Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(Jurgin@ @ 2014 01 16, 23:12)
Mano "sedevras"  lotuliukas.gif
HG 555 3sluoksniai + blizgiai
Kas turi sia spalva tai zino,kad realiai kitokia spalva,cia kazkaip uzsitamsino.Nieko blatno,bet vis akis paganyt. Ir desines rankos nagas su blizgiais graziau atrodo,bet fokint patogiau irgi su desine tai kisu kaire  biggrin.gif Liejuku netepliota,broko islenda,bet nieko del to vaiku bus  smile.gif

Vau, kokia spalvytė graži wub.gif Kokie čia blizgučiai naudoti? Labai gražiai žėri įvairiom spalvom wub.gif Beje, labai patiko nagų forma ir ilgis pats tas thumbup.gif

QUOTE(Kristalė* @ 2014 01 16, 23:43)
o as va taip pasidabinau  tongue.gif
Ezflow Black Opal, IBD  mango mischief,IBD whipped cream +E.MI geliukas ir folija

Maža nuotrauka, sunku biški įžiūrėti, bet matosi, kad tvarkinga wub.gif Ir folija, matosi, kad atsispaudė visur normaliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2014 01 16, 23:17)
Vau, kokia spalvytė graži  wub.gif Kokie čia blizgučiai naudoti? Labai gražiai žėri įvairiom spalvom  wub.gif  Beje, labai patiko nagų forma ir ilgis pats tas  thumbup.gif


Blizgiai paprasti dideli,sidabriniai su siek tiek priemaisu kitu spalvu,tai prieblandoj ar saulej is vis ziauriai gerai zeri thumbup.gif
Del ilgio tai nusitrumpinau nes jau kanopeles buvo neblogos uzauge,o forma tokia visad nesioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2014 01 16, 22:13)
Vėl aš pas jus.. blush2.gif  jaučiu jau pastoviau čia sėdėsiu..  blush2.gif  Kolkas lakavau gimines moteraitėm, visom viskas gerai, išsskyrus vieną - tą, kuriai dariau prancūziška..  doh.gif  (sekmadienį) šiandien vos vos pradėjo luptis kai kur nuo šonų. LAkavau foundation, tada galiukus du sluoksnius su white sheek ir du sluoksnius topo dėjau. Visos priemonės HG. Gal trūko spalvoto lako visam nagui?

Kad jau profės tyli, tai pasisakysiu aš biggrin.gif kažkada mano manikiūristė man paprašius prancūzo perspėjo, kad jis gali blogiau laikytis. Nežinau kodėl, nes tą kart man laikė taip pat puikiai kaip ir spalvotas. O vat buvau pasidariusi pati kelis nagus, tai vienas atšoko labai greitai, kitas po 1,5 savaitės pradėjo kibt, nors pagrindui dėjusi spalvą buvau.
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2014 01 16, 19:50)
HG good gossip 2sl.
Pirmą kartą mačiau tokį guziuką ant piršto ir kreivai augantį nagą nuo rašymo 

pff biggrin.gif argi cia guziukas biggrin.gif paziurek i mano prancuza biggrin.gif o ne rasytoja esu biggrin.gif kai baigiau mokslus sumazejo truputi, bet as nekompleksuoju, nenusiimsiu jo tai nesuku galvos rolleyes.gif

Grazus darbeliai visu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistyte0724 @ 2014 01 16, 19:31)
Kalbėta apkalbėta 100 kart jau wink.gif Maždaug kas trečiam puslapyje atsiranda tokie klausimai, tad paskaitykit bent kelias temas, tikrai rasite daug variantų. Šiaip bazę ir topą čia daugiausiai merginos naudoja harmony gelish.


Pripazystu, tingejau permest psl blush2.gif reiks prisest pasniukstinet. Dekui mirksiukas.gif

Kokiu groziu padarot yra ko pasimokyt.
As is tikruju pries 3metus baigiau nagu priauginimo kursus LT, bet taaaaip greit, kad dabar jauciu kaip stinga pasitikejimo, o ir technologiju n atsirade nauju. O mokiaus tik gelio priauginima su tipsais, daile ir bio geli. Nu tai zodziu ziniu mazoka, pradzioj dar padirbejau namie, sekes visai gerai, bet greit isvykom i UK ir padejau viska i sona, dabar jauciuos is vis atsilikus nuo visko ;/
Nieko nuo rudens planuoju kibt i mokslus UK. Bus matyt.
Kai pradedu gilintis kiek reiks ismokt kiek ko nezinau pradeda galva suktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2014 01 16, 22:12)
Mano "sedevras"  lotuliukas.gif
HG 555 3sluoksniai + blizgiai
Kas turi sia spalva tai zino,kad realiai kitokia spalva,cia kazkaip uzsitamsino.Nieko blatno,bet vis akis paganyt. Ir desines rankos nagas su blizgiais graziau atrodo,bet fokint patogiau irgi su desine tai kisu kaire  biggrin.gif Liejuku netepliota,broko islenda,bet nieko del to vaiku bus  smile.gif



Oi, viena is mano paciu paciausiu spalvu Radiance smile.gif visus Good gosipus perspjauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2014 01 16, 23:36)
Kad jau profės tyli, tai pasisakysiu aš biggrin.gif kažkada mano manikiūristė man paprašius prancūzo perspėjo, kad jis gali blogiau laikytis. Nežinau kodėl, nes tą kart man laikė taip pat puikiai kaip ir spalvotas. O vat buvau pasidariusi pati kelis nagus, tai vienas atšoko labai greitai, kitas po 1,5 savaitės pradėjo kibt, nors pagrindui dėjusi spalvą buvau.


aciu,kad bent jus atsaket 4u.gif teks bandyt ant savo naguciu, vistiek as ta prancuza prisijaukinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nezinau, ar tai dar naujiena, bet vakar gavau CND naujienlaiski apie naujas pavasario spalvas:
user posted image

Jau noriu Desert Poppy ir Powder my nose (sitos turbut noriu) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 01 17, 07:29)
Nezinau, ar tai dar naujiena, bet vakar gavau CND naujienlaiski apie naujas pavasario spalvas:

Jau noriu Desert Poppy ir Powder my nose (sitos turbut noriu)  biggrin.gif



Pries pora dienu buvau ikelus nuoroda kaip alpstu del visos kolekcijos biggrin.gif ir dar tu open road additives! taip noriu isbandyt!
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2014 01 17, 09:36)
Pries pora dienu buvau ikelus nuoroda kaip alpstu del visos kolekcijos  biggrin.gif  ir dar tu open road additives! taip noriu isbandyt!

butum ikelus nuotrauka, buciau pastebejusi biggrin.gif nuorodas daznai praleidziu, neatidarineju ax.gif
Abejoju, ar visos spalvos grazios bus. As dar is Nude kolekcijos nieko neturiu, o jie jau pavasarine demonstruoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2014 01 16, 22:12)
Mano "sedevras"  lotuliukas.gif



oi tu šedevras....gražu labai... wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif ...
QUOTE(Jurgin@ @ 2014 01 16, 22:21)
Jap  didis.gif pas mane darbe ja jau beveik visos  isimylejo



tas veidukas tai nužudė/prajuokino iki ašarų mane,nebūk pasikėlus gerai lotuliukas.gif mirksiukas.gif (o kas tau tą spalvą užrodė? a?!)
QUOTE(Kristalė* @ 2014 01 16, 22:43)
o as va taip pasidabinau  tongue.gif


wub.gif thumbup.gif nerealiai gražu...spalvų derinys jėginis thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

mergaites pasiulykit kokia geresne dilde nagučiams smile.gif
Atsakyti