstrigę , kokia sodyba ,kur patiko?

nemanau,kad reiktu baimintis piktu liezuviu, sventeme draugu vestuves ten pries pora metu,viskas buvo ok, man labai patiko 4u.gif aisku, dabar gal ir pasikeitusi virtuve ar kitas personalas, kaip ir kitose sodybose, tad del maisto kaip yra siomis dienomis tikrai sunku ka tai pakomentuoti wink.gif Patiko ''Pegasas'' , bet man vienas minusas kad maista reikia uzsakineti is kitur(jie rekomendavo ''Biskvita'') ir tik sodybos nuomos kaina 7000lt. Domejausi ir ''Pasagyne'', bet ten nedidelems vestuvems mano nuomone. dar ziurejau Priekuleje pacioje viena ''sodyba'', ta prasme pacioje Priekuleje, dabar uzstrigo pavadinimas,sale tikrai patiko, vietos daug, tik tiek kad ten ji pacioje gyvenvieteje, tai si varianta atmeciau...Daug geru atsiliepimu sulaukiau is keletos draugu del ''Rugpieniu kaimo'' bei ''Gaspados'' sodybos virtuviu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JogileRut: 09 sausio 2014 - 16:25
QUOTE(Lindos @ 2014 01 09, 15:05)
tai teks iki birzelio kazkaip susitvarkyti sutvirtinima, gal zinot ar tai imanoma? :/


Viskas imanoma smile.gif mano vyras pries vestuves Pirmaja Komunija prieme smile.gif su kunigeliu individualiai susitark ir viskas smile.gif
P.S. o maniskiui krikstateviu leido but ir be sutvirtinimo sakramento. Tai matyt nuo kunigo priklauso.
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif Nea, nemanau, kad mazai Klaipedos nuotaku, tiesiog dabar praktiskai dauguma FB grupej susirasom wink.gif Del to, bent jau as retokai ir beuzsuku cia smile.gif
Na mes, jau spalio menesi, kai uzsisakinejom sodyba, stresavau, o kurios dar dbr neturit sodybos, oj oj doh.gif
Kurios cia kalbejot apie vaises prie baznycios, tai kaip mums vedejas pasake: prie baznycios pakelti simboline sampano taure, pabreze - simboline biggrin.gif ir vieno kasnio uzkandziai, ir sake, kad ir paties stipriau butu, tai geriau vienas kasniukas kazkokio rimtesnio uzkandziuko, nei vienas kasnis tarkim kokios braskes smile.gif Na cia kaip pvz jis mums dave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaGir @ 2014 01 09, 23:12)
Sveikos visos smile.gif Nea, nemanau, kad mazai Klaipedos nuotaku, tiesiog dabar praktiskai dauguma FB grupej susirasom wink.gif Del to, bent jau as retokai ir beuzsuku cia smile.gif
Na mes, jau spalio menesi, kai uzsisakinejom sodyba, stresavau, o kurios dar dbr neturit sodybos, oj oj  doh.gif
Kurios cia kalbejot apie vaises prie baznycios, tai kaip mums vedejas pasake: prie baznycios pakelti simboline sampano taure, pabreze - simboline  biggrin.gif  ir vieno kasnio uzkandziai, ir sake, kad ir paties stipriau butu, tai geriau vienas kasniukas kazkokio rimtesnio uzkandziuko, nei vienas kasnis tarkim kokios braskes smile.gif Na cia kaip pvz jis mums dave smile.gif

Tai gal pranesit ir mums, kur jus rasti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2014 01 08, 13:46)
Musu sodyba irgi Alse smile.gif Del dekoravimo tai pradzioje, kai pradejau planuoti viska labai norejau dekoratores, bet suzinojus kokius pinigus plesia, man baisu pasidare.  blink.gif  Kadangi pas mus bus apvalus atskiri staliukai, tai uz vieno papuosima paprase minimum 200lt, aisku sake galima graziai jau papuosti uz sia suma, bet sumoket viso 1000lt man pasirode ziauriai per daug  g.gif  O plius dar visi papuosimai baznyciai, salei ir panasiai tai kiek dar reiktu pinigu... Siaubas.
tai va sale papuosim pom pomsais, pirkau per ebay silko lapus ir gaminsiu pati, bet kadangi i lt nesiuncia tai siunciau pas drauge i uk ir ji man parveze smile.gif Paskaiciavau kad iseis apie 70 pom poms, tai galvoju gal reiks dar uzsisakyt, nes bijau kad netruktu. O staliukus puos MB sesuo, issirinkau ko noriu jai liks tik graziai sudelioti viska smile.gif Ant staliuku desim baltus neausktus kvadratinius vazonelius su puostem (dar nzn ar darysim su MB sese pacios ar pirksiu, pasiskaiciuosiu dar) ir zvakes, manau to pilnai pakaks, del baznycios dekoro tai tradiciskai kabinsiu tiuli ir maziuka pusini pom pomsa, o prie altoriaus paprasysiu kad pagamintu floriste puokstes kelias aukstas, esu pasiruosusi joms paaukoti iki 150lt(uz dvi puoskstes), bet ne daugiau. smile.gif
Nu manau tikrai iseis daug maziau piniginiu atzvilgiu smile.gif aisku jei norite tureti maziau streso ir ramiau ruostis vestuvems tuomet geriau sambdykite dekoratore ar floriste smile.gif
As kadangi esu is tu taupiuju tai pasirinkau viska daryti pati. tongue.gif su MB sesers pagalba. smile.gif



Kadangi ir aš noriu atskirų apvalių staliukų, tai įdomu iš kur gausite juos, nes sodyba tokių neturi? Žinau kur nuomuoja Šilalės r., tai tolokai reiktų transportioti juos, gal jūs arčiau vietos žinot kur? 4u.gif Dėl salės esu kol kas sugalvojus taip - puošti tik staliukus, kokiom puokštėm, žvakėm, imti kėdžių užvalkalus ir mint spalvos kąspinus, dar galvoju gal per visą staliuko vidurį tokios pat mint spalvos medžiagą klot. Dabar tik bijau, kad ta mint spalva nelabai tiks prie salės sienų, jos tokios persikinės g.gif O kur planuojat kabinti tuos pom pomsus? smile.gif Nes man ir jie labai gražu, bet nesugalvoju, kur ten tiktų.
Atsakyti
QUOTE(vikvita @ 2014 01 09, 23:26)
Kadangi ir aš noriu atskirų apvalių staliukų, tai įdomu iš kur gausite juos, nes sodyba tokių neturi? Žinau kur nuomuoja Šilalės r., tai tolokai reiktų transportioti juos, gal jūs arčiau vietos žinot kur?  4u.gif  Dėl salės esu kol kas sugalvojus taip - puošti tik staliukus, kokiom puokštėm, žvakėm, imti kėdžių užvalkalus ir mint spalvos kąspinus, dar galvoju gal per visą staliuko vidurį tokios pat mint spalvos medžiagą klot. Dabar tik bijau, kad ta mint spalva nelabai tiks prie salės sienų, jos tokios persikinės  g.gif  O kur planuojat kabinti tuos pom pomsus?  smile.gif  Nes man ir jie labai gražu, bet nesugalvoju, kur ten tiktų.


Jei gerai pamenu, Pasagynes sodyba nuomoja staliukus, ieik i jos internetini puslapi, ten berods parasyta yra.
Atsakyti
QUOTE(IngaGir @ 2014 01 10, 00:12)
Sveikos visos smile.gif Nea, nemanau, kad mazai Klaipedos nuotaku, tiesiog dabar praktiskai dauguma FB grupej susirasom wink.gif Del to, bent jau as retokai ir beuzsuku cia smile.gif




Noreciau ir as pas jus i FB grupe, kaip patekti, ar galima?
Papildyta:
QUOTE(IngaGir @ 2014 01 10, 00:12)
Kurios cia kalbejot apie vaises prie baznycios, tai kaip mums vedejas pasake: prie baznycios pakelti simboline sampano taure, pabreze - simboline  biggrin.gif  ir vieno kasnio uzkandziai, ir sake, kad ir paties stipriau butu, tai geriau vienas kasniukas kazkokio rimtesnio uzkandziuko, nei vienas kasnis tarkim kokios braskes smile.gif Na cia kaip pvz jis mums dave smile.gif



Na as suprantu, kad simboline sampano taure, o tada kaip tie vieno kasnio sumustinukai? kur juos sudelioti? tai visdelto reikalingas kazkoks staliukas ar kas nors nesioja ant kokio tai padeklo?.Anksciau niekas jokiu vaisiu neduodavo prie baznycios. Kas ateidavo pasveikinti pirsliai ipildavo sampano, pavaisindavo saldainiais ir viskas. Pradedu galvoti ar nereikes ir mums imti sio paprasto varianto, kad neapsikrauti. O vieno kasnio sumustinuku tikriausiai reiketu pasiimti kai visi vaziuosim i fotosesija.
Atsakyti
Mane taip pat domina Klaipedos nuotaku fb grupe smile.gif del uzkandziu prie baznycios: mes nutareme,kad vaisinsime tik sampanu bei saldumynais. sumustinukus vesimes i gamta ir kelionei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikvita @ 2014 01 10, 00:26)
Kadangi ir aš noriu atskirų apvalių staliukų, tai įdomu iš kur gausite juos, nes sodyba tokių neturi? Žinau kur nuomuoja Šilalės r., tai tolokai reiktų transportioti juos, gal jūs arčiau vietos žinot kur?  4u.gif  Dėl salės esu kol kas sugalvojus taip - puošti tik staliukus, kokiom puokštėm, žvakėm, imti kėdžių užvalkalus ir mint spalvos kąspinus, dar galvoju gal per visą staliuko vidurį tokios pat mint spalvos medžiagą klot. Dabar tik bijau, kad ta mint spalva nelabai tiks prie salės sienų, jos tokios persikinės  g.gif  O kur planuojat kabinti tuos pom pomsus?  smile.gif  Nes man ir jie labai gražu, bet nesugalvoju, kur ten tiktų.

As radau pačioje klaipedoje nuomoja ir gargžduose smile.gif Pom pomsus siaip ne taip leido kabinti ant lubu, bet turi buti labai mazi vinukai smile.gif
Atsakyti
Niekada nebuciau pagalvojusi, kad torta vestuvemes reikia uzsisakyti pires puse metu. Vakar kazkaip uzplauke parasyti i Cukraus studija ir ka galvojat, pasake, kad butinai jau rezervuokite sau eilute jei tortuko norite liepos menesiui. na ir ka.... ir rezervavau. tik ateinancia savaite reikes susitikti aptarti skoni ir isvaizda. Kaip gerai, kad as netycia cia taip... nes planavau is ju sakytis. Tai va, kas dar galvojate is Cukraus studijos sakyti tortuka, paskubekite
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2014 01 13, 16:50)
Niekada nebuciau pagalvojusi, kad torta vestuvemes reikia uzsisakyti pires puse metu. Vakar kazkaip uzplauke parasyti i Cukraus studija ir ka galvojat, pasake, kad butinai jau rezervuokite sau eilute jei tortuko norite liepos menesiui. na ir ka.... ir rezervavau.  tik ateinancia savaite reikes susitikti aptarti skoni ir isvaizda. Kaip gerai, kad as netycia cia taip... nes planavau is ju sakytis. Tai va, kas dar galvojate is Cukraus studijos sakyti tortuka, paskubekite


unsure.gif unsure.gif unsure.gif
As kazkada kai su Mili saldumynais bendravau, tai ji sake, gal koki kova su ja susisiekti... Bet nenustebinai kazkaip del tu rezervaciju.. Viskas uzsakinejama ziuriu, ne pries pusmeti, o jau pries metus ohmy.gif
Atsakyti