Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(Eimante @ 2014 01 17, 13:54)


Ir kuri cia ta nude lens.gif jei ta zalio trydalo tai jau ne schmoll.gif

QUOTE(Jurgin@ @ 2014 01 17, 15:02)
Kokia negrazi spalva  schmoll.gif

ur as ta pati pagalvojau doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2014 01 17, 15:56)
Isbandziau siandien nauja HG its a lilly spalvyte, lakavau 3 sluoksniais, labai skysta, ir teko fiksuot po 1 nagiuka, niekaip nepavyko apgaubti galiuku doh.gif  pasirodau tai kas gavosi blush2.gif

Nesižiūri ta spalva, nors tu ką.. g.gif
Užsipuolėm visos.. biggrin.gif Bet kiekvienai pagal skonį, tep sakant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieter: 17 sausio 2014 - 15:25
QUOTE(Eimante @ 2014 01 17, 13:54)
Bet tik paziurek kaip ji prie visu puikiai dera  lotuliukas.gif  man pirmakart taip kad be isimties visu spalvu is kolekcijos reikia  doh.gif


Kaip man gerai, beveik visas panasias turiu, nu tik tos nude, bet man jos ir nereikia schmoll.gif
Siu metu drabuziu kolekcijose vyraus : juoda, balta ir geltona (bitute vien zo)
Taigi ir naguciai matyt bus derinami, prie to paties, reiskia kiekviena turi tureti geltona biggrin.gif Nes juoda ir balta turi visos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2014 01 17, 17:24)
Kaip man gerai, beveik visas panasias turiu, nu tik tos nude, bet man jos ir nereikia  schmoll.gif
Siu metu drabuziu kolekcijose vyraus : juoda, balta ir geltona (bitute vien zo)
Taigi ir naguciai matyt bus derinami, prie to paties, reiskia kiekviena turi tureti geltona  biggrin.gif Nes juoda ir balta turi  visos  cool.gif

Aš kaip tik pastaruoju metu labai geltonos kokios noriu smile.gif Žvalgaus iš Ibd arba Sn progel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2014 01 17, 14:02)
Kokia negrazi spalva  schmoll.gif

o man ji pakeite spalva buteliuke, rokia nude rozine gavosi, nulakavus po poros dienu i 100% nude keiciasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 01 17, 16:32)
o man ji pakeite spalva buteliuke, rokia nude rozine gavosi, nulakavus po poros dienu i 100% nude keiciasi  blink.gif

Idomu g.gif jei keis spalva tai bandysiu parduot ir nusipirksiu kokia kita g.gif
Atsakyti
Ir as lyginau fotke ant tipsu ir buteliuku fotkes, nu ir niekaip nesupratau kuri ta nude biggrin.gif

Man tos sviesios zalios ir geltonos reikia (kuri man labia panasi I IBD rocco, gal tik kiek blausesne sprendziant is sios fotkes) Bet reikia ta geltona ibd kazkuom pakeist, nes lakuoti su ja tai briedas grynas...

O siaip man nieko gero tos spalvos. Nors aisku reikia ant nagu pamatyt, gal ir nuomone pasikeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2014 01 17, 15:38)
Idomu g.gif jei keis spalva tai bandysiu parduot ir nusipirksiu kokia kita g.gif

kiek pamenu, seniai kalbejo merginos, kad it's a lily keicia spalva. Pataisykite mane, jei klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 01 17, 16:40)
kiek pamenu, seniai kalbejo merginos, kad it's a lily keicia spalva. Pataisykite mane, jei klystu  g.gif

matyt praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 01 17, 16:38)
Ir as lyginau fotke ant tipsu ir buteliuku fotkes, nu ir niekaip nesupratau kuri ta nude biggrin.gif

Man tos sviesios zalios ir geltonos reikia (kuri man labia panasi I IBD rocco, gal tik kiek blausesne sprendziant is sios fotkes) Bet reikia ta geltona ibd kazkuom pakeist, nes lakuoti su ja tai briedas grynas...

O siaip man nieko gero tos spalvos. Nors aisku reikia ant nagu pamatyt, gal ir nuomone pasikeis smile.gif


man ir lievos, nebent raliai kitokios drinks_cheers.gif

O kokios Nude einamos pas Jus merginos, neturiu, o reik, nes yra norinciu doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2014 01 17, 15:49)
man ir lievos, nebent raliai kitokios  drinks_cheers.gif

O kokios Nude einamos pas Jus merginos, neturiu, o reik, nes yra norinciu  doh.gif  4u.gif

nude tu vadini ka? Kremine, pieniskos kavos ar permatomas taip pat?
Siandien atvyko Entity ir Kody lakai, bliamba, vienas kody tip top kaip Shellac Cake Pop, tik pastarasis labiau pigmentuotas. Sekasi man...
Atsakyti
As turiu IBD Rocco, kol sviezia buvo, tikrai labai skysta, o vat jau pusmetis praejo ir dar pusele tik, tai visai gerai patapo thumbup.gif Labai grazus tas geltonumas Rocco, nes EF yra net 2 geltonos, abi nelabai man. Ir HG banana ten kazkokia irgi ryski rolleyes.gif
Vat CND is foto irgi svelni geltona, man kaip tik tokia wub.gif
Is nude spalvyciu labai grazi PN 9.10 (nuo Jolkuces atsipyliau) tokia kakava su pienu (kur buvo Jolkuces nagai su lipdukais pukeliais)
na ir ta senses 936 berods, irgi grazule
Atsakyti