Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 3

Jeigu buciau vyras nenoreciau gauti tokia dovana, bet aisku zmones skirtingi. Manau tokia dovana galima butu Sv.Valentino dienai padovanoti, bet man vis vien sita mintis nepatinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2015 12 14, 15:49)
Jeigu buciau vyras nenoreciau gauti tokia dovana, bet aisku zmones skirtingi. Manau tokia dovana galima butu Sv.Valentino dienai padovanoti, bet man vis vien sita mintis nepatinka  ax.gif


drinks_cheers.gif Kojinės, prezervatyvai - nežinau... Kam tos kojinės?Neįžvelgiu kažkokio ryšio ar paslėptos minties mastau.gif O dovana tikrai labiau Valentino dienai ar apskritai kokiam susitikimui po ilgo nesimatymo. Na, gaučiau dabar kokią spiralę ar KT dovanų: praktiška, bet ar džiugina? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roziniaiakinukai @ 2015 12 14, 14:34)
Šiais metais vyrui po eglute padėsiu kojines ir į jas įdėsiu raštelį, kad tikroji dovana laukia miegamajame biggrin.gif O ten - prezervatyvų rinkinys biggrin.gif biggrin.gif Tai džiaugiuosi šitaip sugalvojusi, kad visur giriuosi!

Tai gal pridėkit dar vieną ar net dvi (vyrai mėgsta įvairovę mirksiukas.gif ) pripučiamas "snieguoles" lotuliukas.gif Kad į kairę nesidairytų visus metus biggrin.gif O raštelyje galit pridėt pažadą, kad bus pakeista, kai susidėvės lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyrui padovanosiu termo rūbų rinkinį. Reikia į darbą, nes darbas lauke, bet pats niekada nenusipirks, nes "gaila pinigų". doh.gif Jis kažkada sakė, kad jam blogiausia dovana yra drabužiai, tai dar klaviatūrą pirksiu, nes jis saviškę kava apipylė, tai skaičių mygtukai stringa. lotuliukas.gif Tikiuosi patiks dovana. blush2.gif
Atsakyti
Maniskis siemet gaus kavos aparata. As kavos isvis negeriu, o jis be jos negali, tai gaus nauja. Senasis jau baigia nusibaigti. Priedo aisku kavos, sienini kalendoriu susijusi su jo hobiu, keleta kuno prieziuros priemoniu smile.gif Manau bus patenkintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 12 14, 18:49)
Tai gal pridėkit dar vieną ar net dvi (vyrai mėgsta įvairovę  mirksiukas.gif ) pripučiamas "snieguoles"  lotuliukas.gif  Kad į kairę nesidairytų visus metus  biggrin.gif  O raštelyje galit pridėt pažadą, kad bus pakeista, kai susidėvės  lotuliukas.gif

taaaip bigsmile.gif
keista kažkaip... unsure.gif
aš kažkaip įsitikinusi, kad labiau patiktų dovana automobiliui, t.y. kvapai.
Man šitie labai patinka Life is a Journey - Patchouli . Gaivaus eukalipto ir raminančio pačiulės aromato kvapas automobiliui:
http://www.rituals.l...-patchouli-3-ml

10 EUR kaina ir kvapas toks malonus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roziniaiakinukai @ 2015 12 14, 13:34)
Šiais metais vyrui po eglute padėsiu kojines ir į jas įdėsiu raštelį, kad tikroji dovana laukia miegamajame biggrin.gif O ten - prezervatyvų rinkinys biggrin.gif biggrin.gif Tai džiaugiuosi šitaip sugalvojusi, kad visur giriuosi!


as tokias "dovanas" prie blogiausiu priskirciau. Na, nebent tai padovanoti kokiam paaugliui, tai gal ir patiktu. Bet cia tik mano nuomone.
QUOTE(Aristejaaa @ 2015 12 15, 00:45)
Maniskis siemet gaus kavos aparata. As kavos isvis negeriu, o jis be jos negali, tai gaus nauja. Senasis jau baigia nusibaigti. Priedo aisku kavos, sienini kalendoriu susijusi su jo hobiu, keleta kuno prieziuros priemoniu smile.gif Manau bus patenkintas 4u.gif

jei geria kava, tai dovana super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 12 15, 11:27)
as tokias "dovanas" prie blogiausiu priskirciau. Na, nebent tai padovanoti kokiam paaugliui, tai gal ir patiktu. Bet cia tik mano nuomone.




Ir aš tokią dovaną prie blogiausių priskirčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Roziniaiakinukai @ 2015 12 14, 13:34)
Šiais metais vyrui po eglute padėsiu kojines ir į jas įdėsiu raštelį, kad tikroji dovana laukia miegamajame biggrin.gif O ten - prezervatyvų rinkinys biggrin.gif biggrin.gif Tai džiaugiuosi šitaip sugalvojusi, kad visur giriuosi!

po svenciu parasykit kaip vyras reagavo. Net smalsu, kaip ivertins. Gal vyrisko poziurio tiesiog mums nesuprat.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 12 15, 12:27)
po svenciu parasykit kaip vyras reagavo. Net smalsu, kaip ivertins. Gal vyrisko poziurio tiesiog mums nesuprat.



As irgi dovanojus tokias dovanas, tik jos buvo tik kaip priedai prie dovanos, suprantanciam „bajerius“ vyrui... biggrin.gif O reagavo super, jiems tokios dovanos net labiau patinka, nei tie salikai, pinigines, kvepalai ir visi atrodo labai mums reikalingi ir naudingi daiktai :-) Jie kazkaip kitaip masto ir supranta dovanos verte biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 15 gruodžio 2015 - 13:29
QUOTE(Svajone_25 @ 2015 12 15, 13:29)
As irgi dovanojus tokias dovanas, tik jos buvo tik kaip priedai prie dovanos, suprantanciam „bajerius“  vyrui...  biggrin.gif O reagavo super, jiems tokios dovanos net labiau patinka, nei tie salikai, pinigines, kvepalai ir visi atrodo labai mums reikalingi ir naudingi daiktai :-) Jie kazkaip kitaip masto ir supranta dovanos verte  biggrin.gif


Kažkada svainis per gimtadienį dovanų beveik vien dovanas-"bajerius" gavo doh.gif Iš pradžių juokinga, o paskui jau ir nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Aurine @ 2015 12 15, 09:18)
aš kažkaip įsitikinusi, kad labiau patiktų dovana automobiliui, t.y. kvapai.
Man šitie labai patinka Life is a Journey - Patchouli . Gaivaus eukalipto ir raminančio pačiulės aromato kvapas automobiliui:
http://www.rituals.l...-patchouli-3-ml

tiek eukaliptas, tiek pačiulė labai jau specifiniai kvapai, ne kiekvienam gali patikti ...
Atsakyti