Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

Sveikutes,

Taip, musu Emute labai mazyte, matyt anksti atimta is mamos g.gif

Nikte, koks jusu narvas-akvariumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Melka @ 2014 01 08, 09:12)
Mano storoji Sekretorė jau daug liesesnė žinokit nei nuotraukoj.

Vakar ant svarstyklių užkėliau, tai sveria tik 1 kg. Tiesą sakant net sunerimau, nes sverdavo apie 1070 kg. Kad tik nebūtų kuo susirgusi, nors smalsi ir maistu domisi. Bet va šieno naujo daviau prieš kelias dienas, gal nepatinka joms ir todėl mažiau valgo  g.gif
ir nuo to svoris pakrito g.gif

monekene ji nori buti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Niktė @ 2014 01 08, 13:28)
Prisijuokiau iš Jūsų pasakojimų apie kiauliukų norą ir žydrumą  biggrin.gif

Mes kai pirkom Boružėlę planavom ją vieną auginti, galvojom apie nedidelį narvelį ir tiek. Visai neplanuotai gavosi kad ją apgyvendinom nemažam akvariume. Tiek vaikams, tiek man kirba mintis kad jai vienai vietos per daug ir reikia draugijos. Dabar dar lauksim kol tėvelis sumeistraus jai vidų, planuojam gal net tris aukštus padaryti nes vietos čia tikrai daug. kas man labai patinka, kad nesišiukšlina ir tiek vaikai tiek šuo nesitraukia nuo stiklo  biggrin.gif
Mane labai nustebino kad paršelis labai protingas, praktiškai visus savo reikaliukus atlieka tame geltoname inde, šienas jau pakabintas nes gaila buvo kaip jį maižioja  blush2.gif  biggrin.gif
Tiesa, pastebėjau kad nei apelsinų nei mandarinų net neragauja, matyt ne tas maistas, bet labai mėgsta krapus ir petražoles  rolleyes.gif



grazuma,petrazoliu daug neduokit,o va krapus ryja ir manieji,nupirkau romaine salota uz 6litus,tai diena ir nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melka @ 2014 01 08, 09:12)
Mano storoji Sekretorė jau daug liesesnė žinokit nei nuotraukoj.

Vakar ant svarstyklių užkėliau, tai sveria tik 1 kg. Tiesą sakant net sunerimau, nes sverdavo apie 1070 kg. Kad tik nebūtų kuo susirgusi, nors smalsi ir maistu domisi. Bet va šieno naujo daviau prieš kelias dienas, gal nepatinka joms ir todėl mažiau valgo  g.gif
ir nuo to svoris pakrito g.gif

tai ne tiek daug sukudo tik 0.070g biggrin.gif

prajuokino lotuliukas.gif
QUOTE
Dėl karšto oro jūros kiaulytes gali ištikti šokas, jos gali net samanę prarasti
Atsakyti
Ačiū, Vilkra, už mano šeimyną pirmoje žinutėje wub.gif ..

manau, kad akvariumas labai tinkamas kiaulyčių auginimui - nei skersvėjų, nei pavojaus nuo kitų gyvūnų. O jei dar būtų įmanoma jų aukštį nuimt, tai išvis fain būtų: ir plovimas paprastesnis, ir ne taip kvapai susigeria.
Atsakyti
Aha, buvau skaičiusi kad petruškas galima tik du kartus per savaitę. Nors pradžioj iš nežinojimo gavo kasdien po šakelę.

Mūsų Boružėlė akvoj apsigyveno nes jį tiesiog atidavė kaimynai. Jo yra trūkęs dugnas, tad žuvytėms ten net nebeįmanoma gyventi. Apačioje pripylėm kraiko, patiesiau dekutį. Kol kas laikom be dangčio, kai bus pilnai įrengtas tada jį jau dėsim. Akva aukštas 60 cm, tai syper variantas nes vaikai jos nepasiekia
Pas mus vasarą skersvėjų daug būna, visą laiką langai atlapoti.

Kol kas šieną sudėjau į savo mergytės bliuskutę. Ja sukarpiau ir pakabinau, tai grįžus iš darbo žiūriu ji šalia įsilipus miega . Sakėm reikės ir hamako
Atsakyti
taip,nuo skersveju ypatigai geras reikalas jusu akvariumas wub.gif o mano du grazuoliai jau visa para kartu gyvena 4u.gif ir nakti kartu praleido,viskas nebegali vienas be kito.Persis aisku dar vilties nepraranda dar ratus pasukineja aplinkui bet jau po biski jam viltis blesta lotuliukas.gif kartu eda,kartu geriakartu miega,o kai pasiemi viena is ju tai likes dudas paleidzia.manau viskas bus jau gerai... g.gif
Atsakyti
Nikte, grazus "narvas" tik gal aukstu nereiketu daryti g.gif
Atsakyti
sveikos, maniske tai gamtiniu reikalus atlieka visur, visas kraikas susysiotas, gal cia imanoma kazkaip nustatyti ta reikalu atlikimo vieta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 01 09, 09:25)
Nikte, grazus "narvas" tik gal aukstu nereiketu daryti  g.gif

Žiūrinėjom, tyrinėjom tą nuorodą kur yra pirmoje žinutėje su narvais. Ten žiūrim jose visur narvai su "pribumbasais" pas mus dabar labai paprasta. nors parduotuvėj kai pirkom sakė aplamai kad paršeliai nelaipioja, nešokinėja. g.gif Mūsiškė tai duodas pilnai, visur lipa, užšoka biggrin.gif oi, net nežinau g.gif Vyras sakė turiu apspręsti nes kai išgręš skyles kelio atgal nebebus

Pradedu pritarti savo dukrytės mintims kad šitai vienai bus nuobodu, tai galvoju gal vasarop reikės dar vienos mergytės g.gif Tik jokiu būdu nenoriu porytės, nenoriu kad man pasui vaikuotųsi blush2.gif pamenu kai sūnui padovanojo du degučius berniukus. Visi jais džiaugėmės, o vieną rytą čiut nenuvirtai kai pamačiau po narvą lakstančią šeimyną doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ikeja @ 2014 01 09, 09:43)
sveikos, maniske tai gamtiniu reikalus atlieka visur, visas kraikas susysiotas, gal cia imanoma kazkaip nustatyti ta reikalu atlikimo vieta wink.gif

Nežinau, gal nuo pačio kiauliuko priklauso g.gif
Kol buvo vien tik kraikas pas mus, tai varė kur papuola. tada narve palakstydavo ir visas kraikas eidavo per narvo kraštus lauk. Maisto ir šieno nebeėsdavo, tekdavo lauk mesti doh.gif FB nusižiūrėjau kad kažkas kiliminę dangą dėjo, kadangi jos neturėjau sukarpiau vaikų adijaliuką. Po to pradėjo daryti vienam kampe, dėžutėje, tai man belieka tik ją išvalyti. Aišku būna kad kur nors kitur prikakina, bet retai. Šiandien ryte eidama į darbą norėjau adijaliuką pakeisti, tai nuėmus jis visas buvo sausas, sakykim išdžiuvo. bet iš kraiko matytųsi kad sukritęs, o jis taip ir likęs gražiai granulėmis g.gif bet dėžutėj tai ryte ir vakare po darbo keičiu skudurus nes matau kad ten plaukia
Atsakyti
Sveikos naujoj temoj 4u.gif

O mūsų nėra sąrašiuke ax.gif

Gal žinot ką reiškia, kai JK šokinėja narvelyje? Taip pašoka, kad net kartais apsisuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2014 01 09, 12:41)
Sveikos naujoj temoj        4u.gif

O mūsų nėra sąrašiuke        ax.gif

Gal žinot ką reiškia, kai JK šokinėja narvelyje? Taip pašoka, kad net kartais apsisuka        smile.gif


iš džiaugsmo. Tuo momentu jūsų kiaulytė labai laiminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2014 01 09, 12:41)
Sveikos naujoj temoj        4u.gif

O mūsų nėra sąrašiuke        ax.gif

Gal žinot ką reiškia, kai JK šokinėja narvelyje? Taip pašoka, kad net kartais apsisuka        smile.gif


dziaugiasi biggrin.gif
Atsakyti