Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVI

Apklausa: Kokios maksimalios distancijos varžybose esate dalyvavę? (50 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 16, 09:01)
Praeitos savaites planas virsyti 50km igyvendintas( 55,5 km), o sia savaite jau turiu 25,6km, bet savaitgali nusimato saltokas oras todel galvoju kaip pavyks 1,5-2h ilgasis begimas g.gif .
Kol kas turiu toki plana:
pirmadienis poilsis,
antradienis begimas ryte +baseinas vakare,
treciadienis begimas ryte,
ketvirtadienis begimas ryte+baseinas vakare,
penktadienis poilsis
sestadienis ilgasis begimas 1,5-2h
Sekmadienis lengvas begimas 0,5-1 h.
Veliau planuoju koreguoti, dar papildomai kai kuriomis dienomis po rytinio begimo itraukti begima vakare nes vien rytais sunkoka bus pereiti prie 100km/sav.
Ir taip jau antra puse apie ankstyva rytini kelimasi turi savo nuomone doh.gif .
Idomu kaip pas jus????

Mano tvarkaraštis pastaruoju metu atrodo taip:

1dienis poilsis
2dienis–5dienis rytiniai 5 km
6dienis baseinas arba maždaug 1 h bėgimas
7dienis ilgasis bėgimas (džn. 15 km kalvota trasa)

Stengiuosi, kad per savaitę susidarytų minimum 35 km. Kurį laiką 5dieniais bėgiodavau 2 kartus per dieną, bet dabar, kai šalta ir tamsu po darbo bėgt nebesinori. Planuoju nuo kovo mėn., kai iki pusmaratonio varžybų bus likę apie 3 mėn., kilometražą kiek didint ir bėgiot pagal programą.
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 01 10, 14:10)
Prie visko priprantama smile.gif , aš anksčiau neįsivaizdavau bėgiojimo be ausinuko, bet kai bėgioju tamsoj dėl saugumo jo neiimu ir visai nebepasigendu.
Man irgi jau varžybų norisi, žiūrinėju 2014 m. kalendorių, planuojuosi smile.gif  Galvoju bėgt vasaros pradžioj  pusmaratonį (Nike aš bėgu arba Olimpinio bėgimo arba abu smile.gif ), tada rudenį maratoną, o visai rudenį – 10 km su Ž. Balčiūnaite.
Tai aš ne dėl pačių intervalų nusistebėjau, o dėl stadiono, nes jei atkarpos 1-2 km, tai puikiausiai jas galima bėgiot ir kitur g.gif

Aš bėgioju su Aftershokz Iš pradžių buvo šokas, nes viską girdėjau ir labai išsigasdavau, kai išgirsdavau atvažiuojant biggrin.gif Bet po karto dviejų, pripratau ir viskas ok. Jos nekišamos į ausis, ant ausies kaulo. Dar man patinka, kad gale yra atšvaitas ir priekyje lempute, kuri žypsi, tai nedaug, bet vis šis tas tamsoje smile.gif

QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 16, 09:01)
Ir taip jau antra puse apie ankstyva rytini kelimasi turi savo nuomone doh.gif .

Aš rytais zombis būnu, n ors man atrodo tobula rytais sportuot. Bet aš niekaip, atsigaunu, gyvent pradedu po pietų biggrin.gif Kartą bėgau 8 km rytą, tai labai nepatiko - kankinausi tiesiog doh.gif O vakarais be problemų.
Kurį laiką vaikščiodavau NW rytais, tai baigėsi tuom, kad nustojau apskritai sportuot, ant tiek buvo atgrasę. Nežinau nežinau. Gal vasarą geriau, bet žiema, brr.

QUOTE(liusė @ 2014 01 16, 09:45)
Mano tvarkaraštis pastaruoju metu atrodo taip:

Iš mano tvarkaraščių ir planų kol kas šnipštas dėl tam tikrų priežasčių, tai nesivarginsiu aprašyti biggrin.gif Bet nieko, atsigausiu, matau šviesą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2014 01 16, 11:42)
Aš rytais zombis būnu, n ors man atrodo tobula rytais sportuot. Bet aš niekaip, atsigaunu, gyvent pradedu po pietų biggrin.gif Kartą bėgau 8 km rytą, tai labai nepatiko - kankinausi tiesiog  doh.gif  O vakarais be problemų.

Man pastebejau vienodai ar ryte ar vakare. Ryte sunkiau keltis, ypac 5 ryto bet tai baigiasi islipus is lovos, o isejus i lauka aplamai viskas dingsta. Lieki tik tu, zibintai ir susikuprine keistai ziurintys pavieniai praeiviai.
Sportas tusciu skrandziu ryte rekomenduojamas norint pripratinti organizma sukaupti daugiau glikogeno, ar kazkas panasaus smile.gif nes jau senokai skaiciau, o tai aktualu ilgai trunkanciose varzybose. Ryte nieko nevalgau nebent begu ilgiau tai koki banana imetu.
Atsakyti
Kokie jūs šaunuoliai 4u.gif aš db daugiau salėj laiką leidžia, patamsis man baisus vienai smile.gif norėčiau prie kokio klubo prisijungt, kad kartu bėgiot, bet dar tiek ''nepanešu'', kad mane kas priimtų biggrin.gif tai džiaugiuos jei per savaitę kokie 20-25km susidaro salėj ant takelio smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

ar galima jungtis į jūsų bėgiotojų ratelį? rolleyes.gif

ne vienerius metus bėgiodavau, bet per studijas visai apsileidau, tai bėgioju tik salėj ant takelio, na, kai atšils , žadu ir vėl sugrįžt prie bėgiojimo smile.gif

tokiu oru dar nedrįstu po ilgos pertraukos pradėti bėgioti lauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 01 19, 18:24)
Sveikutės smile.gif

ar galima jungtis į jūsų bėgiotojų ratelį? rolleyes.gif

ne vienerius metus bėgiodavau, bet per studijas visai apsileidau, tai bėgioju tik salėj ant takelio, na, kai atšils , žadu ir vėl  sugrįžt prie bėgiojimo smile.gif

tokiu oru  dar nedrįstu po ilgos pertraukos pradėti bėgioti lauke g.gif


Visada prasom jungtis, kuo daugiau tuo smagiau 4u.gif
Atsakyti
sestadieni prie -10C padariau ilgaji begima 21.09km(biski truko iki 1/2M smile.gif) 5:14 pace
o sekmadieni prie -15C jau su naujuoju Gramin 620HRM padariau 10.11km recovery 4:39 pace. Net keista nes ir vejas buvo tai jauciama temperatura rode -22C blink.gif , bet jokio diskomforto. Kaip ir prie -10 pora baselayeriu ir 1 storesnis neperpuciamas dviratininko svarkelis ant virsaus. Kazkokios retos plonos timpos ir normalios ant virsaus.
Sumoje 56,54 km sia savaite.
Planas vykdomas savijauta net per gera, gaila ryt laisva diena(rezimas yra rezimas smile.gif)
Is Garmino gavau kruva visokiausiu duomenu, kuriuos gauni su naujo tipo HRM dirzu.
Net VO2max paskaiciavo 55 pagal kazkoki algoritma.
Kazkaip atrode, kad kojas letai delioju, o cia vidutini cadence 180 parode g.gif, vertikalu pasokima irgi minimalu parode, tik atsispyrimo nuo zemes laikas vidutiniskas, t.y. koja per ilgai liecia zeme smile.gif .
taigi pagrinde tobulintina ka matau zingsnio ilginimas dirbant ant lankstumo, ir koju raumenu stiprinimas(cia jau turbut su laiku ateina), kad butu greitesnis ir stipresnis atsispyrimas ir tuo paciu ilgesnis isbuvimas ore.
galvojau kokia temperatura galetu buti riba begimui net begimo takelius apziurejau internete, bet dabar matau, kad iki kokiu -20 drasiai galima begti, gal net iki -25 apsirengus tinkamai
Atsakyti
Vyckaju, su kokiu apavu bėgioji dabar prie tokios temperatūros? Kedukai su kuriais bėgioju pavasarį-vasarą-rudenį žiemai rodos visiškai nepritaikyti, slidinėju tiesiog, gal tokiam orui su kokiais specialiais bėgiojama? g.gif ar čia jau maniškiai tokie išlepę sniego bijo
Atsakyti
Aš irgi šiandien prasibėgau tradicinius 15 km, diskomforto didelio nebuvo, bet vistiek smagiau, kai temperatūra apie nulį. Man baisoka šalto oro prisikvėpuot. Bėgau bėgikų mėgiama trasa, tai sutikau jų netoli 20 bigsmile.gif , o galvojau aš čia viena didvyrė būsiu šaltyje lakstanti.
Aš bėgioju su paprastais bėgimo kedais, su kuriais bėgau ir vasarą - per sniegą man normaliai bėgasi, neslidinėju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusė: 19 sausio 2014 - 22:20
smagu skaityt kad bėgioja žmonės, kad netingi ir nesiskundžia kaip daugelis ax.gif varžybose labai nesireikšdavau, bėgiodavau savo malonumui iki traumos kelio, tai atkrito virš gero pusmečio kol vėl galėjau sportuot, bet po truputį didinant krūvį galėsiu ir aš pasidžiaugt vis gerėjančiais rezultatais. Gal kas iš jūsų kaune bėgiojat?
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 01 19, 22:59)
Vyckaju, su kokiu apavu bėgioji dabar prie tokios temperatūros?  Kedukai su kuriais bėgioju pavasarį-vasarą-rudenį žiemai rodos visiškai nepritaikyti, slidinėju tiesiog, gal tokiam orui su kokiais specialiais bėgiojama? g.gif  ar čia jau maniškiai tokie išlepę sniego bijo


Su paprastais vasariniais road tipo batais, aisku sukibimas ne tas kaip vasara, bet begti galima.
Turiu spintoje atliekamaus ICEbug su dantukais batus, bet deja 38 dydis, man netiks lotuliukas.gif . Gal kam reikia? Kitiems metams sau tikrai kazka panasaus isigysiu nes atrodo kiek tos ziemos, bet jei rimtai begioti ir ziema kaip ziema tai gali kokius 500km tokiu oru prasukti.
Papildyta:
QUOTE(liusė @ 2014 01 19, 23:17)
Aš irgi šiandien prasibėgau tradicinius 15 km, diskomforto didelio nebuvo, bet vistiek smagiau, kai temperatūra apie nulį. Man baisoka šalto oro prisikvėpuot. Bėgau bėgikų mėgiama trasa, tai sutikau jų netoli 20 bigsmile.gif , o galvojau aš čia viena didvyrė būsiu šaltyje lakstanti.
Aš bėgioju su paprastais bėgimo kedais, su kuriais bėgau ir vasarą - per sniegą man normaliai bėgasi, neslidinėju.

Begiku daugeja, ypac kai paziuri kaip kiekvienas begimas buna rekordinis, plius rezultatus. Kuo toliau tuo konkurencija tik dides nes ta bacila tikrai isplis. Jei pries 10 metu mes vidutiniokai butume buve tarp geresniu tai dabar jau pasitempti gerokai reikia, kad bent jau vidutinioku buti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 01 19, 22:17)
Aš irgi šiandien prasibėgau tradicinius 15 km, diskomforto didelio nebuvo, bet vistiek smagiau, kai temperatūra apie nulį. Man baisoka šalto oro prisikvėpuot. Bėgau bėgikų mėgiama trasa, tai sutikau jų netoli 20 bigsmile.gif , o galvojau aš čia viena didvyrė būsiu šaltyje lakstanti.
Aš bėgioju su paprastais bėgimo kedais, su kuriais bėgau ir vasarą - per sniegą man normaliai bėgasi, neslidinėju.

kaip faina, kad tiek bėgančių bigsmile.gif aš tai neišdrįsau...man pasirodė per šalta blush2.gif

QUOTE(Elsker @ 2014 01 19, 22:22)
smagu skaityt kad bėgioja žmonės, kad netingi ir nesiskundžia kaip daugelis ax.gif  varžybose  labai nesireikšdavau, bėgiodavau savo malonumui iki traumos kelio, tai atkrito virš gero pusmečio kol vėl galėjau sportuot,  bet po truputį didinant krūvį galėsiu ir aš pasidžiaugt vis gerėjančiais rezultatais. Gal kas iš jūsų kaune bėgiojat?

aš Kaune bėgioju - Panemunės šile ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deire: 20 sausio 2014 - 08:54