Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių vaikai ir mamos I-pusmetis

Su pavasario švente jus visas ir vaikučius
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, seniai girdetos ir matytos 4u.gif .
Gal kuri buvot uzsukus i Arenos mamu turgeli siandien? Reginiuk, gal spejai apsilankyt?
Atsakyti
Labutis 4u.gif oi kaip cia liudna verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 08 27, 22:50)
Labutis 4u.gif oi kaip cia liudna verysad.gif  unsure.gif


Sveikute,
Liudna, tikrai verysad.gif .
Kaip tavo panelytems sekas? Namukas dygsta ar jau isdyges? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Kaip sekasi ruoštis i darželius ir mokyklas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 08 28, 09:51)
Sveikutes 4u.gif

Kaip sekasi ruoštis i darželius ir mokyklas g.gif

beveik nesiruosiam smile.gif . Priemoniu darzeliui, sarasu pratybu mokyklai neturim, tai sedim ramiai ir laukiam rugsejo - daugelis dalyku nuo praejusiu metu like nepanaudoti arba dar tinkami naudojimui smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2014 08 28, 09:55)
beveik nesiruosiam  smile.gif . Priemoniu darzeliui, sarasu pratybu mokyklai neturim, tai sedim ramiai ir laukiam rugsejo - daugelis dalyku nuo praejusiu metu like nepanaudoti arba dar tinkami naudojimui smile.gif.




Pas mus tas pats, pernai mazylei nieko nereikėjo, viska darželis dave, šiemet nežinau laukiu, nes keičiasi darželio valdžia. Dickiui nupirkau tik sąsiuvinių ir tusinukus, nes ir gimnazistas pirmokas biggrin.gif tai ir niekas neaišku, reiks daug ką supirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 08 28, 10:01)
Pas mus tas pats, pernai mazylei nieko nereikėjo, viska darželis dave, šiemet nežinau laukiu, nes keičiasi darželio valdžia. Dickiui nupirkau tik sąsiuvinių ir tusinukus, nes ir gimnazistas pirmokas biggrin.gif  tai ir niekas neaišku, reiks daug ką supirkti g.gif

man tai vis keistai skamba tas - pirmokas gimnazistas biggrin.gif . niekiap nepriprantu biggrin.gif . Mano dar ne gimnazistas...
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2014 08 28, 11:07)
man tai vis keistai skamba tas - pirmokas gimnazistas  biggrin.gif . niekiap nepriprantu  biggrin.gif . Mano dar ne gimnazistas...



keita ir pas mus naujass etapas prasideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2014 08 28, 10:07)
man tai vis keistai skamba tas - pirmokas gimnazistas  biggrin.gif . niekiap nepriprantu  biggrin.gif . Mano dar ne gimnazistas...

Maniškis tai devintokas ir kvit tongue.gif Jokių man gimnazistų ir pirmokų nereik irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 08 28, 15:57)
Maniškis tai devintokas ir kvit  tongue.gif  Jokių man gimnazistų ir pirmokų nereik  irnesakyk.gif




lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti