Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(Majukas_ @ 2015 08 19, 16:25)
Sveiki,
gal kas daresi skrandzio tyrima su narkoze? gal galit papasakoti kaip viskas vyksta, kokia narkoze taikoma (leidzia i vena vaistus ar deda kauke), kiek narkoze trunka? kokia savijauta po visko? unsure.gif
ilgus metus kankinuosi su GERL, ir butinai butinai reikia pasidaryti si tyrima, kurio bijau kaip velnias kryziaus, todel manau man vienintele iseitis darytis su narkoze.. unsure.gif  unsure.gif

Na aišku banaliausia būtų pasakyt, kad nebijokit, nėra taip baisu kaip atrodo, bet iš tiesų pabandykit pasiryžt ir pabandyt be narkozės paprastai (tiesa prašykit plonosios "vaikiškos" žarnos, nes ji daug geriau ryjasi ir t.t.), manau nustebsit pati, kad nebuvo taip baisu kaip atrodė, nes iš tiesų ir nėra baisu, gal kiek nemalonu, bet tikrai nėra žiauru. Būna kad dėl tam tikrų fiziologinių dalykų žmonėms nepavyksta to padaryt, tada jo, narkozė - išeitis, bet jei tiesiog baimė pirmą kartą, tai patikėkit, tikrai neverta dėl to darytis narkozės, kad ir kokia trumpa ji bebūtų, savo neigiamą pusę ji tikrai turi 4u.gif
Atsakyti
Majukas_ nebešposykit ir vykit baimę lauk. Aš irgi bijojau šio tyrimo siabingai, kelis metus atidėliojau, o dabar gailiuosi, nes negydoma problema kelis metus tęsėsi ir nežinai, kaip viskas pasibaigę būtų , jei ir toliau bijočiau doh.gif
Susiimkit ir pirmyn, tikrai nebaisu, o ir labai greitai viskas vyksta 4u.gif Aš jau su nekantrumu laukiu, kada vėl galėsiu ryt ją, kad pasakytų, jog apsitvarkė situacija pilve smile.gif
----
Pati vis dar vargstu su gerklės skausmu, bandžiau ir nexium, tas pats...manau, man nervai koją kiša. Išrašė psichiatras (pas kurį nerimą dėl sveikatos bandau nuslopint ) fluanxol, tai kiek aprimo, ta proga galvojau suvalgysiu bananą ir atsigersiu kažkokio jogurto gėrimo murmiau ir pažiūrėsiu kas bus, tai oooo je, jausmas lyg vinių saują praryjus būčiau, sunku ryt, spazmuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosea: 20 rugpjūčio 2015 - 13:15
dar turiu klausimą temos senbuvėms, ar galima paūmėjimo metu, gydant erozijas ir opas valgyti:
-makaronus, spageti, ar kokius pilno grūdo rinktis?
-jūros gėrybes, pvz. virtas krevetes, kalmarų kokio troškinio pasidaryt?
-liesos varškės virtinukus
blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2015 08 20, 15:12)
Majukas_ nebešposykit ir vykit baimę lauk. Aš irgi bijojau šio tyrimo siabingai, kelis metus atidėliojau, o dabar gailiuosi, nes negydoma problema kelis metus tęsėsi ir nežinai, kaip viskas pasibaigę būtų , jei ir toliau bijočiau doh.gif
Susiimkit ir pirmyn, tikrai nebaisu, o ir labai greitai viskas vyksta 4u.gif Aš jau su nekantrumu laukiu, kada vėl galėsiu ryt ją, kad pasakytų, jog apsitvarkė situacija pilve smile.gif
----
Pati vis dar vargstu su gerklės skausmu, bandžiau ir nexium, tas pats...manau, man nervai koją kiša. Išrašė psichiatras (pas kurį nerimą dėl sveikatos bandau nuslopint ) fluanxol, tai kiek aprimo, ta proga galvojau suvalgysiu bananą ir atsigersiu kažkokio jogurto gėrimo murmiau ir pažiūrėsiu kas bus, tai oooo je, jausmas lyg vinių saują praryjus būčiau, sunku ryt, spazmuoja doh.gif


Man refliuksas apsitvarkė,tik po kokio streso pradeda mausti kairiau. Galvoju kad cia gali būti nerviskai g.gif
O gerklė ir pas mane vis raudona,tik kad jau zaizdeliu stemplėje nematyti,bet tie lankai vienas daugiau kitas maziau bet paraudę. Kažin galvoju,gal kai jau vaistai nepadeda ,gal prisaldo azotu?
Atsakyti
Papasakokit placiau, kiek laiko trunka tas ,,zarnos rijimas"? skaiciau, kad buna duoda tokia tablete nusiraminimui (gaila tik nezinau kokia, cia tik nuogirdos) pries procedura, tai ji taip gerai veikia, kad dingsta visa baime, apspangsti ir tiek, ir ramiai iskenti procedura. idomu ar kazkam irgi teke gauti tokia tablete? su narkoze darytis zinau kad ne iseitis, beto ir tos pacios narkozes bijau ne ka maziau nei pacio tyrimo. gal ir gerai sakote kad pirma pabandyti be narkozes si tyrima atlikti.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(rosea @ 2015 08 20, 15:28)
dar turiu klausimą temos senbuvėms, ar galima paūmėjimo metu, gydant erozijas ir opas valgyti:
-makaronus, spageti, ar kokius pilno grūdo rinktis?
-jūros gėrybes, pvz. virtas krevetes, kalmarų kokio troškinio  pasidaryt?
-liesos varškės virtinukus
blush2.gif  4u.gif

na as nors ir ne temos senbuve, bet su gerl'u ir erozijomis 7 metai kovoju, del juros gerybiu nezinau, nes ju nevalgau, bet visa kita per paumejimus manau tikrai galima. tik aisku be jokiu astriu prieskoniu ir padazu. tik girdejau, kad lyg ir negalima pieno produktu bet man nuo ju neblogeja..individualus reikalas cia labai. man dabar kaip tik paumejimas tai gydausi linu seklu nuoviru na veikia isties gerai, gaila kad anksciau to nebandziau nes visalaik maniau kad liaudiskos priemones tikrai nepades.. na bet yra priesingai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majukas_: 20 rugpjūčio 2015 - 19:08
QUOTE(rosea @ 2015 08 20, 16:28)
dar turiu klausimą temos senbuvėms, ar galima paūmėjimo metu, gydant erozijas ir opas valgyti:
-makaronus, spageti, ar kokius pilno grūdo rinktis?
-jūros gėrybes, pvz. virtas krevetes, kalmarų kokio troškinio  pasidaryt?
-liesos varškės virtinukus
blush2.gif  4u.gif

Viskas tinka, tik ne astriai, be kecupu, be pipiru. Prieskoniai-druska ir zolelines. 4u.gif

QUOTE(Majukas_ @ 2015 08 20, 20:06)
Papasakokit placiau, kiek laiko trunka tas ,,zarnos rijimas"? skaiciau, kad buna duoda tokia tablete nusiraminimui (gaila tik nezinau kokia, cia tik nuogirdos) pries procedura, tai ji taip gerai veikia, kad dingsta visa baime, apspangsti ir tiek, ir ramiai iskenti procedura. idomu ar kazkam irgi teke gauti tokia tablete? su narkoze darytis zinau kad ne iseitis, beto ir tos pacios narkozes bijau ne ka maziau nei pacio tyrimo. gal ir gerai sakote kad pirma pabandyti be narkozes si tyrima atlikti.. g.gif

Zarnos rijimas nera toks didelis siaubas, kad reiktu ji daryti su narkoze schmoll.gif Procedura labai trumpa, trunka tik 1,5 MINUTES. Cia su zarnos rijimu,apziura ir zarnos istraukimu. Negi tiek laiko nepakentesit? nono.gif
Pradzioj liepia gerai issizioti, ir sesute ipurskia vietines nejautros, kad uzsaldytu visa gerkle, as dar papildomai stengiuosi ir nuryti, kad kaip galima daugiau tos nejautros suteptu stemple ir mazesni diskomforta jausciau. Tada daktaras paguldo ant lovos, pas mus poliklinikoj ant kairiojo sono. Belieka besalygiskai klausyti daktaro: jei sako "ryk", nereikia griebti jam is siaubo uz rankos, o geriau isivaizduoti ta zarna kaip spageti ir stengtis ja nuryti-kai bunu 12 valandu nevalgiusi/negerusi, tooookia alkana, kad zarnele man tikrai maisto produktas i skrandi nukeliauja lotuliukas.gif Isivaizduokit, o kaip narkotiku kurjeriai narkotikus su prezervatyvu praryja? Va ten tai paspringciau, matyt blush2.gif O cia zarnele irnesakyk.gif Kadangi gerkle buna tuo uzsaldymu supurksta, tai nesijaucia labai, kad ji gerkleje maskatuoja, daugiau jauciasi, kaip ta zarnele po skrandi blaskosi. Na bet man buna labai idomu pamatyti savo organus is vidaus(ne kasdien juk matau), ziuriu kartu su daktaru i ekrana, klausau, ka jis komentuoja. Apziuri, o tada zarnele staigiai istraukia, speju tik viena karta viaukt pasakyti biggrin.gif Tai ar verta del tokio niekalo narkoze organizma alinti? Narkoze pasilikti reikia kitoms, rimtoms operacijoms, juk sakoma, kad narkoze sutrumpina zmogaus gyvenima 5 metais. drinks_cheers.gif

Majuke, zodziu, ramiai eikit zarnos ryti, guoskites tik tuo, kad jei visos forumietes sako, jog tai nieko baisaus, vadinasi, tikrai nera nieko baisaus, juk cia ne motinos-didvyres susirinko, o tokie patys nervu kamuoliai, kurias kamavo analogiskas klausimas pries procedura: o gal man su narkoze... biggrin.gif
Atsakyti
Sena pažįstama, jei jūs vestumėt kokias paskaitas ar įkurtumėt gerlininkų klubą, na Dievaži, pilna salė moterų būtų 4u.gif Taip viską išaiškinat, nuraminat ir pozityviai nuteikiat, kad nebėra kur dingt, belieka tik sveikti 4u.gif labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės.
Rekomenduokite profesionalų gastroenterologą Vilniuje, galima ir kitame mieste. Vargstu jau 3 metus. Nebuvo nei dienos be skreplių, o paskutiniai pusė metų žaliai-geltonos kietos su krauju...tikrinausi 2 kartus savo mažame miestelyje ir paskutinį kartą Klaipėdoje pas išgirtą gydytoją Vidmantą Žindžių...bet jis problemos nemato, o man gyvenimas jau nemielas verysad.gif . Bandžiau ir dietos laikytis, mažais kiekiais maistą valgyti (jokių kečupų, majonezų, padažų nevalgau) šaltalankio aliejaus gerti, linų sėmenų kisielių gerti, vaistus Nexium ir kitus vartoti...Niekas nepadeda.
Ačiū labai už atsakymus ir patarimus.
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2015 08 10, 17:10)
Ar kas bandėte gydyti GERL magnio alginatais – jūros dumblių skaidulų preparatais? Atsitiktinai pastebėjau vaistinės lankstinuke reklamuojamus magnio alginato sirupą ir tabletes.
Pagooglinusi radau straipsnį, kuriame giriamas alginatų saugumas ir efektyvumas:
[i]Doc. V. Urbono žodžiais, refliukso ligos gydymas alginatais – jūros dumblių skaidulų preparatais – bene geriausia išeitis sergantiems GERL: „Tai vienintelis vaistas, o tiksliau maistas – tai maistinės skaidulos, priemonė – nemažinanti skrandžio rūgštingumo.“


Sveikos, prašausi į klubą smile.gif Perskaičiau visą temą ir supratau, kad prašytis turiu teisę, man tikrai GERL sad.gif Tik gerklę peršti, dabar jau pradėjo lyg kažkas ir veltis joje, kartais jau norisi, kad nieks nekalbintų, nes tylėti lengviau smile.gif Užuojauta toms, kurioms daug blogiau nei man.

Prasidėjo taip įdomiai - prieš porą sav dukra pradėjo vemt, paskui skųstis,kad skauda gerklytę ir pilvuką, žodžiu, begydydama pykinimą su visokiom kolom ir mėtom sukėliau vaikui rūgštis sad.gif

Kol gydėm nuo refliukso, pati tą savaitę jutau kažką pan į rūgštis, galvojau nuo nervų, nes tikrai labai nervinaus dėl dukros sveikatos. Kitą savaitę pradėjo perštėti gerklė.... gėriau nolpazą, jokio poveikio, dabar geriu tai, ką gydytoja prirašius buvo dukrai - ranitidiną dukart dienoj, tai vieną dieną geriau, kitą ne kažką, bet tikrai geriau nei su nolpaza sad.gif

Dukrai praėjo kaip nebuvę, dabar palaikomoji dozė Gastrotuss baby, tai suduodu ir nulaižius šaukštuką pati, juntu, kad kažkaip gerklei smagiau pasidaro.. o jeigu jis dar toks saugus, tai muset eisiu dar šiandien į vaistinę suaugusių dozės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulsi @ 2015 08 23, 15:21)
Sveikos, mergaitės.
Rekomenduokite profesionalų gastroenterologą Vilniuje, galima ir kitame mieste. Vargstu jau 3 metus. Nebuvo nei dienos be skreplių, o paskutiniai pusė metų žaliai-geltonos kietos su krauju...tikrinausi 2 kartus savo mažame miestelyje ir paskutinį kartą Klaipėdoje pas išgirtą gydytoją Vidmantą Žindžių...bet jis problemos nemato, o man gyvenimas jau nemielas  verysad.gif . Bandžiau ir dietos laikytis, mažais kiekiais maistą valgyti (jokių kečupų, majonezų, padažų nevalgau) šaltalankio aliejaus gerti, linų sėmenų kisielių gerti, vaistus Nexium ir kitus vartoti...Niekas nepadeda.
Ačiū labai už atsakymus ir patarimus.

O jus tikra, kad problema GERLe? g.gif Skrepliai buna ne tik nuo skrandzio problemu, bet ir nuo bronchu pazeistu. Manau, kad jei gastroenterologas nemato is savo puses problemos, jus laikotes dietos, geriat vaistus, o nepadeda, vadinasi, liga gali tunoti kitur.
Patarciau kreiptis i pulmonologa 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .
Vis dar kankinuosi su savo sutrikusia virškinimo sistema, jau devyni menesiai, o diagnozės nera. Dabar jau streikuoja ne tik virškinimo sistema, bet ir širdis, atsirado alergijos ir pan. Dar ir citomegalo virusą rado doh.gif .
Atejau paklausti. Man nustatė antro laipsnio disbakteriozę, žarnyne visai nėra Laktobakterijų ir bakterijų, gaminančių B grupės vitaminus, užtat patogenų į valias. Gal kas žinote gydytoją Kaune, kuris rimtai užsiima tokių sutrikimų gydymu? Jei jau ne Kaune, tai gali būti ir Vilniuje. Būčiau laabai dėkinga, nes kiek susidūriau, Kauno gastroenterologai visai nenusimano kaip ir ka čia gydyt.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 01, 19:10)
Sveikos  4u.gif .
Vis dar kankinuosi su savo sutrikusia virškinimo sistema, jau devyni menesiai, o diagnozės nera. Dabar jau streikuoja ne tik virškinimo sistema, bet ir širdis, atsirado alergijos ir pan. Dar ir citomegalo virusą rado  doh.gif .
Atejau paklausti. Man nustatė antro laipsnio disbakteriozę, žarnyne visai nėra Laktobakterijų ir bakterijų, gaminančių B grupės vitaminus, užtat patogenų į valias. Gal kas žinote gydytoją Kaune, kuris rimtai užsiima tokių sutrikimų gydymu? Jei jau ne Kaune, tai gali būti ir Vilniuje. Būčiau laabai dėkinga, nes kiek susidūriau, Kauno gastroenterologai visai nenusimano kaip ir ka čia gydyt.


siulyčiau pasiskaityti Fast Tract Diet, įsirašyti į Facebook grupę. Nes turbūt kad ir geriausias gydytojas, prirašys antibiotikų, o po jų be atitinkamos dietos galo nebus problemoms.

kaip tau nustatė disbakteriozę, kokio tyrimo pagrindu?
Atsakyti