Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 02, 20:22)
O cia tai geras, turi zmones darbo kambari ir nedirba jame lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As neturiu, jei tureciau, nezinau, ka daryciau lotuliukas.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 02, 21:00)
Daznai  neblogai tarnauja kaip sveciu miegamieji lotuliukas.gif

Prasom cia nesijuokti beee.gif paskutinius 10 metu dirbau namuose... Bet jau stogas ciuozia nuo socializacijos trukumo, tai reiks i zmones eit.... O kai susivesiu visus turtus, tai kas ten is to kambariuko liks... Ne is esmes jis toks mielas turi gautis, kad ten tik svajot bus galima o ne dirbt lotuliukas.gif

Paskaitykit kasnors mano posta senoj temoj... Apie duris... Bais idomu ar durna cia ta mano mintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 02, 21:22)
O cia tai geras, turi zmones darbo kambari ir nedirba jame lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As neturiu, jei tureciau, nezinau, ka daryciau lotuliukas.gif

Ka manote apie Blue water maisytuvus, jei kas turite, jei ne, kur perkate geresnius?

Siemet ir mes namie visokio velnio prijungem, tai irgi prireike ilgintuvo doh.gif  doh.gif  doh.gif 10 rozeciu 25 kvadratu kambary maza 4u.gif



As Blue Water virtuveje turiu metus laiko, man patinka, jokiu nusiskundimu blush2.gif

O plautuves virtuveje as neslepciau. Man plautuve su graziu, israiskingu maisytuvu labai grazu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izaura16: 02 sausio 2014 - 22:17
Na kadangi stalvirsis bus is medzio imitacijos hpl, tai jau nieko nepaslepsiu, turbut, nes nieko apie tai nezinau doh.gif
Akvilyte, skaiciau apie duris, o tikrai prie raudonu plytu durnai bus? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 02 sausio 2014 - 23:13
Gal galite kas apsviesti, kaip uzsisakinejat pavyzdzukus, pvz tapetu, uzuolaidu is uzsienio? Parduoda tai rulonais. Jokiu sample nerandu, o butu gerai kokiu sampliuku rinkinuka gauti biggrin.gif Gal rasyti i parde meiles laiska ir tartis, ale ne gi jie zais g.gif

Pvz sviestuvus rizikuojat pirkti 'nematuskem'?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 03, 00:04)
Gal galite kas apsviesti, kaip uzsisakinejat pavyzdzukus, pvz tapetu, uzuolaidu is uzsienio? Parduoda tai rulonais. Jokiu sample nerandu, o butu gerai kokiu sampliuku rinkinuka gauti biggrin.gif Gal rasyti i parde meiles laiska ir tartis, ale ne gi jie zais g.gif

Pvz sviestuvus rizikuojat pirkti 'nematuskem'?


Pirkau nematuskem, esu patenkinta 4u.gif O su tapetais ne kas buvo, spalva skyresi doh.gif kai kurios pardes tikrai siuncia, tik as pavadinimu nepasakysiu, tapetu temoje paklauskite, ten tikrai zinos 4u.gif
Kitas dalykas - pasiziurekite, ar Lt tokiu pat tapetu nera, jie atsiustu pavyzdziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 01 02, 22:04)
Paskaitykit kasnors mano posta senoj temoj... Apie duris... Bais idomu ar durna cia ta mano mintis  g.gif

gali atrodyti durnai, bet gali - ir idomiai, ziurint kaip viskas suderinta bus. Tik klausimas - ar tikrai to reikia ....
Atsakyti
Kas gamina tokius grozius?

user posted image

Susiradau vaiku kambariui ideja, bet vat gal kitokio stiliaus padaryti, nors ciuju tokie karve kainuotu unsure.gif
Atsakyti
Labai neturiu laiko ieskot, todėl prašau patarimo g.gif Gal kuri pirkote ar parsiuntėte is Švedijos sendintus krištolinius šviestuvus svetainei? taip noriu tokio šviestuvo smile.gif nežinau kur gauti?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 03, 10:40)
Kas gamina tokius grozius?

user posted image

Susiradau vaiku kambariui ideja, bet vat gal kitokio stiliaus padaryti, nors ciuju tokie karve kainuotu unsure.gif

nematau, kas čia turėtų labai jau brangu būti g.gif jei jau šiaip ar taip žadate užsakinėti... Kadangi vistiek dažoma, tai medžiui švaistyti pinigus nėra tikslo, puikiai tiks mdf plokštė, paprasti korpusiniai baldai, kojelės standartinės, kurių ruošiniai 15-20 lt kainuoja, rankenelės mediniai bumbuliukai.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 01 03, 10:54)
nematau, kas čia turėtų labai jau brangu būti g.gif jei jau šiaip ar taip žadate užsakinėti... Kadangi vistiek dažoma, tai medžiui švaistyti pinigus nėra tikslo, puikiai tiks mdf plokštė, paprasti korpusiniai baldai, kojelės standartinės, kurių ruošiniai 15-20 lt kainuoja, rankenelės mediniai bumbuliukai.

Tai skamba, kad bile kas padarytu, kas dirba su baldais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 01 02, 22:04)
Paskaitykit kasnors mano posta senoj temoj... Apie duris... Bais idomu ar durna cia ta mano mintis  g.gif

Ta prasme, kad vienoj pusėj viena spalva, kitoj kita g.gif - taip yra daroma ir nieko baisaus tame nematau.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 01 03, 10:04)
Ta prasme, kad vienoj pusėj viena spalva, kitoj kita g.gif - taip yra daroma ir nieko baisaus tame nematau.

esme tame, kad ne visos durys bus dvispalves, o tik kelios.
Atsakyti