Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 3

Šiemet galvoju vyrui padovanoti ekskursiją http://vaiduokliai.l...lniuje/#forward
Jie dar siūlo kitų įdomių ekskursijų.
Gal kas esate buvę ir galite pakomentuoti, ar patiko?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2015 11 27, 13:21)
Dbar maxej akcija karunos sokoladams. o maniskis laaabai juos megsta, tai pripirkau daug daug sokoladu,kazkaip sugalvojau is ju padaryti viena dideli sokolada. Gal ant kokio kartono visus pritaisysiu ar kaip. Po to gal dar ka pridesiu ir vyriskis gales ilgai megautis sokoladu dar ir po visu svenciu tongue.gif

Beieškodama idėjų mačiau, kaip daro "meduolinį" namelį, bet ne iš meduolių, o iš tokių va šokolado plytelių. Įkaitintomis formelėmis išpjauna langus, duris, Karštu peiliu atpjauna stogui trikampį. Tirpintu šokoladu suklijuoja. Puošė minimaliai. Ten dar viduj net žvakutę uždegė. Bet aš bijočiau, kad viskas ištirps biggrin.gif
Gaila, neišsisaugojau nuorodos. Bet esmė, manau, aiški. Gal kam bus idėja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajone_25 @ 2015 11 27, 15:03)
Ir aplamai kur vienam labia patiktu, kitam gali atrodyti didziausia nesamone.

Tai jau tikrai taip
Papildyta:
QUOTE(*jolantab* @ 2015 12 03, 14:50)
Šiemet galvoju vyrui padovanoti ekskursiją http://vaiduokliai.l...lniuje/#forward
Jie dar siūlo kitų įdomių ekskursijų.
Gal kas esate buvę ir galite pakomentuoti, ar patiko?

4u.gif

Ieškojom draugui gimtadieniui kažko ir radau šitą "alaus kelia". Vyrui parodžiau, o jis kainą pažiūrėjo ir pasakė - už toookią kainą galima daugiau rūšių alaus pradegustuoti lotuliukas.gif doh.gif
Man vat pristatymas, aplinka, ritualas... O jam... doh.gif Va taip vat. Kiek žmonių - tiek nuomonių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 05 gruodžio 2015 - 21:12
Gal kuri uzmatete graziu ir idomiu uzdru peleniniu?
Atsakyti
Aš šiemet planavau dovanoti laikrodį. Bet MB bekalbant apie dovanas, pasakė, kad labiausiai šiemet norėtų knygų vyrams apie vaikų auginimą ir priežiūrą (tik nežinau ar yra būtent vyrams skirtų g.gif )- nes laukiam pavasarį mažiuko , bilietų į kokį renginį/teatrą ir mano masažo smile.gif
Tai man dar geriau, kai žinau ko tikrai nori- gaus knygų (jei tik rasiu), bilietus į du teatrus (labai mėgsta) ir dar kolegų bei pažįstamų paskatinta nutariau padovanoti kuponą "Barzdaskučių". Buvę vyrai aikčioja, kaip ten patiko, koks ten ritualas, kaip nerealu ir t.t. bigsmile.gif Nu smagiai tikrai atrodo ir skamba iš pasakojimų, galės pabandyti smile.gif Ai, ir masažą irgi savaime suprantama, gaus biggrin.gif

QUOTE(Zometa @ 2015 11 28, 15:51)
Labai geri Krinonoj (gal ir kitur yra) Contigo puodeliai, as pernai vyrui dovanojui, tai tikrai kokybiski, nors jis priekabus ir isrankus, bet sitas tiko smile.gif Tik kaina aisku ne tokia maza, berods 100lt tikrai kainavo


O kiek juose išsilaiko karštis? Nes man pačiai labai reiktų termo puodelio, turiu gal kokius 4 skirtingų rūšių, bet nei viename neišsilaiko karštas gėrimas ilgiau nei 1,5-2val. schmoll.gif
Atsakyti
Nežinau, ar jau buvo įkelta ankčiau tokia dovana, bet mano tėtis ir brolis, kurie ištisai mėto rūbus po kambarį iki šio neatsidžiaugia šia dovana:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dolly* @ 2015 12 08, 13:25)
Nežinau, ar jau buvo įkelta ankčiau tokia dovana, bet mano tėtis ir brolis, kurie ištisai mėto rūbus po kambarį iki šio neatsidžiaugia šia dovana:
http://s017.radikal....72fc23d26f8.jpg


Kur pirkot ir kokia kaina? Ne kalėdinei dovanai, bet kaip tik apie tokį pagalvojau kitam rudeniui vaikui, kai bus jau uniforma su švarku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 12 08, 14:56)
Kur pirkot ir kokia kaina? Ne kalėdinei dovanai, bet kaip tik apie tokį pagalvojau kitam rudeniui vaikui, kai bus jau uniforma su švarku smile.gif

Pirkau Berry balduose. Kainavo apie 100 lt pernai. Įsiveskite į Google "pakaba švarkui" ir išmes įvairių variantų bei kainų.
Atsakyti
QUOTE(dolly* @ 2015 12 08, 15:02)
Pirkau Berry balduose. Kainavo apie 100 lt pernai. Įsiveskite į Google "pakaba švarkui" ir išmes įvairių variantų bei kainų.


Ačiū smile.gif Iki šiol nereikėjo, niekada dėmesio neatkreipdavau.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2015 12 08, 12:35)
Gal kuri uzmatete graziu ir idomiu uzdru peleniniu?

Nerūko nė vienas iš tų, ką galėtume sveikinti švenčių proga (ko ir jums linkiu mirksiukas.gif ) Todėl neišeina patart.
Atsakyti

O kiek juose išsilaiko karštis? Nes man pačiai labai reiktų termo puodelio, turiu gal kokius 4 skirtingų rūšių, bet nei viename neišsilaiko karštas gėrimas ilgiau nei 1,5-2val. schmoll.gif
[/quote]

Nu as pati nenaudoju, bet vyras mano labai priekabus, bet si karta patenkintas. Kad vaziuodamas galetu gerti, tai kai pasidaro kava, neuzdengia dangtelio, kad atvestu siek tiek, nes paskui, sako ilgai gert neina smile.gif tai manau pakankamai ilgai laiko siluma
Atsakyti
Šiais metais vyrui po eglute padėsiu kojines ir į jas įdėsiu raštelį, kad tikroji dovana laukia miegamajame biggrin.gif O ten - prezervatyvų rinkinys biggrin.gif biggrin.gif Tai džiaugiuosi šitaip sugalvojusi, kad visur giriuosi!
Atsakyti
QUOTE(Roziniaiakinukai @ 2015 12 14, 11:34)
Šiais metais vyrui po eglute padėsiu kojines ir į jas įdėsiu raštelį, kad tikroji dovana laukia miegamajame biggrin.gif O ten - prezervatyvų rinkinys biggrin.gif biggrin.gif Tai džiaugiuosi šitaip sugalvojusi, kad visur giriuosi!

Mano manymu keistoka Kaledom kontraceptines priemones dovanoti g.gif . Nors zmones skirtingi... biggrin.gif
Atsakyti