Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių vaikai ir mamos I-pusmetis

Man tinka bet kada, bet kuriuo metu, bet kurioj vietoj - prisitaikysiu, o jei nepavyks prisderint, tiesiog neprisijungsiu biggrin.gif \
Atsakyti
Gal kuri uodo turgely dalyvausit kaip pardaveja sekmadieni?
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2014 11 17, 20:07)
Gal kuri uodo turgely dalyvausit kaip pardaveja sekmadieni?


aš žadu keliaut kaip pardavėja
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2014 11 17, 19:24)
aš žadu keliaut kaip pardavėja

25Lt uz vieta, taip? Gerai butu kooperuotis, bet kad nelabai turiu ka pardavinet... O einamiausi zaislai ir berniukiski kokiu 2-5m. smile.gif, ko kaip ir neturiu smile.gif
Papildyta:
Tilzej turgely nebuvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 17 lapkričio 2014 - 19:11
QUOTE(Natele @ 2014 11 17, 21:10)
25Lt uz vieta, taip? Gerai butu kooperuotis, bet kad nelabai turiu ka pardavinet... O einamiausi zaislai ir berniukiski kokiu 2-5m. smile.gif, ko kaip ir neturiu  smile.gif
Papildyta:
Tilzej turgely nebuvai?

jo ta suma. as tai turiu tokius gargarinius daiktus biggrin.gif liko vezimukas, dviratukas, ciuzinis, nesiokle ir pan. tai mastau gal ka pavyks parduoti.
o i tilze nejau ne karta, nzn man ten kazkaip nepatinka nes kazkada buvau tai nelabai
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2014 11 17, 21:56)
jo ta suma. as tai turiu tokius gargarinius daiktus biggrin.gif liko vezimukas, dviratukas, ciuzinis, nesiokle ir pan. tai mastau gal ka pavyks parduoti.
o i tilze nejau ne karta, nzn man ten kazkaip nepatinka nes kazkada buvau tai nelabai

Kai nemokmas Tilzej, tai gerai visai, Vistiek kazkiek nuperka. Kad nebutu mokamas, tai susiviliociau ir as tuo uodo turgeliu, o dabar gal nebent kaip pirkeja pasivaiksciot atvaziuosiu.
Atsakyti
Tai daret susitikima?
Atsakyti
Regis ne, nieks rimtai neužsiėmė organizacija, tai taip ir liko biggrin.gif


Ar buvot kuri terbakauskio ar kaip ten vadinas mugėj? Kas ten gero ir gražaus buvo? Daug perkančių/parduodančių dalyvavo?
Man veiksmas beveik po langais vyksta, nereik net važiuot, o tyngiu nueit pasicekavyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 11 23, 13:46)
Regis ne, nieks rimtai neužsiėmė organizacija, tai taip ir liko  biggrin.gif
Ar buvot kuri terbakauskio ar kaip ten vadinas mugėj? Kas ten gero ir gražaus buvo? Daug perkančių/parduodančių dalyvavo?
Man veiksmas beveik po langais vyksta, nereik net važiuot, o tyngiu nueit pasicekavyt  doh.gif  biggrin.gif

Ar cia apie Uodo turgeli?
Atsakyti
Jo jo, kur arenoj buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 11 23, 19:12)
Jo jo, kur arenoj buvo  biggrin.gif

Buvom trise is musu burelio ir dar viena uzsuko pasizvalgyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2014 11 23, 22:22)
Buvom trise is musu burelio ir dar viena uzsuko pasizvalgyt  smile.gif



buvau buvau bigsmile.gif begalo malonu buvo pamatyti tiek pažystamų ir pakalbėti bigsmile.gif
Atsakyti