Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Mifi @ 2015 01 29, 08:39)

Labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Mifi @ 2015 01 29, 10:53)
Nežinau, bet lietuvių kurtam interjere vistiek kažkoks "lietuviškumas" išlenda  biggrin.gif  doh.gif  Nesuprantu ar čia gal fotografas nemoka normaliai perteikti vaizdo nuotraukose, bet kažkas ne taip ten..  biggrin.gif

Pailiustruokit, ką turit omeny wink.gif
Atsakyti
Sunku net nupasakot, kaip jaučiuosi žiūrėdama tas nuotraukas biggrin.gif Taip keistai, lyg ir nieko vaizdas, bet kažkas lyg ir ne taip.
Pvz man labai nekokia pasirodė spintelė po televizoriumi arba keistos plytos virtuvėje tarp spintelių g.gif

O lietuviškumas tai man tame, kad norėta lygtais tą skandinavišką interjerą perteikt ar pakopijuot, bet vistiek kai kurios detalės lyg ir išduoda tą tokį "kaimietiškumą" mūsų biggrin.gif

Nu bet aš čia ne iš blogos pusės, pati kopijuoju tai ką matau žurnaluose ar bloguose, bet gaunas vistiek su mano dvasele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2015 01 29, 11:53)
Nežinau, bet lietuvių kurtam interjere vistiek kažkoks "lietuviškumas" išlenda  biggrin.gif  doh.gif  Nesuprantu ar čia gal fotografas nemoka normaliai perteikti vaizdo nuotraukose, bet kažkas ne taip ten..   biggrin.gif

Man ir taip atrodo, bet turiu tam paaiskinima ( spejimo budu biggrin.gif )- tai tiesiog dar nepabaigti namai. Truksta detaliu, mazmoziu- kurie sukuria harmoninga vaizda ( jei skoningai pataiko).
Man tikru skandinavu interjerai labai labai- tiesiog kaifuoju nuo ju rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxius: 29 sausio 2015 - 14:05
Pateikta lietuviska nuoroda mano akimis ziurint labai nenaturaliai pritempta prie ale skandinavisko stiliaus. Man kas labiausiai krenta i akis tai grindys doh.gif tokios fake, nenaturalios. Ir tos smulkmenos, lentynos, pagalveles labai jau dirbtinai suderintos, jokios "razinos", jei jau duryse geltona, tai butinai ir pagalves geltonos, jei darbo kampas turi raudonus akcntus, tai tada viskas raudona, nu negrazu, nesiderina taip, kazkaip neprofesionalu.
Ir dar, tikti skandinaviski interjerai ne is lt, visada turi nors keleta baldu ar aksesuaru tikro skandinavisko dizaino, kaip tarkm pirmoje nuorodoje fritz hansen kreslas, hay staliukai, menu aksesuarai. O lt viskas geriausiu atveju is ikea, tam skandinaviskas buste irgi nemazai ikea, bet yra balansas, o ne viskas vienu teptuku tepliota 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad si tema atsigavo, valio! Del uzuolaidu - pagalvokite apie medines zaliuzes, as neatsidziaugiu, grazu visai..
Skandinavu interjeruose pilna remeliu su moderniais, idomiais atvaizdais..nzn..kad ir peledomis, trikampiais ir pan..pvz. noriu tulike ant duru deti rema su lentele, kuria visi sutinkame akis besitikrinant, kur tokiu dalyku ieskoti? Nerandu musuose..
Atsakyti
Bandykit Etsy ieškot.

Pvz.: toks, toks arba toks ir dar toks ir šitoks bei toks. Yra ir kitose internetinėse platybėse ir nemokamų, ir gerokai mokamų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulės pūga: 29 sausio 2015 - 16:55
QUOTE(Saulės pūga @ 2015 01 29, 16:53)
Bandykit Etsy ieškot.

Pvz.: toks, toks arba toks ir dar toks ir šitoks bei toks. Yra ir kitose internetinėse platybėse ir nemokamų, ir gerokai mokamų biggrin.gif

ACIU, o jeigu nemokama - atseit pati printinu? Tikiuosi ten rasiu ir siaip graziu paveiksliuku.
Atsakyti
Kadangi įkėliau nuorodą, jaučiu "moralinę pareigą apginti" biggrin.gif ax.gif
Dėl spintelės po TV - statistinis lietuvis geriausiu atveju baldus gaminasi iš vokiškos baldinės plokštės, deja, dažnai iš lenkiškų, kas stipriai stipriai supigina net originaliausią idėją... Kai tuo atveju skandinavai gali pasigirti natūralios (ir pigios) medienos gausa... 4u.gif
Tos lentynos ir man nea unsure.gif rolleyes.gif
Dėl senų plytų - tai tąsa svetainės zonoje atidengtos autentiškos sienos (rašo, kad ten dar dėsis stiklas). Įdomiai visai.


Papildyta:

Ai ir grindys - na taip, natūralios būtų žyyymiai geriau...
Atsakyti
Del medienos nesutinku, man isvis kosmosas kai zmones noredami gyventi skandinavisko stiliaus namuose moka po 140 -160 lt uz kvadrata laminato/parklenciu, vietoj to, kad susidetu naturalaus medzio lentas, kur kvadrato kaina nesiekia ir 100lt.
Cia iprotis, kuris atsirado sovietiniais laikais, kai budavo nuostabios medines grindys nudazomos nesakysiu kokios spalvos dazais, nes tebuvo vienas-du pasirinkimai, tada buvo visokios linoleumu eros lotuliukas.gif , ir aisku atkeliavo neitiketino grazumo laminatas, kuris yra IMITACIJA naturalaus medzio, beje lt labai megsta imitacijas, tapetai su plytomis, tapetai su kazkokias medzio rastais ir t.t.
Skandinavai neimituoja, jie naudoja tai kas tikra;) o mes deja skoni paveldejom is sovietiniu laiku, todel neatsikratom iprocio det laminata, plastikinius plintusus, duris is ermitazo:) ir cia ne pinigu klausimas, nes turiu aplinkoj zmoniu, kurie galetu, bet tiesiog neturi minties kad galima ir kitaip;)
Papildyta:
QUOTE(Ajerų duona @ 2015 01 29, 18:35)
Kadangi įkėliau nuorodą, jaučiu "moralinę pareigą apginti"  biggrin.gif  ax.gif
Dėl spintelės po TV - statistinis lietuvis geriausiu atveju baldus gaminasi iš vokiškos baldinės plokštės, deja, dažnai iš lenkiškų, kas stipriai stipriai supigina net originaliausią idėją... Kai tuo atveju skandinavai gali pasigirti natūralios (ir pigios) medienos gausa...  4u.gif
Tos lentynos ir man nea  unsure.gif  rolleyes.gif
Dėl senų plytų - tai tąsa svetainės zonoje atidengtos autentiškos sienos (rašo, kad ten dar dėsis stiklas). Įdomiai visai.
Papildyta:

Ai ir grindys - na taip, natūralios būtų žyyymiai geriau...

Butent 4u.gif gali but butas tuscias, tik medines grindys, atitinkami plintusai, ne persikines sienos ir iskart jausis skandinavija, o kai bandoma ja sukurti niekuciais is ikea ( nes taigi skandinavija), tai ir gaunasi kas gaunasi;)
Siaip as ne pries ikea, kaip tik uz, bet ten irgi daug nesamoniu yra, reik moket atsirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2015 01 29, 17:23)
ACIU, o jeigu nemokama - atseit pati printinu? Tikiuosi ten rasiu ir siaip graziu paveiksliuku.

Taip, jei nemokama, parsisiunčiat skaitmeninį failą ir atsispausdinat. Yra ir mokamų panašiu principu ("instant download" Etsy).
Atsakyti
Kaip tik mastau apie hemnes ikea veidrodzius- spinteles, sakykite savo nuomone - bus pigu? T.y. neskoninga? Sunku apsispresti, nes nupirksiu, sudes, ir tada pasakysiu, kad negrazu.. Nes tempiausi zyymiau brangesnius veidrodzius na netinka, nors tu ka..pas mane skandinaviska klasika, t.y maisau klasikinius dalykus, taip pat brangius su pigiais..meistro darbus su ikea..
Atsakyti
QUOTE(incultino @ 2015 01 29, 17:46)
Del medienos nesutinku, man isvis kosmosas kai zmones noredami gyventi skandinavisko stiliaus namuose moka po 140 -160 lt uz kvadrata laminato/parklenciu, vietoj to, kad susidetu naturalaus medzio lentas, kur kvadrato kaina nesiekia ir 100lt.


o jeigu zmones norintys gyventi tokiuose namuose ir turintys sildomas grindis, tai tada kas jiems belieka? buti kosmonautas tik... nes medzio lentos tinka ne visiems rolleyes.gif
Atsakyti