Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių vaikai ir mamos I-pusmetis

Kaip mergaitės besilaikot, kaip mažiukai startavo į daržiukus 4u.gif Kur visos pradingusios... unsure.gif


Mano R šiemet į daržiuką iškeliavo, adaptacija praėjo super, pirmą savaitę euforija, paskui 3sav lengai depresija lotuliukas.gif ir va dabar spalį jau einam be problemų bigsmile.gif Ir kolkas be ligų lankom, pasirgom per 1,5mėn tik 4 dieneles ax.gif
Labai labai tikiuos ir toliau kad taip bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 10 14, 14:29)
Kaip mergaitės besilaikot, kaip mažiukai startavo į daržiukus  4u.gif Kur visos pradingusios... unsure.gif
Mano R šiemet į daržiuką iškeliavo, adaptacija praėjo super, pirmą savaitę euforija, paskui 3sav lengai depresija  lotuliukas.gif ir va dabar spalį jau einam be problemų bigsmile.gif  Ir kolkas be ligų lankom, pasirgom per 1,5mėn tik 4 dieneles  ax.gif
Labai labai tikiuos ir toliau kad taip bus wub.gif

beveik visu adaptacija pernai praejo smile.gif . A, manoji lengva forma pakosciojo, pasniurksciojo, tai kai yra galimybe, tai neleidau 4 savaites rugseji smile.gif . dabar parasiau atostogu savaitei prasyma darziuke, tai gal ir visas tas dienas neleisiu.
Smagu, kad greitai adaptavotes 4u.gif . Idomu butu visas pamatyt - maziukai jau visi didziukai atrodytu biggrin.gif .
Atsakyti


Labutis,labutis,labutis 4u.gif
Oi mergaites tyluma cia visiska tongue.gif

Keliam temute,organizuojam susitikimus thumbup.gif drinks_cheers.gif niu taip butu faina susitikti.Aisku dauguma dirbancios,sunku laisvo laiko rasti,nu bet kaip nors a?......

Ech kas liecia darziuko adaptacija tai mes gan greitai.Niu kol pernai pirmas dienas lankem Siauliu darziuka tai buvo siaubas.Maziuke pamacius darzeli is tolo rekdavo,klykdavo.Tai keitem i Kairiu darzeli.Ir ka pasaka darzelis nuostabus,o aukletojos tai be zodziu.Nuostabios!!!!!!Pripratom iskarto.Tik prasirgom visus metus.Savaite darze,dvi-trys namie.Siuos metus pradejom gerai.pokolkas be ligu.Tik va kosuliukas biski uzpuole,bet manau greitai issikrapstysim.

Nu Damos davai organizuojam kur ir kada drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 11 10, 09:13)
Nu Damos davai organizuojam kur ir kada drinks_cheers.gif

Aš UŽ thumbup.gif Gal kitą savaitę... kokiam trečiadienį 4u.gif Nors šiaip jei vakare, tai man jokio skirtumo kurią dieną biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
mes laikomės, nu nežinau kaip čia pasakius, su darželiu tragedija kaip sirgome taip tebesergame doh.gif
vakare kaip ir norėčiau nežinau ar galėsiu prisidėti g.gif
Atsakyti
Galiu po 2-ju savaiciu, diena kaip ir nesvarbi, nebent koks susirinkimas kada kur sutapru...
Tikrai smagu butu susimatyt. Tas dvi savaites negaliu del darbo, deja... O paskui bus ramiau - prisiderinciau prie jusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 10 lapkričio 2014 - 17:26
Labuka:)


Aš irgi mielai prisijungčiau i susitikimąsmile.gif 4u.gif

Atsakyti
sveikos,
as ir norečiau susitikimo, kadangi nedirbu tai galiu bet kada tik nuo tam tikrų dienų priklausys ar galėčiau viena atvykt ar su abiejais vaikais ax.gif
Atsakyti
nu ka dedam taska bigsmile.gif biggrin.gif

kita savaite koki vakariuka.tik nuspreskim kur saules miestas,akropolis ar kur???? g.gif as irgi nedirbu tai galesiu tikrai dalyvauti thumbup.gif
gal pirma meetuka pasidarom vienos a??

w_ilt_e vakar tave maciau brukline,ibegai taip greitai kad net labas nespejau istarti bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 11 13, 12:29)
nu ka dedam taska bigsmile.gif  biggrin.gif

kita savaite koki vakariuka.tik nuspreskim kur saules miestas,akropolis ar kur???? g.gif as irgi nedirbu tai galesiu tikrai dalyvauti thumbup.gif
gal pirma meetuka pasidarom vienos a??

w_ilt_e vakar tave maciau brukline,ibegai taip greitai kad net labas nespejau istarti bigsmile.gif  biggrin.gif


Tinka kita savaite išskyrus ketvirtadienį geriau Akropolis:)
Atsakyti
Nuss, aisku... mane uz borto paliksit verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 11 13, 13:29)

w_ilt_e vakar tave maciau brukline,ibegai taip greitai kad net labas nespejau istarti bigsmile.gif  biggrin.gif

nu va, be vaiku buvau tai kaifavau viena ir nieko aplink nemaciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti