Įkraunama...
Įkraunama...

Šuo ir vaikas namuose

QUOTE(leonila @ 2013 12 22, 15:18)
ai gi, o dėl mano abejonių ar šuo norės į narvą. kalbu taip dėl to, kad vieną šunį žinau, kurio į būdą niekaip neįviliosi. nei skanuku, nei žaislu... kažkokia baimė jam. o maniškis būdos irgi nėra manęs, nes mes bute gyvenam. dėl to ir kyla abejonių...


pas mani dabar 6 šunys per 1-2 kambarius gyvena, prie narvo pratinti tik du, bet labai lengvai visi likę pasėdi, kaip reikia, uždaromas, nori nenori, gauna skanėstą ir porai valandų tylos smile.gif pirmus kartus gal ir ne;abai norisi, trečią ketvirtą jau supranta, kad narve gaus skanėstą, kurio kiti šunys niekur už narvo ribų negauna, ir net niekad narvo nematę nei cypia, nei loja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2013 12 22, 18:12)
Čia man labiausiai užkliuvo...  doh.gif Va imkit ir pasakykit dabar kad kombinacija mažas vaikas ir du, o šiuo metu jau trys šunys (ir dar katinas  biggrin.gif ) yra visai ne superinė ax.gif

Pasakysiu, nes niekas negali paklausti jūsų gyvūnų kiek jie laimingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2013 12 22, 19:12)
Čia man labiausiai užkliuvo...  doh.gif Va imkit ir pasakykit dabar kad kombinacija mažas vaikas ir du, o šiuo metu jau trys šunys (ir dar katinas  biggrin.gif ) yra visai ne superinė ax.gif

Iš tiesų pas mus yra tiesiog tokia taisyklė, gaujos vadas nustatinėja visus ryšius su visais kitais šeimos nariais. T.y. ne tik vaikas pas mus viršesnis už šunis bet ir katinas. Sunku man ką nors patarinėti nes pas mus viso šito nebuvo. Santykiai iškart buvo nustatyti kaip šitas (turiu omenyje vaikas) yra viršesnis už jus ir kad ir ką jis bedarytų jum teks kentėt nors ir sukandus dantis. Geriausiu atveju turit galimybę pabėgt  ax.gif

jau nuotraukos wub.gif wub.gif wub.gif va mano svajonė tokia vaiko ir šuns draugystė wub.gif vaikas tai tikrai labai nori.. suprantu, kad nuo manęs ir MB priklauso ar tai pavyks. pirmas žingsnis yra - atitvėrėm jo vietą po stalu , palikom įėjimą iš vienos pusės, vaikui Tabu jo guolis. teisingai, taip? ax.gif kiek nedrąsu buvo šuniui, bet jau kelis kartus neprašomas nuėjo pats... tai gal patiks. o kai supras, kad ten niekas nesikėsina į jo ramybę...

rašau ir graudinuosi.. sad.gif labai viliuos, kad viskas susitvarkys...

QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 22, 20:24)
Eiryn, gal parasytumet pavyzdziais, kaip tuos santykius nustatinejot, gal mamytei irgi kils ideju 4u.gif

taip taip, tikrai manau būtų naudingos informacijos man blush2.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 22, 21:39)
Pasakysiu, nes niekas negali paklausti jūsų gyvūnų kiek jie laimingi mirksiukas.gif

Jūs apskritai gyvūną turit? iš gyvūno elgesio, akių matosi ar jisai laimingas.
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2013 12 22, 22:22)

Jūs apskritai gyvūną turit? iš gyvūno elgesio, akių matosi ar jisai laimingas.


naudingiau iš gyvūno elgsenos mokėti įžvelgti, kada jis nelaimingas - dažniausiai šie ženklai atsiranda ankščiau nei kandimas ar urzgimas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jazzas @ 2013 12 22, 20:31)
Eiryn, nuotraukos  wub.gif
Akela.,

smagu,kad toj pacioj auksiuku temoj bendraujam,jei ka mirksiukas.gif tikiuosi viskas bus tvarkoj kaip ir dabar smile.gif

leonila manau viskas pas jumi bus gerai,patarimu gavot kruva,su laiku susitvarkysit,ner ko noret vaikiukas pirmas,ne viena negimem jau viska mokedamos ir zinodamos biggrin.gif svarbiausia zingsni jus jau padaret-nepabijojot pripazint esancios problemos ir ieskot spendimu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 22, 21:39)
Pasakysiu, nes niekas negali paklausti jūsų gyvūnų kiek jie laimingi mirksiukas.gif

tikiuosi naudoji patikima kontracepcija,nes jei pastotum zinai kokia trauma suniui but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2013 12 22, 22:22)
Jūs apskritai gyvūną turit? iš gyvūno elgesio, akių matosi ar jisai laimingas.

Turiu. Taip, matosi. Bet man taip pat matosi, kad dėl vaikučių iš meilės pamišusios mamytės neretai to nebemato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2013 12 23, 00:22)
jau nuotraukos  wub.gif  wub.gif  wub.gif  va mano svajonė tokia vaiko ir šuns draugystė  wub.gif  vaikas tai tikrai labai nori.. suprantu, kad nuo manęs ir MB priklauso ar tai pavyks. pirmas žingsnis yra - atitvėrėm jo vietą po stalu , palikom įėjimą iš vienos pusės, vaikui Tabu jo guolis. teisingai, taip?  ax.gif  kiek nedrąsu buvo šuniui, bet jau kelis kartus neprašomas nuėjo pats... tai gal patiks. o kai supras, kad ten niekas nesikėsina į jo ramybę...

rašau ir graudinuosi.. sad.gif labai viliuos, kad viskas susitvarkys...
taip taip, tikrai manau būtų naudingos informacijos man  blush2.gif
Jūs apskritai gyvūną turit? iš gyvūno elgesio, akių matosi ar jisai laimingas.

jei galima ir as isikisiu , nors jau nebeturiu savo sunio, bet kai ji pirkom pirmam vaikui buvo 4 m., o po to po 7 m. gime antras taigi suo pamate kas yra naujagimis biggrin.gif mano maziukas irgi domejosi be galo dideliu ir graziu gyvu zaislu, atropodavo prie jo, noredavo uzlipti, o suo jau nebe jaunas buvo, pas mane dalmatinas, as zinoma ziurejau nuolat ir vaika ir suni, jei suo guledavo savo vietoj stengiausi kad vaikas neitu ir jam netrukdytu guleti, o kai pats suo norejo ateidavo ir atsiguldavo salia musu ir leisdavosi vaiko draugijos biggrin.gif kazkaip jokiu problemu nebuvo, greit praeina tas laikas kai vaikas nesuvokia kad negalim pesti sunio, kad jam skauda ax.gif

o jus nesigraudinkit, viskas bus tikrai gerai, dziaukites kad turit namie gyvuna, nemanau kad jis kazka blogo padarys maziukui schmoll.gif laikinai gal ir bus sunkiau, o tuoj mazylis paaugs ir jie bus neiskiriami draugai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2013 12 22, 23:22)
rašau ir graudinuosi.. sad.gif labai viliuos, kad viskas susitvarkys...


Ir ko graudintis dabar,a?Niekas savaime nesusitvarkys,patys sutvarkysit,jei labai norėsit smile.gif Nors jei jau kelis kartus urgztelėjo ir bandė grybštelt vaiką,tai aš jau akis išplėtus ir ausis pastačius stebėčiau kaip sargybinis.

Pas mane mažų vaikų nėra,bet dukra su anūku apsilanko.Retai svečiuojasi,anūkui devyni mėn.Ir pirma diena mano beveisliui pusveršėliui būna tikras stresas.Negana to,kad atsiranda trys nauji gaujos nariai,tai vienas iš jų vos pastovi prisilaikydamas,šneka paukščių kalba,lenda prie jo vandens dubenėlio ir keturiom šliaužioja paskui.Tai pirmą dieną tik atvaro,apuosto ir šauna pro duris į savo narvą.Anūkui narvas tabu-namie du buldogai,anūkas padresuotas nuo mažens biggrin.gif Paskui jau artimiau susipažįsta,bet visada kažkas iš suaugusių šalia-nei vienu,nei kitu 100 procentu nepasitikim schmoll.gif

Maniškis dresuotas ir vis dar dresuojamas,su didesniais vaikais sutaria puikiai,agresijos žmonėms neturi,bet žaidžia tik su mano priežiūra-nes kai įsidūksta,tai jo žaidimas būna parversk draugą įsibėgėjęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2013 12 23, 00:51)
tikiuosi naudoji patikima kontracepcija,nes jei pastotum zinai kokia trauma suniui but biggrin.gif

hihihi.gif

QUOTE(Liusii @ 2013 12 23, 00:55)
o tuoj mazylis paaugs ir jie bus neiskiriami draugai  drinks_cheers.gif

tikiuosi wub.gif

QUOTE(adija5 @ 2013 12 23, 01:02)
Ir ko graudintis dabar,a?Niekas savaime nesusitvarkys,patys sutvarkysit,jei labai norėsit  smile.gif
Nors jei jau kelis kartus urgztelėjo ir bandė grybštelt vaiką,tai aš jau akis išplėtus ir ausis pastačius stebėčiau kaip sargybinis.

kažkokia jautruolė paskutiniu metu pasidarius... blush2.gif abu labai myliu, tai iš to didelio noro, kad viskas būtų gerai, taip gaunas... blush2.gif
tai dabar jau ir stebiu, nebepalieku. ir labiau drausminu vaikutį, t.y. patraukiu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2013 12 23, 01:16)
hihihi.gif
tikiuosi  wub.gif
kažkokia jautruolė paskutiniu metu pasidarius...  blush2.gif  abu labai myliu, tai iš to didelio noro, kad viskas būtų gerai, taip gaunas...  blush2.gif
tai dabar jau ir stebiu, nebepalieku. ir labiau drausminu vaikutį, t.y. patraukiu ir pan.

tau dar hormonai veikia,nebut sitos problemos,graudintais del ko kito..viskas bus gerai 4u.gif stebek ir auklek suni,nepalik ju kartu be prieziuros,uzdara poilsio vieta suo jau kaip suprantu turi,tai kol mazas ismoks tegu ta vieta kai suniukas ilsisi,buna lyg karstas puodas ant duines mirksiukas.gif mano didesni,bet ir teko idet darbo,o dabar jau patys sako "ciuce liulia" i narva rodydami..
Atsakyti
Labas rytas. O čia man vienai negerai atrodo faktas, kad šuo saugo nuo vaiko maistą? blush2.gif
Atsakyti
leonila, be reikalo uzpykot ant Vici. As taip pat norejau parasyti perskaicius Jusu zinute. Vaikas nori. Siandien nori suni tampyti (beje jis nesupranta, kad suniui skauda, nemalonu), Ryt Ferari. Jums tas mazytis dziaugsmas visada bus mazas ir ne tada laikas aukleti, kai jis jau bus su barzda.
Gerai, kad supratot savo klaida, ir stengiates padeti suniui. Beje, tai geras auklejimas vaikui. Po truputi, jis jau zinos, kas galima, o kas ne.
Girdejau tokia istorija. Pas psihologa atejo jauni tevai su triju men. kudikiu. Sako, norim gerai vaika isaukleti. Gal, patarsit? Psihologas: Jus per velai atejot. Pavelavot tris men. biggrin.gif
Labai patiko Jazzas pasisakymas. 4u.gif
Atsakyti