Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Sveikos,

tikiuosi patarimo: jei rinktis tarp ilgalaikio gelinio lakavimo ir nago dengimo geliu, kas mažiau kenkia nagui ir labiau tinka silpniems nagams. Ilgio man visiškai nereikia, svarbu, kad prancūziškas atrodytų gražiai, o kartais spalvoto dengti norisi. Kai kurios manikiūristės sako, kad lakuojant geliniu laku pastoviai bus brūžinamas visas nagas ir tikrai bus pakankamai pakenkta nagui, tačiau gelis man atsilupinėja nuo nago šonų, tai nežinau ar čia padengimo kokybė ar mano nagai kalti, su geliniu lakavimu to rodos nebuvo...

Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2014 01 06, 16:58)
Grazu  thumbup.gif
gossip girl mergickos renkasi, turbut pas jus ne ziema  rolleyes.gif

oi ne pas mus visai ziemu ner :/ ypac sitos ... dabar 10 silumos rodo ... tik tiek kad uraganai vejai lietus :/ bet cia pas mus mastymas kitoks, panos visus metus buna ruzavai lakuojasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 06, 16:00)
Taip,jis lako nutirpinimui.O ph bondas cia http://www.manikiura...a...s-skystis-

Ačiūūūūū user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2014 01 06, 16:42)
Sveikos,

tikiuosi patarimo: jei rinktis tarp ilgalaikio gelinio lakavimo ir nago dengimo geliu, kas mažiau kenkia nagui ir labiau tinka silpniems nagams. Ilgio man visiškai nereikia, svarbu, kad prancūziškas atrodytų gražiai, o kartais spalvoto dengti norisi. Kai kurios manikiūristės sako, kad lakuojant geliniu laku pastoviai bus brūžinamas visas nagas ir tikrai bus pakankamai pakenkta nagui, tačiau gelis man atsilupinėja nuo nago šonų, tai nežinau ar čia padengimo kokybė ar mano nagai kalti, su geliniu lakavimu to rodos nebuvo...

Siaip jei daugaisuia megsti prancuza klasikini,rinkis geriau gelio padengima,nes jis negeltonuoja,neblunka nepilkeja,taip kaip ilgalaikio lakavimo prancuzas.Gal tiesiog nekokybishkas darbelis buvo,kad atsokinejo g.gif senasis variantas,reikejo gal pas kelis meistrus pasibandyti smile.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit ar sis reikaliukas:
3. Patepi nagucius siuo(HARMONY PH Bond Nuriebalinamasis skystis)
padeda lakui issilaikyti ilgiau blush2.gif As jo nenaudoju, is karto tepu baze, bet man naguciai ilgiau kaip savaite tvarkingi neissilaiko. Zinoma, as dar tik mokinuosi rolleyes.gif Tai ir galvoju ar tai problema, ar daug didesne problema ne super kokybes baze ir topas smile.gif
Atsakyti
Sveikos... Reikia patarimo.
Koks topas nepagelsta? Ar isvis yra negelstanciu? biggrin.gif

Ir kokia jusu nuomone apie Gelish IDO gelinius lakus? Gal kas bandet?
Pardaveja man labai drasiai pareiske, kad geresni uz IBD ir Harmony g.gif Bet kaina dvigubai mazesne, tai kelia abejones.

QUOTE(ZmoNa_ @ 2014 01 06, 13:07)
HG Black shadow3 ir HG orange cream dream + stampikas

bigsmile.gif
Koks cia stampukas naudotas?

QUOTE(Jadzka @ 2014 01 06, 16:42)
tikiuosi patarimo: jei rinktis tarp ilgalaikio gelinio lakavimo ir nago dengimo geliu, kas mažiau kenkia nagui ir labiau tinka silpniems nagams. Ilgio man visiškai nereikia, svarbu, kad prancūziškas atrodytų gražiai, o kartais spalvoto dengti norisi. Kai kurios manikiūristės sako, kad lakuojant geliniu laku pastoviai bus brūžinamas visas nagas ir tikrai bus pakankamai pakenkta nagui, tačiau gelis man atsilupinėja nuo nago šonų, tai nežinau ar čia padengimo kokybė ar mano nagai kalti, su geliniu lakavimu to rodos nebuvo...

Esu bandziusi abu variantus. Mano nagai labai ploni ir silpni.
Po nago dengimo geliu, reikejo laukti kol nagai nuaugs per visa ilgi, kad vel butu kokie buve doh.gif Ir isvis po nuemimo, as prie nagu liesti negalejau kelias dienas. Labai skaudejo.
Taip, tiesa, kad siausiamas ne visas nagas. Bet bet atsokusi geli tenka nudildinti. Ir asmeniskai as nepazistu nei vienos manikiurininkes, kuri nudildintu geli su paprasta dilde. Visos naudoja freza unsure.gif Ir nepajautus, kiek galima dildinti, nuvaro iki gyvo nago unsure.gif
Man po ilgalaikio lakavimo nagai visada likdavo visiskai nepazeisti smile.gif
Korekcija man atrodo nekaltesnis procesas. Nuimant naudojamas spec. skystis ir truputi pasiausiami naguciai, bet nebruzinami su frezom biggrin.gif
Na cia mano nuomone, galbut klystu. Bet kalbu is patirties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 06 sausio 2014 - 18:44
QUOTE(aliunte @ 2014 01 06, 10:38)
P.s. gal yra koks paprastas būdas, kaip padaryti, kad tos juostelės puikiai prikibtų?

O Jūs lipnumą nuimat prieš klijuodama? Nes aš pradžioje žioplinėjau, kodėl man jos nekimba, pasirodo slidinėjo nuo lipnumo doh.gif
QUOTE(Jadzka @ 2014 01 06, 16:42)
tikiuosi patarimo: jei rinktis tarp ilgalaikio gelinio lakavimo ir nago dengimo geliu, kas mažiau kenkia nagui ir labiau tinka silpniems nagams.

Aš nuo gelio perėjau prie gelinio lakavimo 4u.gif Tiesa, prancūziško lakavimo nemėgstu ir nesidarau, bet mano pasirinkimas buvo dėl tokių priežąsčių:
- kai nuima gelį, gana grubiai dildžiuoja visą nagą, mano jautrios odelės, pastoviai kruvinom išeidavau, o ir patį nagą gerokai "patarkuoja", nepasakyčiau, kad geliniame lakavime jis daugiau nudildinamas;
- gelinio lako nuėmimas man trunka kur kas trumpiau, nei gelio dildinimas;
- nago išstorinimas geliu man kėlė diskomfortą;
- nuo gelio nemaloniai kaisdavo nago plokštelė.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 06, 18:47)
Siaip jei daugaisuia megsti prancuza klasikini,rinkis geriau gelio padengima,nes jis negeltonuoja,neblunka nepilkeja,taip kaip ilgalaikio lakavimo prancuzas.Gal tiesiog nekokybishkas darbelis buvo,kad atsokinejo g.gif senasis variantas,reikejo gal pas kelis meistrus


Tiesa, pas mane gan greit nuauga nagas. Po 2 sav. jau nebelabai gražiai matosi.

O klausimas daugiau dėl kenkimo nagui: Ar tikrai lakuojant geliniu laku stipriai kenkiama nagams jus šlifuojant ar čia tiesiog mitas?

Tiesa, turėjau kelis kartus gelinį lakavimą šviesų rausvą. Tai nekeitė spalvos, viskas ok.

O dėl dengimo geliu - bandžiau pas kelias meistres, tai panaši situacija...
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2014 01 06, 18:45)
Tiesa, pas mane gan greit nuauga nagas. Po 2 sav. jau nebelabai gražiai matosi.

O klausimas daugiau dėl kenkimo nagui: Ar tikrai lakuojant geliniu laku stipriai kenkiama nagams jus šlifuojant ar čia tiesiog mitas?


dėl slifavimo, tai o kam ta naga taip jau zulinti, slifuoti? as pries lakavima vos vos su svelniu blokeliu pereinu oer nagucius, netgi nepasiausiu nago, o tik nuimu ta blizguma pacio nago.. nezinau kaip kitos daro, kaip salonuose daro ilgalaiki, bet as tai taip.. karta ivis net neperejus su blokeliu lakavau ir laikesi gerai man.

o nusiimant laka , jau tada daugiau padildinu, bet gaunasi ne pats nagas nudildinamas, o virsutinois lako sluoksnis-topas..
Atsakyti
[quote=Tikrė,2014 01 06, 19:42]
O Jūs lipnumą nuimat prieš klijuodama? Nes aš pradžioje žioplinėjau, kodėl man jos nekimba, pasirodo slidinėjo nuo lipnumo doh.gif

doh.gif Nu tai spėkit, ar aš jį nuimu biggrin.gif tada dar kvailas klausimas. O tai kaip klijuojat? ant spalvos ar ant topo pirmo sluoksnio? Susivėliau... nepamenu, lyg ir valiau kažkada nuo spalvos lipnumą. Ar nenusitrins spalva jei nuimsiu lipnumą tiesiog nuo jos?
Atsakyti
Tai va, man ir susidaro įspūdis, kad nago šonai taip nuploninami, kad paskui ir atšona nuo menkiausio sujudinimo.

Tuomet ieškau meistės, kuri lakuoja geliu ir nebrūžina žiauriai nago.
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2014 01 06, 14:07)

imetu dar keleta fotkiu, sori jei kartojuosi nes nepamenu jau ka kelus esu o ko nea ...



Saunumelis 4u.gif
Atsakyti