Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Dėl laminato spalvos tikrai nepasakysiu, neturiu niekur išsisaugojus duomenų smile.gif
Dėl kainos, tai jis per pus pigesnis nei kad pas mus balinto ąžuolo parketlentės kituose kambariuose. O ir vizualiai ir atsistojus basom tikrai jaučiasi, kad ne natūralus medis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2015 01 23, 14:53)
CARPE DIEM-  4u.gif ACIU- pvz labai sutampa su mano skoniu ir vizija. Labai panasu numacius buvau, bet abejojau  4u.gif

Yra tų variantų, man tik atrodo, kad tuos du vienodus prie lubų tai naikint reiktų, o vietoj jų kažką tokio būtų galima
user posted image
Yra jų ir baltų, jei juoda gąsdina.
user posted image

Toks man gražiausia būtų, bet pati neradau, kur už katalikšiką kainą įsigyti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 23 sausio 2015 - 16:51
QUOTE(irisas @ 2015 01 23, 12:05)
Aš ir nepretenduoju į skandinavišką  biggrin.gif Tiesiog paskaitau temą, pasigrožiu kitų interjerais  thumbup.gif O Louhi prašė sofos, ją ir parodžiau. Na, bet pas mus dar vyksta procesas, užuolaidų, šviestuvų, ne laikino valgomojo stalo trūksta, na, dar daug visko  biggrin.gif Ir tikiuosi, kad sudėjus viską ko dar taip trūksta nebebus toks ofisinis  biggrin.gif


graži sofa, tik norėtųsi, kad kojytės nebūtų metalinės. na bet gal kilimas, jei jį dėsite vaizdą pagerins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 01 21, 18:05)

noriu tokiu grindu, (parketlenciu) kazka panasaus, sendintu, sakotu, kirvarpuotu. gal matet kazka panasaus? nes as kiek ieskojau, tai tokios labai jau grazios jos visur, o man norisi tokiu kaip cia "negraziu"
http://www.houzz.com...ooring-new-york


pasiskambinkite po lentpjūves, jie turėtų turėti ir šakotų (ąžuolinės tokios vadinamos "rustikas"), ir kinivarpuotų. Jeigu rustikas, ir dar kinivarpuotas, tai kaina neturėtų kandžiotis bigsmile.gif t.y., bus pigiau už tas gražias ir iščiustytas, nes kinivarpuotos, jei neklystu, jau kaip ir nelabai kondicinės skaitosi... tik jeigu norėsite meniškai subraižytų, tai kaina kils ax.gif čia grindys alyvuotos. Su alyva galima išgauti visokių efektų, ir deginto medžio, ir sendinto, bet čia jau reikia gerus grindistus susirasti, jie konkrečiau patars ir kainas pasakys.
Atsakyti
Sveikos, man labai grazu pas skandinavus balintos grindys, pvz pusies. Gal kas zinote su kuo jas pabalina, niekaip Lietuvoje nerandu tokio daikto.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2015 01 23, 13:15)
Ačiū labai aciuks.gif O neišsisėdi ji? Praleidau kiek laiko ją turit?  bigsmile.gif
Spalvos tai suderintos, nors ir ne skandinaviškas interjeras wink.gif


Turim nuo vasaros turbūt, net nepamenu kada pirkom,kol kas viskas puiku, neišsisedėjo, vaikai visaip laipioja, didžioji net ir pašokinėt mėgsta doh.gif

QUOTE(laumzirge @ 2015 01 24, 10:38)
graži sofa, tik norėtųsi, kad kojytės nebūtų metalinės. na bet gal kilimas, jei jį dėsite vaizdą pagerins 4u.gif

Na, pas mus kėdės prie stalo su metalinėm kojom, indaujos irgi metalinėm, tai neiškrenta iš konteksto biggrin.gif Kilimų niekur nedėsim, nes visur šildomos grindys smile.gif kai bus užuolaidos, tai dar siūsiu keletą tinkančių pagalvėlių, nes man tokia pilka labai tamsu. Šviesi, žydra ir geltona labai dailios, bet neskalbiamas audinys, o geltonos dar nebuvo tuo metu ir spalviškai nebūtų tikę.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2015 01 23, 10:44)
Louhi, prašau
user posted image
kaip gražiai atrodo! bigsmile.gif aš irgi Soderhamn gerbėja ir būtent pilką buvau iš pradžių išsirinkus, bet mano mažam kambarėly nelabai tiko, tai pakeičiau i smėlio. o didelėj šviesioj erdvėj dar ir kaip šauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2015 01 24, 15:10)
Sveikos, man labai grazu pas skandinavus balintos grindys, pvz pusies. Gal kas zinote su kuo jas pabalina, niekaip Lietuvoje nerandu tokio daikto.

Mes su tokia alyvavom laiptu pakopas. Spalvu yra ivairiu. Dengia graziai.Alyva medziui
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2015 01 26, 10:28)
Mes su tokia alyvavom laiptu pakopas. Spalvu yra ivairiu. Dengia graziai.Alyva medziui

Aciu labai, pabandysim.
Atsakyti
http://nordicdesign....r/#.VMnVLS7PwXU <- čia gražu wub.gif
Atsakyti
Iš pirmo žvilgsnio pagalvojau, kad čia tai čia: http://lidesign.weebly.com/ rolleyes.gif smile.gif
Gražu ax.gif



Atsakyti
Nežinau, bet lietuvių kurtam interjere vistiek kažkoks "lietuviškumas" išlenda biggrin.gif doh.gif Nesuprantu ar čia gal fotografas nemoka normaliai perteikti vaizdo nuotraukose, bet kažkas ne taip ten.. biggrin.gif
Atsakyti