Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Zmona pirmi nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 06, 14:24)
wub.gif  wub.gif pirmi ir paskutiniai thumbup.gif  liuksum.



QUOTE(lilget @ 2014 01 06, 14:31)
Zmona pirmi nerealus  wub.gif

aciu aciuks.gif
Atsakyti
Zmoana - labai gražu.
Merginos noriu jūsų pagalbos,noriu šios spalvos, bet nenoriu sky blue,nes draugė sakė sunkiai tepasi,gal žinot kokį ibd ar hg atitikmenį šios spalvos? smile.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
Merginos,gal yra koks budas pataisyt geli laka kuris garbanojasi??? pirma man tokia spalva pasitaike,kazkas lyg minejo,kad topu galima atskiest,ar as kazka maisau,aciu padejusioms.Kad jau ir laaabai plonai tepant istiek glamzosi....
Atsakyti
QUOTE(klara @ 2014 01 06, 14:52)
Merginos,gal yra koks budas pataisyt geli laka kuris garbanojasi??? pirma man tokia spalva pasitaike,kazkas lyg minejo,kad topu galima atskiest,ar as kazka maisau,aciu padejusioms.Kad jau ir laaabai plonai tepant istiek glamzosi....

Taip,kai lakuosies,mazdaug is akies ant folijos lapuko atsipilk spalvos ir kokius 2 lasiukus topo,susimakaluok ir lakuokis,man padeda,tik,kad uzknisa toks skiedaliojimas smile.gif


Tiesa dekoju toms,kurios uzrode NETTO DISSOLVANT nagu valikli-acetona 4u.gif .Tikrai ne ka prasciau tirpina laka,kolkas isbandziau su hg tik,bet rezultatu patenkinta.Nesausina lyg odeliu,o ir tikrai pigus variantas,tik man kvapas senu proshku lotuliukas.gif ,ar kazkokiu babulkos kvepalu tvaikas,nelabai patinka biggrin.gif Aisku geriau negu gryno acetono smile.gif Zodz as patenkintas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 06 sausio 2014 - 15:13
QUOTE(Aira* @ 2014 01 05, 15:46)
Merginos, jei nesunku užmeskit akį ar visas priemones, apart lako ir lempos, susirinkau, kad galėčiau pradėt lakuotis nagučius geliu?  4u.gif
HAR Gelish Artificial Nail Remover - tirpiklis


QUOTE(lilget @ 2014 01 05, 15:53)
Visas dar tik dildziu reikes dar pasiausimui blokelio ir spalvos nuemimui  4u.gif


Esu dar visiskai naujokė, todel... dar perklausiu... ar jis tikrai tinka ir ilgalaikio lako nuemimui? blush2.gif Nes raso : "Tirpiklis, kuris kelių minučių bėgyje suminkština tirpinamą gelį/akrilą/tipsus bei drėkina odeles ir nagus."

O gal padesit tame paciame puslapyje suras ir pH bonderi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2014 01 06, 15:07)
tai jin profe gal jai geriau gaunasi  lotuliukas.gif  nzn reikia pas ja klausti ...
imetu dar keleta fotkiu, sori jei kartojuosi nes nepamenu jau ka kelus esu o ko nea ...


Man irgi labai krito į akį pirmi ir paskutiniai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2014 01 06, 14:07)

imetu dar keleta fotkiu, sori jei kartojuosi nes nepamenu jau ka kelus esu o ko nea ...



Grazu thumbup.gif
gossip girl mergickos renkasi, turbut pas jus ne ziema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Unera @ 2014 01 06, 15:29)
Esu dar visiskai naujokė, todel... dar perklausiu... ar jis tikrai tinka ir ilgalaikio lako nuemimui?  blush2.gif Nes raso : "Tirpiklis, kuris kelių minučių bėgyje suminkština tirpinamą gelį/akrilą/tipsus bei drėkina odeles ir nagus."

O gal padesit tame paciame puslapyje suras ir pH bonderi...  blush2.gif

Taip,jis lako nutirpinimui.O ph bondas cia http://www.manikiura...a...s-skystis-
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 06 sausio 2014 - 16:02
QUOTE(BigBang @ 2014 01 05, 15:14)
Bet cia jie byrus,o man  reik tu kur po viena isimt gali ir det,bet ne iskile jie buna,tokie blizguciai kaip is folijos.

Stai, jie ir vadinamai hexagonais
http://www.ebay.com/...=item51b04ae489
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas galit pagelbėti ir pasakyti ar ši ProGel spalva ir yra balta?
ProGel
user posted image
Atsakyti
Mergaitės- kokią spalvą HG imti, noriu ant pranūziško viršaus užtepti, kad tokie blizgučiai būtų.Ačiū, kas patars 4u.gif
Atsakyti