Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(rosea @ 2015 07 27, 15:05)
Dar klausimas iškilo, ar nesumažinsiu antibiotikų poveikio opai ir bakterijai vartodama gerąsias bakterijas, maltus linų sėmėnis, šaltalankių aliejų? Sakičiau, kad 2 val po valgio jau galima probiotikus gert  blush2.gif Ir ar galima prie visos medikamentų puokštės kažką nuo nervų įtraukt? arbatą gal neuro? 4u.gif

Viskas galima, tik svarbu grieztai laikytis taisykles:
1. Ant tuscio skrandzio omeprozolis(jis tarsi tinku aptinkuoja skrandzio sieneles, neleisdamas issiskirti skrandzio rugsciai, kuri antibiotikus suvirskintu ir isnesiotu po krauja. Vis tik bacila yra skrandyje, o ne kokiuose plauciuose, tad omeprozolis tiesiog sulaiko antibiotikus ilgeliau ten, kur ta bacila uzmusti reikia).
2. Uzvalgyti po pusvalandzio.
3. Ospamoxas+Klerimedas
4. Tada ka jau norit, ta dietisko ir valgot, geriat. drinks_cheers.gif
Gerasias bakterijas gerdavau vis tik po antibiotiku kurso, man gydytoja buvo ispejusi, kad cia tokia ziauri antibiotiku koncentracija, skirta uzmusti bakterijai, kad isgertos gerosios bakterijos momentaliai uzmusamos, neverta net pinigu leisti, nes nepasiekia zarnyno, kol geriami antibai. Va baigsis ju kursas-tada prasom, butina zarnyna atstatyti su gerosiomis bakterijomis. drinks_cheers.gif
Visos arbatos nuo nervu, vaistai-tinka, poveikio antibiotiku nesumazins.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 07 27, 15:31)
Viskas galima, tik svarbu grieztai laikytis taisykles:

Visos arbatos nuo nervu, vaistai-tinka, poveikio antibiotiku nesumazins.

Ačiū sena pažįstama 4u.gif Viską darysiu pagal nurodymus, beliks tik po mėnesio vėl žarną praryt ir žiūrėt, užgiję tos opos su bacila ar ne 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
šiandien baigiau savaitės antibiotikų kursą ir atėjau patarimų. Kaip manote ar jau verta skubiai darytis endoskopiją, kad patikrint ar išnyko bakterija, ar apgyjo dvilykapirštės opos? Šeimos daktaras, kai skyrė vaistus, sako, na gali po mėnėsio pusantro pakartot, bet kad tą daryti būtina, tikrai neakcentavo. Aš , kad atgauti ramybę, kaip mat privačiai nulėkčiau. Nes dar lyg ir paskauda pilvą, jaučiu skausmingą tašką tarp krūtinkaulio, tą pilvą pučia, nesugebu atsirinkt, kas tinka , kas ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2015 07 31, 12:33)
Sveikos merginos 4u.gif
šiandien baigiau savaitės antibiotikų kursą ir atėjau patarimų. Kaip manote ar jau verta skubiai darytis endoskopiją, kad patikrint ar išnyko bakterija, ar apgyjo dvilykapirštės opos?  Šeimos daktaras, kai skyrė vaistus, sako, na gali po mėnėsio pusantro pakartot, bet kad tą daryti būtina, tikrai neakcentavo. Aš , kad atgauti ramybę, kaip mat privačiai nulėkčiau. Nes dar lyg ir paskauda pilvą, jaučiu skausmingą tašką tarp krūtinkaulio, tą pilvą pučia, nesugebu atsirinkt, kas tinka , kas ne doh.gif

Dar nieko naujo neparodys 4u.gif
Dabar pagrindinis gydymas butu toks:
1. Ryte ant tuscio skrandzio omeprozoli.
2. Kavai-ne, juodai arbatai-ne schmoll.gif
3. triskart per diena geruju bakteriju-kursas bent jau menesio(man buvo israsytas trim menesiam, nors nebuvo jokio viduriavimo, bet tikrai sutvarke visus burbuliavimus, putimus).
4. Pagrindas-dieta. Kaip rasem anksciau, isivaizduokit save naujagymi ir valgykit po 150 gr kas dvi valandas virta ar troskinta maista. Is zaliu darzoviu kol kas tinka tik agurkai. doh.gif
5. Jokiu majonezu, kecupu ir kitokiu nesamoniu.
6. Jokiu sokoladu, pyragu, vaisiniu ledu ir siaip saldumynu, kuriuose daug dazikliu, skonio stiprikliu, atminkit, visa tai-mums negalima. 4u.gif (kol yra paumejimas, paskui nurims viskas-galesit megautis). Jokiu traskuciu. Jokio alkoholio, gazuotu gerimu. Jokiu dziuveseliu(kurie braiso skrandzio sieneles), tik svelnus, kremines konsistensijos maistas. Vel gi, kartoju-tai LAIKINA. Nors liga visam gyvenimui, bet buna krizes, buna pagerejimai, reikia ismokti su tuo gyventi ir stengtis, kad pagerejimai butu kaip galima ilgesni laika, o krizes vis trumpetu ir trumpetu drinks_cheers.gif

Tie antibiotikai irgi "negerieciai", po ju vartojimo skauda viskas, kas imanoma, kaip sakoma, viena gala gydai, kita zudai. Lai praeina savaite kokia be ju, vartojant gerasias bakterijas, ziuresit, turetu praeiti visi skausmai krutinkaulyje, ir zarnynas aprimti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 03 rugpjūčio 2015 - 13:06
Labai ačiū už naudingus patarimus, tikrai kuo toliau, tuo labiau šviesėja akyse, beveik nebeįsikalbinėju sau neesamų ligų 4u.gif
Opremazolį man paskyrė rytą - vakarą mėnesį laiko. Kaip suprantu, jis geriamas pirmiausiai, o poto ant viršaus šaltalankių aliejus, sėmėnų kisielius? Sako, visi jie turi būt geriami ant tuščio skrandžio, tai susipainiojau, kuris pirmasis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2015 08 03, 17:41)
Labai ačiū už naudingus patarimus, tikrai kuo toliau, tuo labiau šviesėja akyse, beveik nebeįsikalbinėju sau neesamų ligų 4u.gif
Opremazolį man paskyrė rytą - vakarą mėnesį laiko. Kaip suprantu, jis geriamas pirmiausiai, o poto ant viršaus šaltalankių aliejus, sėmėnų kisielius? Sako, visi jie turi būt geriami ant tuščio skrandžio, tai susipainiojau, kuris pirmasis smile.gif

Omeprozolis-inhibitorius, jis tarsi "tinkas", uztinkuoja skrandzio sieneles, kad kaip galima ilgiau neissiskirtu skrandzio rugstis ir neardytu sieneliu, nedarytu opu, zaizdu. Vadinasi, jis geriamas pirmiausia.
Saltalankio aliejus-gydantis zaizdas, opas. Jis geriamas antras po pusvalandzio. Tada galima ramiai valgyti pusrycius, o semenu kisielius siaip vietoj vandenio ir skysciu galima gerti, jis nuima vidini karsciavima, ramina sudirgusia gleivine drinks_cheers.gif
Dar tinka ramuneliu arbata, irgi gerai nuima maudima, ramina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, praėjo kiek laiko, atėjau pasipasakoti ir pasitarti 4u.gif
Vis dar kenčiu pilvo pūtimą, nors jis jau ne toks skausmingas. Vienas dalykas, kas tikrai kelia didelį diskomfortą, tai didelis gerklės per visą kaklą skausmas doh.gif graužia, spazmuoja, itin paūmėja sunerimus, pastresavus, sunkiau ryti. Negaliu suprast kodėl taip yra, nevalgau nieko kepto, sūraus, gazuoti gėrimai nuošaly, pagrinde bananai, grikiai, virta višta, brokoliai ir daržovės, nesuprantu, ko tos rūgštys( kaip suprantu čia jų darbas) kyla ir drasko man . O gal netinka omeprazolis ir reikia keisti vaistą?
Labai ačiū merginos, kad esate ir dalinatės patirtimi, atskira padėka gerajai senai pažystamai 4u.gif Būčiau nupušus, jei ne jūs, nes tada tegavau receptą iš daktarų ir viso gero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2015 08 09, 20:56)
Na, praėjo kiek laiko, atėjau pasipasakoti ir pasitarti 4u.gif
Vis dar kenčiu pilvo pūtimą, nors jis jau ne toks skausmingas. Vienas dalykas, kas tikrai kelia didelį diskomfortą, tai didelis gerklės per visą kaklą  skausmas doh.gif  graužia, spazmuoja, itin paūmėja sunerimus, pastresavus, sunkiau ryti. Negaliu suprast kodėl taip yra, nevalgau nieko kepto, sūraus, gazuoti gėrimai nuošaly, pagrinde bananai, grikiai, virta višta, brokoliai ir daržovės, nesuprantu, ko tos rūgštys( kaip suprantu čia jų darbas) kyla ir drasko man . O gal netinka omeprazolis ir reikia keisti vaistą?
Labai ačiū merginos, kad esate ir dalinatės patirtimi, atskira padėka gerajai senai pažystamai 4u.gif  Būčiau nupušus, jei ne jūs, nes tada tegavau receptą iš daktarų  ir viso gero  ax.gif

Kiek man sake gastroenterologas tai bananai taip pat rūgštis labai kelia ir graužia. Pati tuo įsitikinau. Gal jie ir gadina Jums reikalą, nors gali būt ir nervinis pagrindas. Yra toks homeopatinis Ypseloheel vaistas. Jis tinka nervinio pagrindo negalavimams mažinti, susijusiems ir su skrandžiu ir pilvo pūtimu ir smaugimo ar guzo gerklėj jausmu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luna2 @ 2015 08 10, 08:55)
Kiek man sake gastroenterologas tai bananai taip pat rūgštis labai kelia ir graužia. Pati tuo įsitikinau. Gal jie ir gadina Jums reikalą, nors gali būt ir nervinis pagrindas. Yra toks homeopatinis Ypseloheel vaistas. Jis tinka nervinio pagrindo negalavimams mažinti, susijusiems ir su skrandžiu ir pilvo pūtimu ir smaugimo ar guzo gerklėj jausmu. 4u.gif

4u.gif po Jūsų posto šian ryte po omeprazolio nevalgiau banano kaip įprastai, tik vieną grikių traputį ir agurką, ale vistiek graužia, skausmas metasi į limfmazgius doh.gif nebežinau, bijau valgyti, rodos niekas netinka doh.gif
Mamai jos daktaras buvo minėjęs, kad actavio firmos omepr.tik nepirktų kažkodėl, o pas mane kaip tik actavis smile.gif
Dėl homeopatijos, kaip tik galvojau, gal ką išmėginti, ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2015 08 10, 11:37)
4u.gif po Jūsų posto šian ryte po omeprazolio nevalgiau banano kaip įprastai, tik vieną grikių traputį ir agurką, ale vistiek graužia, skausmas metasi į limfmazgius doh.gif nebežinau, bijau valgyti, rodos niekas netinka doh.gif
Mamai jos daktaras buvo minėjęs, kad actavio firmos omepr.tik nepirktų kažkodėl, o pas mane kaip tik actavis smile.gif
Dėl homeopatijos, kaip tik galvojau, gal ką išmėginti, ačiū už patarimą 4u.gif

Kol man buvo paūmėjimas, gydytoja rekomendavo nevalgyti kruopų košių, geriau valgyti troškintą žuvį, jogurtą, virtą kiaušinį ar lengvą omletą, nes baltymai sustiprina sfinkterį. Ir iš tikrųjų, pastebėjau, kad man nuo grikų košės kyla rūgstys. Bet gal kiekvienam individualiai: kiekvieno organizmas skirtingai kažkokį maistą mažiau toleruoja...
Atsakyti
Ar kas bandėte gydyti GERL magnio alginatais – jūros dumblių skaidulų preparatais? Atsitiktinai pastebėjau vaistinės lankstinuke reklamuojamus magnio alginato sirupą ir tabletes.
Pagooglinusi radau straipsnį, kuriame giriamas alginatų saugumas ir efektyvumas:
Doc. V. Urbono žodžiais, refliukso ligos gydymas alginatais – jūros dumblių skaidulų preparatais – bene geriausia išeitis sergantiems GERL: „Tai vienintelis vaistas, o tiksliau maistas – tai maistinės skaidulos, priemonė – nemažinanti skrandžio rūgštingumo.“
Magnio alginatas – natūralus, aukšto klampumo polimeras, ekstrahuojamas iš rudųjų jūros dumblių. Jūros dumblių sirupas patekęs į skrandį išbrinksta, įgaudamas kisieliaus konsistenciją. Ta masė iškyla į skrandžio viršų, sudarydama tarsi mechaninį kamštį ir neleidžia po juo esančioms skrandžio rūgštims kilti į stemplę. Maždaug porą valandų jis atlieka savo funkciją, o po to suyra ir pasišalina iš organizmo nepatekdamas į medžiagų apykaitą. Preparatas yra saugus, nemažina skrandžio rūgščių, veikia švelniai, neturi pašalinio poveikio. Jį gali vartoti kūdikiai, vaikai, ir suaugusieji. Alginatus galima vartoti ilgą laiką, periodiškai, laikantis dietų.

http://naturalus.sve...efliukso_ligai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 10 rugpjūčio 2015 - 16:10
Man ir neseniai buvo paumejimas, dar stemplėje zaizdeliu buvo. Geriau pantaprozoli,bet nekazka, salia jo geriau ir dar tebegeriu skysta kordisepsa, jaučiuosi vis geriau. Dar geriu biciu piki, saltalankio al, sezamo al. Ateity galvoju prisidziovinti balinio ajero saknies, girdėjau kad labai padeda.
Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti