Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

TuDa, man ten visai jokio veidrodzio nesinori, pastatykit zydincia orchideja ir bus gana visko 4u.gif blush2.gif
Jurgurai, as nestatau uz tokia sekcija, butu balta ar mazesne dar nieko, bet tokia man per sunki 4u.gif Manau, labai lengva su tokiu daiktu aplinka ziauriai apsunkinti 4u.gif
akvilyte, prie raudonos sienos prikabinkite balta atklode ir matysite, tinka baltos durys ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 03, 13:04)
Man kliuva pati veidrodzio vieta, labai tamsioj vietoj. Bet gal apsvietimas ten yra?
Naujasis (ne saule) man visai netinka nei stilium, nei spalva.
Kazkas tokio, jei norisi auksu http://mto.lauraashl...ne-round-mirror
Arba balta kazkoki (prie baldu).

Veidrodžio vietos niekas nekeis. Jis ten tam ir pakabintas, kad bent kiek atspindėtų šviesą nuo lango. Galėčiau pastatyti ant komodos stalinę lempą, bet nėra prasmės, nes niekas jos nejungs.
Turiu panašų veidrodį, kaip pasiūlėt ir paekspermentavau. Bet jis jau turi savo vietą ir čia nekabės. Baltais rėmais nieko neturiu, tai negaliu parodyti kaip atrodytų ax.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2014 01 03, 14:37)
TuDa, saule man grazi labai, bet toje vietoje jos nekabinciau - gaila gera daikta taip uzkisti, uzspausti. Daugiau pagarbos saulytei, daugiau erdves  mirksiukas.gif 
kur papirkai si grozi?

Aha įsprausta ji ten biggrin.gif pirkau senai Lėjoj ax.gifčia gėris iš senų namų. Nunešiau į dukters miegamą- kabinsiu virš lovos, tik reikia atsiklausti. Gali ir nesutikti mergina biggrin.gif
Atsakyti
TuDa, o kuo tau pirmas neitinka? man tai kaip tik patinka, kad jis kiek is tos tikros klasikos iksrenta. pas tave juk jos ir nera, tos tikrosios, pamiksuota viskas (mano skoniui, tai kartais ir per daug primakaluota biggrin.gif ). Bet tas veidrodis kazkaip man derinasi su kede prie stalo (ar as maisau erdves, bet man rodos cia yra tavo tas kampelis), toks nebjaurus glamuras gaunasi, zaismingiau mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=kuzdaite,2014 01 03, 14:41]

Jurgurai, as nestatau uz tokia sekcija, butu balta ar mazesne dar nieko, bet tokia man per sunki 4u.gif Manau, labai lengva su tokiu daiktu aplinka ziauriai apsunkinti 4u.gif

Dekui uz nuomone, nors lubos ten 3,25 bet supratau ka turejot omeny. Jau ryt mama praso padet apsisprest g.gif tai man dabar svarbu nuomones,nes paciai irgi tokios sunkios tos sekcijos..
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 01 03, 13:56)
Mielos kolegės 4u.gif kuris veidrodis geriau?

man vienareiksmiskai saulyte labiau tinka, tik irgi noretusi jai daugiau erdves, nes labai grazi wub.gif o stikliukai mano akiai nelabai isipaiso unsure.gif

QUOTE(Jurguras @ 2014 01 03, 15:16)
Merginos, as ir su klausimu ir prasau nuomoniu.

man pirma graziau ziurisi, bet as nesu sio stiliaus baldu megeja, tai nelabai ka gero ir pasakyt galiu 4u.gif nors gerai priderinus manau visai nieko galima isgauti varianta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 01 03, 15:06)
man pirma graziau ziurisi, bet as nesu sio stiliaus baldu megeja, tai nelabai ka gero ir pasakyt galiu 4u.gif nors gerai priderinus manau visai nieko galima isgauti varianta 4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
TuDa, as uz senaji veidrodi wink.gif tikrai geriau ten tinka

o saule man is vis schmoll.gif primena "mazaja indija" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2014 01 03, 17:03)
Dekui uz nuomone, nors lubos ten 3,25 bet supratau ka turejot omeny. Jau ryt mama praso padet apsisprest g.gif tai man dabar svarbu nuomones,nes paciai irgi tokios sunkios tos sekcijos..

Bet jeigu mama turi daug taurių ir nori jas išsidėlioti, kam jai tokios didelės sekcijos su daug uždarų durelių? Neužtektų indaujos ar kitaip vitrinos, kuri būtų panaši į tą vidurinę sekcijos dalį? Pas man tokia bute stovi, nes labai norėjau indaujos, o naujos neradau, tai pirkau iš sendaiktyno.. kažkuo panaši stiliumi į tos jūsų mamos sekcijos vidurinę dalį.. Nelengvas toks baldas, bet man kažkaip neapsunkina vaizdo. Nes kažko tokio vis tiek norėjau, o gal pripratau.. prie dydžio.
Bet šiaip priklauso nuo mamos poreikių, norų.. ir, žinoma, erdvės.

Su Naujais visas.. naujuose virtualiuose namuose 4u.gif

Akvilyte su Naujais naujoje virtuvėje 4u.gif Smagu už jus, kad taip greit gražėja viskas. Stalviršiai labai gražūs wub.gif Ir ta indauja labai įdomiai žiūrisi.

O štai dvispalvės durys mano atminty kažkaip nelabai.. pas tėvus buvo visos baltos, o keliuose kambariuose brolis buvo prieksperimentavęs.. pilkoss, rudos.. Pamenu, kad nelabai vaizdelis. Gal pavyktų išlaikyti vientisumą jums? O kodėl ne natūralaus medžio ar vos nežymiai tamsintos visur?
Atsakyti
TuDa, jei jau tikrai ten Jums norisi veidrodzio, tai man paskutinis geriausiai atrodo, nes toks labiausiai ten prilimpa, tas pirmasis, blizgus buvo kaip ir ne prie ko...Antras saule toks visai neaisku is kokios operos, o sitas nieko visai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kitas dalykas - cia tik foto, buna, kad realybeje graziau vienas, o nuotraukoje kitas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 01 03, 16:56)
O štai dvispalvės durys mano atminty kažkaip nelabai.. pas tėvus buvo visos baltos, o keliuose kambariuose brolis buvo prieksperimentavęs.. pilkoss, rudos.. Pamenu, kad nelabai vaizdelis. Gal pavyktų išlaikyti vientisumą jums? O kodėl ne natūralaus medžio ar vos nežymiai tamsintos visur?

ai mane cia brolis uztrydino kad suvarysim duris jas dabar laikydami niekuo nedengtas.. tai priverciau vakar dieda rankenas sudet (reikejo jas pasveist.. nes nelindo i spyna tai diedas vis atideliojo) tai dabar jau palauksiu kol nusidazys visos sienos... tada jau su paklodem vaiksciosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
TuDa, netinkama fotke idejai aniem eksperimentams biggrin.gif

Sitoje fotkeje man viskas ok su tuo veidrodziu

http://4.bp.blogspot...cQM/s1600/1.jpg

gal kam durnai skambes, bet man tas veidrodis su kresliuku labai i viena duda groja ir as jo nekeisciau kol kas. o tas blizgesys, tai sioje nuotraukoje dingsta, ir nemanau, kad realybeje jis ten taip akis bado.
Atsakyti
Cobre's fotkej ir man tas veidrodis akies nerezia, jis gal ir realybeje nerezia 4u.gif

Jei maisytuvas virtuveje zalvarinis, tokios turi buti ir baldu rankeneles??? blush2.gif
Atsakyti