Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaT: 20 gruodžio 2013 - 11:53
RutaT, nesutaise?

As siandien atgal i Vilniu trauksiu, o jau kaip tingiu, miego noriu doh.gif
Atsakyti
sveikos,

RutaT 4u.gif manau, kad viskas išsispręs, nepergyvenk mirksiukas.gif

Kolje 4u.gif už temą.

Man pakuoti lagaminus yra košmaras, nes aš turiu už visus likusius tris šeimos narius galvoti...kad jiems ko nepriktūktų ir plius dar savo daiktus sužiūrėti..kai vyras vienas pakutinykart iki LT atvažiavo, nes aš anksčiau su vaikais autobusu buvau ten nuvažiavus, tai bože bože biggrin.gif pusė daiktų neatvežė ir sugebėjo dar pradangint kai ką..susidėjo pačius baisiausius savo rūbus doh.gif kuriuos skalbė ir sugebėjo kažkaip tualetinio popieriaus papult į skabynę ir visi plius dar buvo apvelti tuo popierium lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu komedija.. žodžiu, jis tikriausiai žino ką daro tik savo darbe..

Dėl švenčių, aš ir iš tų, kur nebuvo idealios šeimos..yra keletas gražių prisiminimų, laiminga, kad nors tiek jų buvo smile.gif

O mes ir visdar neapsiprendę dėl LT, vaikai šiek tiek sirgaliojo, bet vat vyras šįkart nustebino mane, sako, tai va nulėksim dar iki kaimo, kaip būtų tas kaimas už kelių km. biggrin.gif o aš jau buvau susitaikius, kad gal nevažiuosim, o jis su tokiom kalbom skatina ryžtis šitai ekspromtinei kelionei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2013 12 20, 10:55)
RutaT, nesutaise?

As siandien atgal i Vilniu trauksiu, o jau kaip tingiu, miego noriu  doh.gif

Gražu, gi Vilniuj.

Nepataisė. Ten kažkoks plastmasinis kaištukas spynoj yra, jis užstringa, tai reikia visą laiką palikt spynoj įkištą raktą. Taip ir važiuosim. unsure.gif Užsakė naują spyną. Kai pagalvoju, kad vienas raktas apie 180 Eur mokėti... Tai kai mum trijų reikia blink.gif O dar spyna ir darbas doh.gif Einasau.

Iš to streso maitinuos jūsų tais riešutiniais rageliais. cool.gif Iškepsiu šviežių į Vilnių vežtis. Šitie pfui, prieš savaitę kepti, negaliu tokių važt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaT: 20 gruodžio 2013 - 13:05
RutaT, viskas bus gerai (vienaip ar kitaip, bet gerai). Kucios dar ne rytoj, parvaziuosit smile.gif
As kepu kuciukus smile.gif O paskui gaminsiu vaikams cipsus is saldziu bulviu. Tiksliau jau viska susiruosiau. Parsivesiu vaika is darzelio, tada iskepsim ir lauksim "chebros" jo. M
Mano vyras isgirdes, kad siandien pas mus namuose ne vienas vaikas po pietu duosis, susirinko lazdas ir pareiske, kad tiesiai po darbo prasieis keleta kilometru. Nu, svarbiausia visiems butu gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sekmes kelioneje visoms 4u.gif . As sendiena darbe atsisveikinau su merginom. Biski liudna, bet laukia naujas etapas ir nauji ispudziai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man siandien irgi paskutine darbo diena buvo. 3 savaites atostogu turiu. Yuuuppppiiii!!!!! thumbup.gif
Siandien firmoj sventem truput, nes mes visi iseinam atostogu, tik as ilgiau atostogausiu. As iskepiau pyraga, sefe Tiramisu padare, truputi sampano ikalem.
Jokio organizuotumo musu firmoj. Visi (musu tik 10 asmenu) sedejo, toks jausmas, kad kazkas dar turejo ateiti. Paklausiau pas kolege ko mes laukiam, ji sako, tai, kad nieko. Nesupratau... g.gif Niekas nieko viesai nesveikino, nepalinkejo. Visi sedejo atskirai, kas sau, kas su kuo kalbejo. Triju is musu buvo gimtadieniai, tai sekretore tik dovanas iteike ir viskas. Tiesiog atnese ir idave i rankas, pasake, kad nuo bendradarbiu - viskas. Man kazkaip nesmagu buvo. As kolegei sakau man reikia triuksmo. Na bent paplojam sakau. Tada bent sypsenele bendradarbiai isspaude ir linksmiau siek tiek buvo. Tai "sventem" nuo 12 iki 14 val.
Kolege sako, o kodel Songul (turke, 63 metu) kazkokia nepatenkinta. As sakau, kad ji visada kazka daro, kai mes susirenkm. Toks jausmas, kad mes jai trukdom. Na, ok. As pradejau plauti indus ir Songul atejo. As jai ir sakau: Songul, kaip jums sekasi? Ji nereguoja. unsure.gif As vel ja kalbinu, ji nereguoja. O stovim viena nuo kitos tik per metra. Ateina kita kolege, as jos klausiu kas atsitiko su S? Kolege sako, as nezinau, su manim ji irgi nekalba. Nu kas cia per bajeriai galvoju, ka as jai padariau, juk paskutini karta ja maciau rugsejo menesi, kai firmos susirinkimas buvo. blink.gif
S nuejo atsisedo atskirai ant sofos, as is paskos ir pritupus prie jos sakau, Songul kas atsitiko. O ji man - palik mane ramybej! swoon.gif Kaip tik sefe netoli buvo, tai uzklause kas atsitiko. Tai Songul paaiskino, kad as ja izeidziau rugsejo menesi per firmos susitikima, kai pasitarima turejome. Kadangi visi bendradarbiai kartu kalbejo ir buvo didelis triuksmas, as paprasiau, kad butu kalbama po viena. Ir tuo metu kai kazkas is kolegu kalbejo, Songul pradejo kalbeti. As atsisukusi i ja pridejus pirsta prie lupu pasakiau "sa". O tai, pagal turku tradicijas yra baisus izeidimas. Kaip as drisau tai pasakyti vyresniam zmogui. Tai Songul sefei pasake, kad as tureciau jos atsiprasyti.
Tada as kolegoms pasakiau, cia yra DE, ne Turkija, ir ji turetu prie europietiskos kulturos taikytis, ne mes prie jos. Nezadu atsiprasyti, nes per firmos pasitarima kelis kartus sakiau "sa" ir niekas del to neisiszeide.
Ai kaip ten bebutu, man sventines nuotaikos niekas nesugadino. Esu pilna graziu emociju, kad net visa pasauli apkabinciau. Laukia dideli gyvenimo pokyciai - persikraustymas, sekmadieni i Stuttgart vaziuojame, ant nosies didziosios sventes... kas gali but geriau??? Is klientu daug dovanu gavau ir 170 euru sudovanojo. Ir kodel nesidziaugti? Ne del pinigu, o del parodyto demesio. biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau grizau doh.gif Vilniuj kamstis baisinis, tai kol parvaziavau iki namu doh.gif

Dabar alaus atsidariau, galiu gyvent ax.gif blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
magistrante 4u.gif 4u.gif
mes sian 5h. ryto gavom lauktuves is anytos :ploju: tai alaus turiu svyturio, reiks eit atisdaryt viena skardine biggrin.gif mano paltas db rukyta desra kvepia lotuliukas.gif gaila neturiu balkono isnest isvedint smile.gif
Atsakyti
Kepu bandeles su lašinukais, cinamonu ir aguonom.
Užminkiau tešlą pagal receptą, o ne iš akies, tai vos maišytuvas išmaišė, vos paskui iškočiojau, vos ne mest lauk norėjau... O iškepė visai neblogos bandelės bigsmile.gif Ir iškilo puikiai.

Dar liko ragelius iškept, o tada mėginsiu krautis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2013 12 19, 22:04)
koki dar BS susitikima.. as neko apie toki nezinau smile.gif

Bastete, hihi, pasilikau batus smile.gif  .
magistrante, buciau turejus kam padovanot, tai buciau gi cia nedejavus ka daryt smile.gif
bet nu ta likeri tai kazkaip suvartosiu, kai alkoholio noresis biggrin.gif vakar paragavau, tai ne toks bjaurus kaip pirktinis, ir laaabai stipriai alkoholiu atsiduoda, gerai atsaldzius turetu visai neblogai "laizytis" lotuliukas.gif

prilipo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiedziau svieziu bandeliu ir kepiniu pusmeciui i prieki. Ir dar prie mano akiu 6 didziulius maisus ismete doh.gif
Atsakyti