Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 3

As irgi suku galva, negi vel eilini karta knygu dovanot teks, nusibodo doh.gif . Drabuziu jokiu dovana neskaitytu, papuosalu nenesioja, alkoholiniu gerimu nelabai megsta, kavu arbatu taipogi, viska, ko nori, turi, i dominancius renginius bilietai vos ne metai i prieki uzsakyti biggrin.gif . Pramogu kuponas realiai man labiau dovana butu, negu jam, nors idemiau paziureti reiktu, gal ka tinkamo atkasciau.
Atsakyti
Labai tinka septynių dienų kojinių komplektai praktiška ir gražu smile.gif) [
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitage @ 2015 11 26, 13:58)
Labai tinka septynių dienų kojinių komplektai praktiška ir gražu smile.gif)



As panasiai gimtadieniui vyrui dovanojau. 15 poru kojiniu thumbup.gif Jam patiko, nes kojines atrodo „valgo“, visada neturi. Plius kvepalus ir megiamų saldainiu.
Atsakyti
Nu, ką aš žinau, bet... nu dovanot Kalėdoms kojines... doh.gif Man kojinės atrodo tokia pat kasdienė prekė, kaip bulka ir pienas. O Kalėdos taigi stebuklų metas. Ir še tau - kooooojinės. Apsiverkčiau tikriausiai unsure.gif
Nesakau, kad reik taškytis pinigais būtinai, bet bent sukurt kažką ypatingo. Bent jau... pati numegzkit kokias išskirtines kojines, ypač, jei niekad nemezgėt. Ar šaliką pradžiai. Ar kažką, kas rodytų dėmesį būtent tam žmogui. O nupirkt... varganai ir liūdnai atrodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 26, 13:14)
Nu, ką aš žinau, bet... nu dovanot Kalėdoms kojines...  doh.gif  Man kojinės atrodo tokia pat kasdienė prekė, kaip bulka ir pienas. O Kalėdos taigi stebuklų metas. Ir še tau - kooooojinės. Apsiverkčiau tikriausiai  unsure.gif 
Nesakau, kad reik taškytis pinigais būtinai, bet bent sukurt kažką ypatingo. Bent jau... pati numegzkit kokias išskirtines kojines, ypač, jei niekad nemezgėt. Ar šaliką pradžiai. Ar kažką, kas rodytų dėmesį būtent tam žmogui. O nupirkt... varganai ir liūdnai atrodo  verysad.gif

drinks_cheers.gif Man irgi kazkaip ziaurokai atrodo Kaledoms dovanu gauti kojines... Bet gal kitiems kitaip.
Atsakyti
Maniskis gaus gopro4 nuotolini pulteli (nezinau kaip cia tiksliai pavadinti) ant selfio lazdos nardymui smile.gif Seniai nori, tik vis pats pirkti pinigeliu pagaili ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 26 lapkričio 2015 - 16:06
Kalėdų dovanos, pagal mane, turi nebūtinai būti prabangios, o kažkokios mielos, jaukios. Tai įrėminkit visos šeimos nuotrauką ar padarykit koliažą į didelį rėmelį. Tai ir sau pasidovanosit dovaną ir vyrui, nes namus papuoš tokia dovana. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 26, 15:14)
Nu, ką aš žinau, bet... nu dovanot Kalėdoms kojines...  doh.gif  Man kojinės atrodo tokia pat kasdienė prekė, kaip bulka ir pienas. O Kalėdos taigi stebuklų metas. Ir še tau - kooooojinės. Apsiverkčiau tikriausiai  unsure.gif 



man kojines irgi nea schmoll.gif siaip kartais kojines nuperku vyrui be progos, o cia gautusi dovana......

QUOTE(Roziniaiakinukai @ 2015 11 27, 11:18)
Kalėdų dovanos, pagal mane, turi nebūtinai būti prabangios, o kažkokios mielos, jaukios. Tai įrėminkit visos šeimos nuotrauką ar padarykit koliažą į didelį rėmelį. Tai ir sau pasidovanosit dovaną ir vyrui, nes namus papuoš tokia dovana.

tai cia ne vyrui dovana, o seimai, abiems. Bet ne vyrui. Panasiai kaip kilimeli prie duru nupirkti tipo vyrui dovanu. Ar elektrini virduli i virtuve. Bet tipo tau brangusis cia dovana, kad ir visi naudosimies.
Atsakyti
Dbar maxej akcija karunos sokoladams. o maniskis laaabai juos megsta, tai pripirkau daug daug sokoladu,kazkaip sugalvojau is ju padaryti viena dideli sokolada. Gal ant kokio kartono visus pritaisysiu ar kaip. Po to gal dar ka pridesiu ir vyriskis gales ilgai megautis sokoladu dar ir po visu svenciu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 26, 16:14)
Nu, ką aš žinau, bet... nu dovanot Kalėdoms kojines...  doh.gif  Man kojinės atrodo tokia pat kasdienė prekė, kaip bulka ir pienas. O Kalėdos taigi stebuklų metas. Ir še tau - kooooojinės. Apsiverkčiau tikriausiai  unsure.gif 
Nesakau, kad reik taškytis pinigais būtinai, bet bent sukurt kažką ypatingo. Bent jau... pati numegzkit kokias išskirtines kojines, ypač, jei niekad nemezgėt. Ar šaliką pradžiai. Ar kažką, kas rodytų dėmesį būtent tam žmogui. O nupirkt... varganai ir liūdnai atrodo  verysad.gif



Na mano vyrui bene geriausia dovana buvo kojines, ir kai pamate dar kiek daug kaip faina, nereikes pirkti. biggrin.gif Nors tos kojines buvo daugiau juoko forma (nes pastoviai verkia, kad kojiniu neturi, plysta), o pagrindine dovana buvo kvepalai (is naujausiu kvapu), saldainiai ir dar kelios smulkmenos... Bet kad labiausia apsidziauge kojinem g.gif Aisku buvo dovana gimtadieniui, ne Kaledoms. ax.gif

O va jeigu megztas kojines butu gaves, tai jau tikrai, kad apsiverktu, nes vienais metais gavo nuo giminaiciu, sake pati nesamoningiausia dovana ir kur jas det doh.gif biggrin.gif

Cia manau nuo pacio zmogaus priklauso, reikia gerai pazinoti pati zmogu, na as pati nieko megzto nenoreciau gauti... Ir aplamai kur vienam labia patiktu, kitam gali atrodyti didziausia nesamone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 27 lapkričio 2015 - 14:07
QUOTE(Vitulka @ 2015 11 21, 14:16)
Termo puodelis, jei žinoma mėgsta gerti kavą kelionėse, pakeliui į darbą ir pan


Gal esi kokį konkretų nusižiūrėjusi? Aš tuos puodelius žiūriu, bet jie neilgiau 5 valandų išlaiko šilumą. "Maximoj" mačiau tik baisius termosus kurie 24val atseit laiko. Norėčiau dovanoti tokį, kuris atlaikytų darbo dieną ž 8val.

Pati turiu La Playa iš Maximos, tai visai nelaiko, per pusvalandį atvėsta viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai geri Krinonoj (gal ir kitur yra) Contigo puodeliai, as pernai vyrui dovanojui, tai tikrai kokybiski, nors jis priekabus ir isrankus, bet sitas tiko smile.gif Tik kaina aisku ne tokia maza, berods 100lt tikrai kainavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zometa: 28 lapkričio 2015 - 15:52