Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

jolitka, tai tu dantistės paklausk, manau ji su tuo susidūrus ne kartą ir tau atsakyt galės tiksliausiai mirksiukas.gif 4u.gif


gal kas kokioj online parduotuvėj užmatėt dailių guminių kilimėlių voniai? kažkaip nieko nerandu g.gif užkniso kačių plaukus iš tų normalių siurbliuot doh.gif doh.gif


Atsakyti
Sveikos

QUOTE(moocho @ 2014 01 05, 18:00)
gal kas kokioj online parduotuvėj užmatėt dailių guminių kilimėlių voniai? kažkaip nieko nerandu g.gif užkniso kačių plaukus iš tų normalių siurbliuot doh.gif  doh.gif


Bet guma ir trauka paukus g.gif . Gal geriau grazu medini? 4u.gif
Vat vat pagalvoju apie namini gyvuna. BET. Suns del vedziojimo nenoriu, kaciu del plauku. Ir taip metriniu plauku pilni namai. Bet kai triusis turejom, tai dar daugiau ju buvo doh.gif . O blogiausia, kai jie pradeda sirgti, senti ir mirti verysad.gif . Dar dabar vaikam nepasimirso schmoll.gif . Gal, kad labai jaunos juos gavo ir buvo taip susigyvene. Bet vis pasneka, kad ko nors noretu.

Kaimo dama, nezinau kaip jus ten bendraujat g.gif . Bet mano tevai ir dirbantys sugebejo priziureti anuke. Aisku ne be stresu. Ir labai stiprus rysys tarp ju. O mano vaikams to neteko patirti. Ir man del to liudna. Ir pacios mergiotes jau tai pastebi.
As pati tai ir patyriau. Besalygiskai mociute mumis rupinosi, nors noredavo pamiegoti po naktines ar pries naktine pamaina. Aisku budavo ir apibardavo ir paaukledavo. Bet ji man issliko(dabar jau tik sirdy) pats mylimiausiais zmogus wub.gif .
O kur dar mano tetos(nevisos), mano puseseres, pusbroliai, net antros eiles puseseres . Mano vaikai jas labai myli, net dabar tokiam paauglystes amziuje. Kazkiek jomis stebisi, pasisaipo is ju, bet myli. Bet va labai retai matosi unsure.gif .
O vaikam to reikia. Ypac paauglystej, kai tevai yra peinlich ir uncool, reikia su kaikuo savo problemas aptarti ir jiems atsiverti jau negali. Tokiu atveju mociutes, seneliai, tetos, dedes yra labai reikalingi.
Kiekvienoj giminej yra ta "chemija". Su vienais daugiau bendrauji su kitais maziau. Pas mus labai stiprus gimines/bandos jausmas. Aisku buna ir nesusipratimu, susipykimu, bet issiaiskini ir vel toliau bendrauji. O is cia privazineti/priskraidyti i Lt laiko ir net finansiskai yra nepaprasta.

Atenyte, nu kaip vaikai ? Jau geriau?
Kaip faina, kad mama atvaziuoja wub.gif . Ir va susitvarkyti esi priverstas ir staigiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 05 sausio 2014 - 19:07
tai dzin kad traukia ar netraukia plaukus,- bet išsiurbt daug paprasčiau, nei tuos plaušelius. Medinių tikrai ne ne, man jie ir šiaip ir nepatinka, ir į vonios kambarį netiktų schmoll.gif
tai kačių būna ir beplaukių biggrin.gif ir šunų biggrin.gif arba garbanotų kaip pas Cocc,- jos daug mažiau šeriasi.. smile.gif

Bremen, kaip tau sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2014 01 05, 18:09)


Bremen, kaip tau sekasi 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2014 01 05, 21:03)
Atenyte, nu kaip vaikai ? Jau geriau?
Kaip faina, kad mama atvaziuoja wub.gif . Ir va susitvarkyti esi priverstas ir staigiai lotuliukas.gif


jau tu neklausk... ka tik baigiau. 2 dienas ariau: 1 d. daiktus i savo vietas nesiojau, rusiavau, ka ismeciau ka palikau, 2 d. viska sveiciau.

Vaikai visai neblogai, aciu Dievui. Antibai suveike iskarto.

Vaziuoju i stoti mama pasiimti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2014 01 05, 18:52)
Žinok, geriau nenorėk tokios situacijos  mirksiukas.gif .Mano sunaus visiškai kitokia situacija nei daugelio cia gyvenančiu  ax.gif .Jisai vyksta ne i gimtine, ne namo, bet pas teva.Persikeltu tevas i kokia Švedija vazinetu tenai   ax.gif

na aš taip ir nujaučiau ax.gif bet aš tik laukiu, kada maniškius paauglius vienus į LT galėsiu paleist..tik didelis klausimas ar kam jie ten reikalingi bus..

jblmami nėra pas mus to tokio artumo, todėl gal man ir ten nelabai ko trūksta. Gal tik jaučiu mamai dėkingumą, kad ištvėrė ji visą tą pragarą su mūsų tėvu ir nepalūžo..o šiaip visi kiti niekino mus su broliu, buvom nurašyti, aišku, dabar su jais puikiai sutariam..o vat dar yra tokių skaudžių temų vyro giminėj, kai žmonės pykčio apimti nieko nebemato, vat ir paskutinykart buvo tokia situacija, kad šiek tiek buvo skaudu dėl vaikų..na mes suaugę žinom, kad tas žmogus pykčio apimtas ant viso pasaulio, turi būtinai kažko nekęst ir nesvarbu ar tai artimas brolis ar svetimas doh.gif tik vaikams nežinojau kaip paaiškint tokią situaciją, kai jie šaukia tą žmogų(artima giminaitė iš vyro pusės), o ji nušiuoliuoja į kitą gatvės pusę..va kokie santykiai..tai taip apsidžiaugiau, kad išvažiuojam iš ten netrukus ir vaikai bent mano nematys tų nesveikų GIMINIŲ santykių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaimo dama: 05 sausio 2014 - 20:56
Lokalus danties nuskausminimas neturi itakos kudikio maitinimui mirksiukas.gif (cia MB man tik ka paaikino).Narkoze taip, o cia tipo vietinis nuskausminimas ax.gif

As tai mamos nei uz ka nenoreciau Vokietijoj, cia man katorga butu blink.gif , pas ja tai mielai, bet su salyga, kad bet kada galiu i viesbuti pabekt ax.gif As is tu kur "esu katinas ir megstu vaikscioti vienas" g.gif Brolis pas mane retai atvaziuoja, bet LT visada susitinkam ir jis man daznai skambina i DE, tai kaip ir neipasiilgstam vienas kito. Draugu as savo ilgiuosi, smagu man ten butu gyvent su jais ax.gif thumbup.gif As su savo giminem, juokas ne juokas, bet per Facebook bendrauju: zinau kas mire, kas gime, kam uzuojauta pareikt, kam ranka paspaust, ka su gimtadieniu pasveikint. Siemet pries naujuosius sampanelio padauginau, tai visus apskambinau...ex sefa net prie Big Beno Londone pasigavau lotuliukas.gif thumbup.gif Kad apsidziauge visi, as irgi...po to ryte ir galvoju...nu buciau neprigerus, buciau gal pasikuklinus biggrin.gif Vaikai mano ir taip LT pas teva vaziuoja, pas mociutes, dieduka ir dar pas mano puske...jie visada laukia atostogu LT, o man dzin ax.gif Mano namai cia wub.gif , nekeisciau as Vokietijos i jokia kita sali, mano sirdis ir kraujas cia wub.gif Vaikai irgi turi Vokietijos pilietybes,auga kaip tikri vokietukai...taip, kad del salies man ramu ax.gif

MB sako, kad Schumacher popieriai prasti su ta dirbtine koma,sako nieko gali is jo nebut jau blink.gif doh.gif per ilgai viskas vyksta g.gif

Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2014 01 05, 19:00)
jolitka, tai tu dantistės paklausk, manau ji su tuo susidūrus ne kartą ir tau atsakyt galės tiksliausiai mirksiukas.gif  4u.gif

Klausiau paskutinta kart, negalejo ji man atsakyt...

Papildyta:
QUOTE(visadapasiryzus @ 2014 01 05, 23:05)
Lokalus danties nuskausminimas neturi itakos kudikio maitinimui mirksiukas.gif (cia MB man tik ka paaikino).Narkoze taip, o cia tipo vietinis nuskausminimas ax.gif

MB sako, kad Schumacher popieriai prasti su ta dirbtine koma,sako nieko gali is jo nebut jau blink.gif  doh.gif per ilgai viskas vyksta g.gif


Aciu uz pasiteiravima mirksiukas.gif tik as supratau, kad ne viena porcija gausiu vaistu, nes po visa burna ji kapstysis, na bet matyt pergyvent nereiktu delto.
---
Kaip gaila... as ir kazkaip ta pagalvojau...
Atsakyti
Laba,
ziuriu, kaip kelinti metai is eiles pries Kaledas apie stala ir maista, tai po Kaledu, paskui dar vasara, diskusijos apie LT, likusius gerus ir blogus (ne)gimines, artimuosius, draugus ir t.t. Nu, kam Dievas dave gerus artimuosius, o kam pagailejo. Vienur seima issilaike kartu, o kitur issidraske: del pinigu, palikimo, zemes ir t.t. Ir apskritai, viskas gi graziau atrodo, kai is toli ziuri, bo detaliu nesimato, arba jos nesvarbios.
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2014 01 05, 23:38)
Laba,
Ir apskritai, viskas gi graziau atrodo, kai is toli ziuri, bo detaliu nesimato, arba jos nesvarbios.

va taip mums ir geriausia gyvent per 1500km. nuo "brangių"giminių biggrin.gif
bet sakiau, atstumas labai sparčiai taiso santykius su jais ax.gif neužilgo gal ir aš sriūbausiu, kaip norėčiau su artimaisiais būt LT..politikuoju apie tai, tačiau dar per mažai laiko praleista čia svetur, kad labai jau čia galėčiau šita tema reikštis smile.gif bile man pliurpt doh.gif smile.gif
Atsakyti
Gal kuri turit Polina Daschkowa ?reikėtu keliu knygų ax.gif

Tiesa, vargstu as su ta A.Munro blush2.gif .Ne mano rašytoja schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 05 sausio 2014 - 23:26
nu ka, varausi i nauja darba... is tu nervu net anksciausiai atsibudau doh.gif
Atsakyti