Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 03, 11:02)
Tai skamba, kad bile kas padarytu, kas dirba su baldais? blush2.gif

neabejoju biggrin.gif
Atsakyti
buvom vakar iki tapetai.lt pardes nuleke per pietus su vyru, pasiemem viena ta apvada, su sakes kaip grazu wub.gif jau dabar leipstu nuo namo interjero galvoje biggrin.gif kad tik viskas iseitu ir butu taip grazu kaip isivaizduoju biggrin.gif

dar tapetu graziu uzmaciau, tai dabar suku galva kaip prikalbinti vyra koki darbo kambariuka toki svajinga pasidarius wub.gif

user posted image

QUOTE(akvilyte @ 2014 01 02, 19:59)
  ale viena promocha vistiek dejom  lotuliukas.gif kaledu eglutes lemputes ant prailgintuvo

vo apie sita nepagalvojau biggrin.gif

QUOTE(sania @ 2014 01 02, 21:33)
Cia apie ka kalbu

as kaip suprantu cia dirbtinis akmuo, labai graziai ziurisi thumbup.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 02, 22:00)
Daznai  neblogai tarnauja kaip sveciu miegamieji

drinks_cheers.gif

QUOTE(akvilyte @ 2014 01 02, 23:04)
Paskaitykit kasnors mano posta senoj temoj... Apie duris...

mano asmenine nuomone, tai butu deti baltas duris, nes prie tos sienos baltos durys tikrai turetu graziai dereti, bet jei tau norisi kaip aprasei, manau irgi bus thumbup.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 03, 00:04)
Gal galite kas apsviesti, kaip uzsisakinejat pavyzdzukus, pvz tapetu, uzuolaidu is uzsienio?

wallpaperdirect.com
siuncia sample'us

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 03, 10:40)
Kas gamina tokius grozius?

labai grazus kambarys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 01 03, 09:43)
Labai neturiu laiko ieskot, todėl prašau patarimo g.gif  Gal kuri  pirkote ar parsiuntėte is Švedijos sendintus krištolinius šviestuvus svetainei? taip noriu tokio šviestuvo smile.gif  nežinau kur gauti?


"Miela seniena". Ten paziurekite, jie turi.
Atsakyti
Noriu pasigaminti tokius vaikui kambariui, pats isdestymas toks (plius viena lova ir stalas, aisku.
2 foto http://www.baldaiuog...olio-baldai.htm

Pasakykite, kiek gali kainuoti.. nuo kiek.. Tik stiliaus noriu kitokio.. Aisku, svarbu medziagos, dydis.. Na bet vis tiek..

Nes pardes kaina man pasirode nesamoninga.
Atsakyti
Mielos kolegės 4u.gif kuris veidrodis geriau? Sugalvojau kiek atsinaujinti ax.gif
Dabartinis g.gif

user posted image

Ar šitas g.gif - suprantu, kad stilistiškai nėra gerai kai veidrodžio "spinduliukai" išlenda už komodos krašto...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 03 sausio 2014 - 13:00
QUOTE(TuDa @ 2014 01 03, 14:56)
Mielos kolegės 4u.gif kuris veidrodis geriau? Sugalvojau kiek atsinaujinti ax.gif
Dabartinis g.gif


user posted image

Man asmeniskai sitas. Maziau to blizgesio. Bet gal ta blizgesi tik foto perteikia g.gif Gal tik orchideja kiek i sona, kad spinduliai "nesisleptu".
Atsakyti
Man kliuva pati veidrodzio vieta, labai tamsioj vietoj. Bet gal apsvietimas ten yra?
Naujasis (ne saule) man visai netinka nei stilium, nei spalva.
Kazkas tokio, jei norisi auksu http://mto.lauraashl...ne-round-mirror
Arba balta kazkoki (prie baldu).
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 01 03, 12:56)
Mielos kolegės 4u.gif kuris veidrodis geriau? Sugalvojau kiek atsinaujinti ax.gif
Dabartinis g.gif

http://www.part.lt/i...a7ae1e52211.jpg

Ar šitas g.gif - suprantu, kad stilistiškai nėra gerai kai veidrodžio "spinduliukai" išlenda už komodos krašto...

http://www.part.lt/i...3bc82243309.jpg
http://www.part.lt/i...ebafce19565.jpg

man asmeniskai labiau tinka senasis (ramiau), nes tos saules manau jau toje aplinkoje perdaug...
Saule, kiek pamenu is foto, gal tiktu tavo miegamajame arba vonios k. virs spinteles g.gif . Tas veidrodis-saule nebutinai turi atlikti veidrodzio funkcija, jis gali simbolizuoti ir saule/ryta/sviesa/gera nuotaika...
As turiu saules formos sienini laikrodi (visai neklasikini) ir jis man labai patinka vien del to, kad simbolizuoja saule - nemegstu tamsos smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 03 sausio 2014 - 14:43
Merginos, as ir su klausimu ir prasau nuomoniu. Mama nori pirkti sekcija is klasikinio stiliaus ir galvoja is tokiu. O man jos lyg ir apsunkintos tokios g.gif , bet kadangi dar kambary bus valgomojo stalas ovalus ,tai visumoj baldai susisauktu. Kaip jums, ar grazios tos sekcijos?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 01 03, 12:56)
Mielos kolegės 4u.gif kuris veidrodis geriau? Sugalvojau kiek atsinaujinti ax.gif
Dabartinis g.gif

As tai ten paveiksla o ne veidrodi kabinciau rolleyes.gif

Jurguras, pas amno mama stovi tokia... Bute... Kambarys kokiu 35 kv, ten ir svetaine ir valgomasis.. . Sienos sviesios, sviesos daug, tai ji ten labai graziai isipaiso wub.gif pas vienus draugus irgi stovejo.. Ten ten tamsesne patalpa buvo... Ir tapetai tamsus.. Zodziu ji labai griozdiskai ten atrode schmoll.gif tai jie pasikeite i lengvesne, mazesne, amt graksciu kojeliu... Taigi sakyciau labai nuo aplinkos priklauso... Nors as nesu sekciju megeja, bet man tai jos patinka, kai savo vietoj stovi biggrin.gif (bet ne pas mane namuose smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 03 sausio 2014 - 14:33
TuDa, saule man grazi labai, bet toje vietoje jos nekabinciau - gaila gera daikta taip uzkisti, uzspausti. Daugiau pagarbos saulytei, daugiau erdves mirksiukas.gif
kur papirkai si grozi?
Atsakyti
Aciu akvilyte, nu sienos tai sviesios, gal ir tiktu. Ji irgi planuoja daryt svetaine/valgomaji, ta prasme sofos nedet,o det stala su kedem grazu,klasikini. Turi daug stikliuku visokiu indu kuriuos nori sutalpint, tai indauja jai netiktu.
na dar pasisakykit ir kitos ax.gif
Atsakyti