Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Mano paneles vakar buvo pas senelius.
Tai uosvis mazaja vare namo:eik namo! Trimete varo.
Ar cia senelis?Mes butumem buve,butu neisdrises.Negali jis nei savo anuku nei vaiku pakest.

Del Schumacherio dar siek tiek vilties dave sveicaru prof.slidininkas.
Jis komoje tris savaites pragulejo.Prabudes aisku mokesi visko is naujo....

Atsakyti
Blümchen, sekmes !

addicted, vargas su tokiu seneliu 4u.gif

sian laisvadienis darbo nera ax.gif
Atsakyti
Tylit, bijot tema damust biggrin.gif

Jau spaudoj raso, Merkel Šveicarijoje, čiuožinėdama susižeidė, dubens kaulas skilo. 4u.gif
Atsakyti
As tai dirbu smile.gif tongue.gif
kazi, kaip Blümchen sekasi smile.gif
Atsakyti
Lagaminą kraustau ir galvoju ką pavalgyt...ir vėl nieko nenoriu doh.gif

Ir dar, buvau raktą nuo pašto dėžutės palikus šeimininko uošviams, tai virtuvėj indai kitaip sudėlioti, nes buvo skaitliukų nurašyti iš firmos, kolidoriuj striukės kitaip sukabintos, reikės paklaust ko jau taip užkliuvo viskas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magistrante: 06 sausio 2014 - 15:19
QUOTE(magistrante @ 2014 01 06, 14:16)

Ir dar, buvau raktą nuo pašto dėžutės  palikus šeimininko uošviams, tai virtuvėj indai kitaip sudėlioti, nes buvo skaitliukų nurašyti iš firmos,  kolidoriuj striukės kitaip sukabintos, reikės paklaust ko jau taip užkliuvo viskas  g.gif  biggrin.gif

blink.gif blink.gif

Tai vis tik tylit biggrin.gif eikit plepet, o as einu spurgu kept tongue.gif
NAUJI NAMAI
Atsakyti
Nebus cia siandien nieko su nauja tema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2014 01 06, 14:54)
Tylit, bijot tema damust biggrin.gif

Jau spaudoj raso, Merkel Šveicarijoje, čiuožinėdama susižeidė, dubens kaulas skilo.  4u.gif

aha biggrin.gif

tikrai kine išgirdau tokį pranešimą..ir tuoj išjungė tą radiją, nes kino reklamas pradėjo leist, ir galvojau, ar aš čia teisingai apie tą Merkel supratau ar ne unsure.gif
pažiūrėjom pagaliau tą Ledo karalienę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaimo dama: 06 sausio 2014 - 18:46
moocho, ar radot kokia kelione? jei dar ne gal cia ka rasit: http://www.fruehbuch...e/?agent=reisen
Atsakyti
mes jau link pabaigos kraustymosi. diena jau rimtai depresija turejau. nu is kur tiek daiktu per 3 metus prikaupti imanoma??????? doh.gif dejau dejau ir galo nesimate....
liko dar baldus senus isardyti, nes ryt siuksles uzsakem.
nubegau nupirkau vaikui kebaba, sau salotu. o tai jau viskas isvezta, o mes badu mirstam. siandien jau nakvosim naujuose namuose 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti