Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

toster, nu biggrin.gif lotuliukas.gif

sian po darbo vaziavau namo, tai kadangi a2 i lenku puse vaziuoju, tai patikekit kiek emigrantu traukia namo, kas antra masina su PL arba GB numeriais biggrin.gif itariu angliskose ir lietuviai sedi biggrin.gif galvoju, kaip cia pirmadieni is darbo pasprukt kol netamsu bus, nes turbut bus isvis pilna keliauninku smile.gif


Edeja, ale keistai ten pas tave darbe, kad tokios nesveniancios/nebendraujancios personos smile.gif kad man kas taip, kad dvi valandas darbe su sampanu svest galeciau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 20 gruodžio 2013 - 20:48
QUOTE(Pasaka @ 2013 12 20, 10:43)
oi kaip uzjauciu, kaip sekesi sianakt? Manau, kad lengva tikrai nebuvo. Musiskis siandien miegojo salone, nieko nepridare  thumbup.gif  paskui uzleke laiptais i virsu, tai toks laimingas buvo  biggrin.gif

auga ir mokosi smile.gif o musiskis puikiausia jau antra nakati miega vienas, kai uzremem, kad is kambario neiseitu smile.gif ir dar pastebejau, jam paleidziu muzika (Norah Jones, James Blunt kompaktus), tai parpia ilgiausia biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(moocho @ 2013 12 20, 20:46)
sian po darbo vaziavau namo, tai kadangi a2 i lenku puse vaziuoju, tai patikekit kiek emigrantu traukia namo, kas antra masina su PL arba GB numeriais biggrin.gif itariu angliskose ir lietuviai sedi biggrin.gif galvoju, kaip cia pirmadieni is darbo pasprukt kol netamsu bus, nes turbut bus isvis pilna keliauninku smile.gif


vakar po piet ir velai vakare vaziavau-abu kartus kamstis i lenku puse bigsmile.gif

sekmingu kelioniu visoms 4u.gif

Atsakyti
Vakar buvom musu firmos kaledu vakareli, nu smagu, kad ir tik mes trys bobos su diedais, tai vyno ikalem anties pavalgem, restoranas fainas ant upes kranto ir pilnas svencianciu.Buvo gera maza kompanija drinks_cheers.gif

Vaikai vakar namie vieni liko, nenorejo su mum, jiems telika beziurint egle lauke nusiverte...anie taip issigando, kad susistume savo lovas kartu, uzsitrauke visas zaliuzes (siaip mes ju nenaudojam) ir sumigo kietai doh.gif lotuliukas.gif

Siandien as darbe su diedu...viena inde pareiske, kad as jei nesvaria stikline padaviau doh.gif blink.gif Norisi vostelet tokiom...Stiklines is IKEA ir yra net po vandens gurksnio i plovykla kisamos, o ant jos stiklines buvo keli ibrezimai( nuo plovimo), bet ir tai matomi tik pries langa....Matomai turi koki nors svaros tika doh.gif

Noriu atostogu, mes per kaledas dirbsim beveik be iseigniu doh.gif

Edeja, i turke reikia ziureti is aukstai, tu juk lietuve, o ne babaje kokia...dar tu jei ten i sikna lendi, nu turek savigarbos moterie mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(visadapasiryzus @ 2013 12 21, 13:36)

Edeja, i turke reikia ziureti is aukstai, tu juk lietuve, o ne babaje kokia...dar tu jei ten i sikna lendi, nu turek savigarbos moterie mirksiukas.gif


nu cia tai nesutinku. Visi mes zmones, nesvarbu kur gime ir kokia musu lytis
Atsakyti
Laba,

mes jau pas senelių Norvegijoje. Vaikas kelionę super pernešė, ir traukiniu, ir lėktuvu keliavome, mano pupa dar ir suaugusiems parodė, kaip smagu yra skristi ir kad to visai bijoti nereikia biggrin.gif Svarbu bent aplinkiniams nuotaiką praskaidrinome biggrin.gif man tai galvą nuo vakar skauda, kažkaip ne taip skrydis pas mane suveikė. blink.gif

Edėja, teisingai ir pasakei, kad ji čia turi taikytis, o ne tu prie jos. Būtume Turkijoje, kitas reikalas. Su tokiomis personomis, kurios to nesupranta, geriau išvis nebendrauti.

Aš irgi nepritariu, kad mes europietės va jau geresnės už kitas. Čia dabar blink.gif Diskriminacija kvepia.
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 12 21, 14:49)

Aš irgi nepritariu, kad mes europietės va jau geresnės už kitas. Čia dabar blink.gif Diskriminacija kvepia.


man tai rasizmu...
Atsakyti
Mes tai graziai atsisveikinom, zieda gavau nuo bendradarbiu. Labai siltai viskas buvo 4u.gif .
Siais metais nieko nekepu, jokiu sausainiu ir piragu. Ai, visi jie i sonus eina tad nusprendziau siemet apsieiti biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, teta,uz kaledines dovanas... ,,palaizysim''
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2013 12 21, 10:52)
nu cia tai nesutinku. Visi mes zmones, nesvarbu kur gime ir kokia musu lytis


drinks_cheers.gif
QUOTE(Atenyte @ 2013 12 21, 12:05)
man tai rasizmu...

ir vel drinks_cheers.gif

Jalena, fainai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2013 12 21, 12:05)
man tai rasizmu...

Aha, ne tą žodį pavartojau biggrin.gif Vienu žodžiu, abiejais kvepia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaT @ 2013 12 19, 21:35)
Noriu važiuot, bet kartu taip širdelę skauda... Nuvažiuosiu, o ten nebėr mylimiausių žmonių.

4u.gif kaip jūs ten ?

QUOTE(uups @ 2013 12 19, 21:53)
labai grazios reklamos, kas nematet  biggrin.gif
http://www.lrytas.lt...tm#.UrNEruIzuQK

thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(moocho @ 2013 12 19, 22:04)
Bastete, hihi, pasilikau batus smile.gif  .

drinks_cheers.gif wub.gif

QUOTE(JelenaFox @ 2013 12 20, 01:05)
Sveikos merginos 4u.gif . Na jus ir greituoles bigsmile.gif , taip greit tema pabaiget ir vel pradejot

Nu, tu jei pasirodysi ,kaip jaunas mėnulis ,tai taip ir bus.. greit čia mes sukamės.. gal tik vasarą ir per Kalėdas sulėtėja.. biggrin.gif

QUOTE(visadapasiryzus @ 2013 12 21, 11:36)
Edeja, i turke reikia ziureti is aukstai, tu juk lietuve, o ne babaje kokia...

Nesileisiu į gilias diskusijas, nes neturiu noro prieš Kalėdas susipykt su kuo..
Pasakysiu trumpai..
Turkė neturkė, o elementari nepagarba iš jos( jų) pusės, kitokios kultūros žmogui irgi buvo/būna.. VisadaP. gal stiprokai čia pasisakė, bet aš manau, ji susidūrė su tokiu pat kitos pusės rasizmu nevieną kartą. puikiai žinau, kaip jos pačios mėgsta ignoruot ir žemesne klase mus laikyt, taip, kad čia nevienpusis rasizmas, jeiką cool.gif
Tik mus kažkodėl tabu išsakyt savo nuomonę, ir iškart būsim apšaukti rasistais, o jie/jos gali triukšmaut, nesiskaityt su šalies taisyklėm, tradicijom kiek nori, ir tai vadinama lygiateisiškumu ir skaitymusi su tautine "mažuma" cool.gif
Baigiau.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastetė: 21 gruodžio 2013 - 15:35
QUOTE(moocho @ 2013 12 20, 20:46)
sian po darbo vaziavau namo, tai kadangi a2 i lenku puse vaziuoju, tai patikekit kiek emigrantu traukia namo, kas antra masina su PL arba GB numeriais biggrin.gif itariu angliskose ir lietuviai sedi



QUOTE(Adade @ 2013 12 21, 10:00)
auga ir mokosi  smile.gif o musiskis puikiausia jau antra nakati miega vienas, kai uzremem, kad is kambario neiseitu smile.gif ir dar pastebejau, jam paleidziu muzika (Norah Jones, James Blunt kompaktus), tai parpia ilgiausia  biggrin.gif  biggrin.gif
vakar po piet ir velai vakare vaziavau-abu kartus kamstis i lenku puse  bigsmile.gif

Mes vakar vakare, kai is Salzburg grizinejome, tai is Miuncheno puses istisinis kamstis buvo. Daug masinu is Olandijos. Kalnuose, kai kuriuose slidinejimu kaimeliuose viskas ir olandu kalba surasyta.

Na va auga ciuckiai ir protingeja biggrin.gif


Atsakyti