Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios svoris

Sveikutes,

Su pirmu nestumu priaugau 18 kg. Bet kaip daznai UK pasitaiko, kad netiksliai nustato nestumo data, tai dar per 12 dienu prisikaupe skysciu, nes ta zodzio sprasme visa sutinus buvau. Po 4 men nuo seno svorio liko vos 3 kg.

Siuo metu 23 savaites priaugis 1.5 kg. Tikiuosi iseis toliau teisingai valgyti, nors noras maistui perpus padidejes. Rezervu turiu tiek, kad tikiuosi per si nestuma nepriaugti daugiau nei 10 kg. 4u.gif ax.gif

Po gimdymo turiu tiksla toliau testi teisinga maitinimasi ir numesti daugiau nei priaugciau, kad pasiekciau normalu kuno svori.
Atsakyti
Pasidalinkite patirtimi prasau-visos, kurios priaugote iki 15 kg, kaip maitinotes nestumo metu, ar pakeitete raciona, ar valgete greito maisto produktu (misraines pirktines, sumustiniai,picos, mesainiai), ar daug saldumynu valgete? Idomu ar kazkaip stengetes prisilaikyti ar labiau priklauso nuo kitu faktoriu svoris g.gif Pacia labai dabar ant nesveiko maisto traukia, tesiog norisi nerealiai tu misrainiu visu, sumustiniu pirktiniu... Nors i saldumynus dabar visai paziureti negaliu, nors anksciau tikrai juos megau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo very_berry: 19 sausio 2016 - 15:23
QUOTE(very_berry @ 2016 01 19, 15:23)
Pasidalinkite patirtimi prasau-visos, kurios priaugote iki 15 kg, kaip maitinotes nestumo metu, ar pakeitete raciona, ar valgete greito maisto produktu (misraines pirktines, sumustiniai,picos, mesainiai), ar daug saldumynu valgete? Idomu ar kazkaip stengetes prisilaikyti ar labiau priklauso nuo kitu faktoriu svoris  g.gif Pacia labai dabar ant nesveiko maisto traukia, tesiog norisi nerealiai tu misrainiu visu, sumustiniu pirktiniu... Nors i saldumynus dabar visai paziureti negaliu, nors anksciau tikrai juos megau rolleyes.gif

Per nėštumą priaugau ~13-14kg. Raciono nekeičiau, valgiau tą patį, ką ir anksčiau - t.y. tarp maisto pasitaikydavo ir sveiko, ir nelabai. Ne kartą "sugriešijau" ir su nesveiku maistu (aišku, ne kasdien, o kai jau visai nebesusivaldydavau biggrin.gif ), nes labai norėjosi. Tiesa, mano apetitas nėštumo metu nebuvo padidėjęs, tai gal būtent tai ir gelbėjo, kad porcijos nebuvo didesnės nei anksčiau. g.gif O šiaip, manau, kad svorio prieaugis priklauso ne tik nuo to, ką valgysi, bet ir nuo genų ar dar velniai žino ko. Vienos gali griežtai žiūrėti ką valgo ir vis tiek priaugti per daug, o kitos gali valgyt didžiausias porcijas ir vis tiek išlikti normos ribose.
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2016 01 20, 00:45)
Per nėštumą priaugau ~13-14kg. Raciono nekeičiau, valgiau tą patį, ką ir anksčiau - t.y. tarp maisto pasitaikydavo ir sveiko, ir nelabai. Ne kartą "sugriešijau" ir su nesveiku maistu (aišku, ne kasdien, o kai jau visai nebesusivaldydavau biggrin.gif ), nes labai norėjosi. Tiesa, mano apetitas nėštumo metu nebuvo padidėjęs, tai gal būtent tai ir gelbėjo, kad porcijos nebuvo didesnės nei anksčiau. g.gif O šiaip, manau, kad svorio prieaugis priklauso ne tik nuo to, ką valgysi, bet ir nuo genų ar dar velniai žino ko. Vienos gali griežtai žiūrėti ką valgo ir vis tiek priaugti per daug, o kitos gali valgyt didžiausias porcijas ir vis tiek išlikti normos ribose.

Tai labai tikiuosi kad prie tai antrai grupei priklausau biggrin.gif o seip is esmes, mano apetitas lyg irgi nepasikeite, tik stengiuosi valgyti reguliariai ir pusryciu jau nebepraleidziu kaip anxciau, tai turiu vilties nepriaugti "milijono" kilogramu, kad ir leidziant sau nuodemes kartais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo very_berry: 20 sausio 2016 - 08:34
QUOTE(very_berry @ 2016 01 20, 08:29)
Tai labai tikiuosi kad prie tai antrai grupei priklausau  biggrin.gif  o seip is esmes, mano apetitas lyg irgi nepasikeite, tik stengiuosi valgyti reguliariai ir pusryciu jau nebepraleidziu kaip anxciau, tai turiu vilties nepriaugti "milijono" kilogramu, kad ir leidziant sau nuodemes kartais  ax.gif

Logiškai mąstant, baisiai daug priaugti neturėtum, jei be proto daug nekimši. biggrin.gif Bet visokių atvejų būna...
Atsakyti
QUOTE(very_berry @ 2016 01 19, 15:23)
Pasidalinkite patirtimi prasau-visos, kurios priaugote iki 15 kg, kaip maitinotes nestumo metu, ar pakeitete raciona, ar valgete greito maisto produktu (misraines pirktines, sumustiniai,picos, mesainiai), ar daug saldumynu valgete? Idomu ar kazkaip stengetes prisilaikyti ar labiau priklauso nuo kitu faktoriu svoris  :hm Pacia labai dabar ant nesveiko maisto traukia, tesiog norisi nerealiai tu misrainiu visu, sumustiniu pirktiniu... Nors i saldumynus dabar visai paziureti negaliu, nors anksciau tikrai juos megau rolleyes.gif


Per pirmaji nestuma priaugau 14 kg , dabar nestuke.gif , jau 20 savaite, jau plius 4 kg, manau priaugsiu panasei, valgau viska, nieko nekeiciau, isskyrus vengiu gazuotu gerimu, ir tuno nors ir kaip ji megstu.valgyk taip kaip visada ,kartais save palepindama ir kazkuom daugiau,ir pabaigai motiniskas patarimas dabar turetum galvoti ne apie tai kiek svorio priaugsi, o apie tai kaip isnesioti ir pagidyti ta maza stebukleli kuri nesioji po sirdele.Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
As niekada nesupratau ir nesuprasiu tu mamu, kurios nestumu dengiasi kaip priedanga ,,paesti'' tiesiogine to zodzio prasme.. man nesuprantamas pasakymas: valgyk VISKA, kiek nori ir kada nori.. ir ka nori.. gi tu laukies!! blink.gif Kam? Kam nuo to gerai? Vaikui? Ar mamai, kai kraujospudis padideja nuo priaugtu 30kg per nestuma.. ? Vaikui uztenka 200-300kcal daugiau, nei valgant iprastai... nereik verst ant jo kaltes, kad cia JIS nori kebabo, picos ar kito s.. jis nieko nenori.. cia JUS norit 4u.gif biggrin.gif Mano kunas nera siuksliadeze i kuri reikia viska krauti.. YPAC nestumo metu.. aisku, norisi ir picos ir cipsu.. leidziu sau,bet ne tiek, kiek noreciau.. Tikrai nesakau, kad reik badauti.. reik valgyt visaverti maista.. bet nereik valgyt uz du 4u.gif siai dienai 6men beveik ir esu priaugus 5kg... bet pries pat nestuma buvau labai sukudus per trumpa laika.. tai realiai tas svoris tik ir ataugo..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 09 20, 20:57)
As niekada nesupratau ir nesuprasiu tu mamu, kurios nestumu dengiasi kaip priedanga ,,paesti'' tiesiogine to zodzio prasme.. man nesuprantamas pasakymas: valgyk VISKA, kiek nori ir kada nori.. ir ka nori.. gi tu laukies!!  blink.gif Kam? Kam nuo to gerai? Vaikui? Ar mamai, kai kraujospudis padideja nuo priaugtu 30kg per nestuma.. ? Vaikui uztenka 200-300kcal daugiau, nei valgant iprastai... nereik verst ant jo kaltes, kad cia JIS nori kebabo, picos ar kito s.. jis nieko nenori.. cia JUS norit  4u.gif  biggrin.gif Mano kunas nera siuksliadeze i kuri reikia viska krauti.. YPAC nestumo metu.. aisku, norisi ir picos ir cipsu.. leidziu sau,bet ne tiek, kiek noreciau.. Tikrai nesakau, kad reik badauti.. reik valgyt visaverti maista.. bet nereik valgyt uz du  4u.gif siai dienai 6men beveik ir esu priaugus 5kg... bet pries pat nestuma buvau labai sukudus per trumpa laika.. tai realiai tas svoris tik ir ataugo..

Kažkodėl labai gajus tas posakis, kad nėštukė valgo už du. O realiai juk nė velnio nereikia valgyt dvigubų porcijų. Ne suaugęs žmogus gi tam pilve sėdi, kad į jį reikėtų mest ne vienos, o dviejų lėkščių turinį. biggrin.gif
Atsakyti
Laba smile.gif As dar "sviezia" nestuke, 10sav. Norejau paklausti patarimo. Labai padidejo apetitas, neretai pykina, ir padeda nuo pykinimo pavalgymas. Bet pavalgius, neatsiranda sotumo jausmo. Siaip stengiuosi valgyti normalu maista, daug darzoviu, namie gamintas maistas. pusfabrikaciu, saldumynu lb vengiu. Per pima men priaugau apie 1kg.
Gal turit patarimu, ka valgyt ar kaip valgyt, kad suvaldyt ta alki ir pykinima. Ar susinormales po 3men?
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2016 09 21, 22:56)
Kažkodėl labai gajus tas posakis, kad nėštukė valgo už du. O realiai juk nė velnio nereikia valgyt dvigubų porcijų. Ne suaugęs žmogus gi tam pilve sėdi, kad į jį reikėtų mest ne vienos, o dviejų lėkščių turinį. biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif apie ka ir kalba.. cia gi daugiau perkeltine prasme, bet labai gaila, kad daug moteru tuom naudojasi kaip pasiteisinimu valgyt tiek ir to, ko sau neleido nestumo metu..

QUOTE(RozineBatcat @ 2016 09 25, 17:31)
Laba smile.gif As dar "sviezia" nestuke, 10sav. Norejau paklausti patarimo. Labai padidejo apetitas, neretai pykina, ir padeda nuo pykinimo pavalgymas. Bet pavalgius, neatsiranda sotumo jausmo. Siaip stengiuosi valgyti normalu maista, daug darzoviu, namie gamintas maistas. pusfabrikaciu, saldumynu lb vengiu. Per pima men priaugau apie 1kg.
Gal turit patarimu, ka valgyt ar kaip valgyt, kad suvaldyt ta alki ir pykinima. Ar susinormales po 3men?

As stengdavausi valgyt daznai labai po nedaug kazka.. Daugiausia val tarpas tarp valgymo ir vel kazka kramsnoji.. bet tas kramsnojimas, tai ne sumustiniai.. obuolys.. dziuveseliai... g.gif dar kazkas.. tarp normalaus maisto ta prasme.. ir tik atsikelus p ranka turedavau kazka, koki sucharika..ji letai suvalgydavau ir tik tada letai keldavausi.. nebudavo bloga kazkaip tada unsure.gif dar yra imbiero tabl nuo pykinimo..
Atsakyti
Laba. Su pirma 18. Po gimdymo-10. Su antraja 12. 4men po gimdymo likę +2 smile.gif
Atsakyti
Su pirma dukryte priaugau 11 kg nestuke.gif iskart po gimdymo nukrito 12 kg bigsmile.gif
siuo metu laukiuosi 21 savaite ir turiu pliuse 5 kg smile.gif manau, kad priaugsiu tiek pat si karta.. valgau tikrai nemazai, ir visko, nuo darzoviu, kosiu iki kebabu ir mesainiu biggrin.gif tiesiog dirbau fizini darba, yra veiklos su dukryte po darbu, tai gal todel neturiu tiek daug pliuse ax.gif bet gydytojos nuomone, pagal mano sudejima, ugi ir svori, viskas labai gerai smile.gif
Atsakyti