Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVI

Apklausa: Kokios maksimalios distancijos varžybose esate dalyvavę? (50 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Rytą pradėjau su bėgimu, ant "nesuploto" iki ledo sniego gerai bėgasi visai smile.gif skaitau jūsų tradicinius kilometrus ir jaučiu, kad iki to reiks idėt nemažai pastangų g.gif


Deire, tolokai man iki tavęs, arčiausiai prie savęs turiu draugystės parką


Vyckaju, iš komentarų suprantu, kad bėgiojat ne vienerius metus schmoll.gif kiek laiko jau tuo užsiimat?
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 01 20, 11:46)
Rytą pradėjau su bėgimu,  ant "nesuploto" iki ledo sniego gerai bėgasi visai smile.gif  skaitau jūsų tradicinius kilometrus ir jaučiu, kad iki to reiks idėt nemažai pastangų g.gif


Na jeigu šį šaltą rytą užteko ryžto išeit į lauką bėgiot, netruksi pasivyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiuo metu nebėgioju. Atrodo "gendu" reguliariai smile.gif Įprastinės priverstinės atostogos. Pavydžiu tiems, pas kuriuos traumos - retas svečias, ar net nežino kas tai smile.gif. Įdomu ar aš čia vienintelis toks gendantis? Ar tiesiog per daug verkšlenu - ir visiems jų būna? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyty: 20 sausio 2014 - 22:01
Šįryt niekaip neprisiverčiau palikti šiltų patalų ir išbėgti, brr..

QUOTE(vyty @ 2014 01 20, 21:57)
Šiuo metu nebėgioju. Atrodo "gendu" reguliariai smile.gif Įprastinės priverstinės atostogos. Pavydžiu tiems, pas kuriuos traumos - retas svečias, ar net nežino kas tai smile.gif. Įdomu ar aš čia vienintelis toks gendantis? Ar tiesiog per daug verkšlenu - ir visiems jų būna? wink.gif

Gal bent ne taip apmaudu susitraumuoti, kai oras bėgimus ne tobuliausias.
Faktas, kad vieni linkę labiau traumuotis, kiti mažiau, reikia atrasti, iki kiek gali save paspausti, ir kada reikia pasitausoti.
Aš nuo balandžio, kai pradėjau bėgioti bent 4 kartus per savaitę, dėl traumos nebėgau 1 savaitę. Tai turbūt nedaug, bet krūviai pas mane daugmaž vienodi ir ne itin dideli, plius nuolat kaitalioju 2 poras kedų.
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 01 20, 12:46)
Rytą pradėjau su bėgimu,  ant "nesuploto" iki ledo sniego gerai bėgasi visai smile.gif 
Vyckaju, iš komentarų suprantu, kad bėgiojat ne vienerius metus schmoll.gif  kiek laiko jau tuo užsiimat?


2012 vasaros pabaigoje pradejau tai gal 100km ir patempti raisciai. Po traumu ziema bandziau ir vel raisciai. 2013 balandi vel pradejau, bet labai letai nuo 3km ir taip palaipsniui su keletu priverstiniu sustojimu iki 2013 pabaigos sukaupiau gal 900-1000 km sumoje. kadangi sudalyvavau poroje varzybu ir pamaciau, kad begu toli grazu ne paskutinis tai 2014 nusprendziau begioti planingai, tik del salciu kol kas plano tiksliai nesilaikau, t.y. intensyvias treniruotes darau mazesniu intensyvumu.
Pirmi kilometrai svarbus nes persistengus ilgam galit iskristi(sakau pagal save). Mano pirmas begimas buvo 7,5 km pavyzdziui smile.gif, o paskui lenktynes su laiku kol prisilenktyniavau, todel NESKUBEKIT.
Papildyta:
QUOTE(vyty @ 2014 01 20, 22:57)
Šiuo metu nebėgioju. Atrodo "gendu" reguliariai smile.gif Įprastinės priverstinės atostogos. Pavydžiu tiems, pas kuriuos traumos - retas svečias, ar net nežino kas tai smile.gif. Įdomu ar aš čia vienintelis toks gendantis? Ar tiesiog per daug verkšlenu - ir visiems jų būna? wink.gif


As irgi siuo mentu jauciu tempima virs kaires ciurnos jau kelinta begima taigi galiu prisijungti prie priverstiniu atostogu megeju smile.gif nes kruvi smarkiai padidinau. Neskauda, bet kazkas yra, pats raumuo jautrus stipriau paspaudus. Taciau stengiuosi begti letai ir ziureti kur dedu kojas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 01 21, 09:11)
Šįryt niekaip neprisiverčiau palikti šiltų patalų ir išbėgti, brr..


sunku, suprantu, pas mane kai saulės spindulys švietė tai traukte traukė iškišt nosį, aišku prabėgau ne milijonus, bet galvoju nereik persistengt, po truputį kol įsivažiuosiu ax.gif

QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 21, 10:10)
2012 vasaros pabaigoje pradejau tai gal 100km ir patempti raisciai. Po traumu ziema bandziau ir vel raisciai. 2013 balandi vel pradejau, bet labai letai nuo 3km ir taip palaipsniui su keletu priverstiniu sustojimu iki 2013 pabaigos sukaupiau gal 900-1000 km sumoje. kadangi sudalyvavau poroje varzybu ir pamaciau, kad begu toli grazu ne paskutinis tai 2014 nusprendziau begioti planingai, tik del salciu kol kas plano tiksliai nesilaikau, t.y. intensyvias treniruotes darau mazesniu intensyvumu.
Pirmi kilometrai svarbus nes persistengus ilgam galit iskristi(sakau pagal save). Mano pirmas begimas buvo 7,5 km pavyzdziui smile.gif, o paskui lenktynes su laiku kol prisilenktyniavau, todel NESKUBEKIT.


paklausysiu patarimo, taip ir planuoju daryt, nepersistengt bet užtikrintai po truputį didint krūvį smile.gif
Atsakyti
Nagi prisirasom kas si ryta begiojo lauke bigsmile.gif .
~-19C, 9.8 km is ju 4intervalai po 1km. Bet greiciai intervalu kaip suletintam kine, tik viena apie 4:01 kiti daug leciau. Kai toks saltis ir tiek prisirengus pats begimas gaunasi nori nenori susirietus i kamuoliuka, kad isaugoti siluma biggrin.gif .
Atsakyti
Sveiki smile.gif

pas mane buvo maždaug -17C, greitis panašiai kaip Vyckaju apibūdino biggrin.gif pradžiai 4 km, po truputį didinsiu blush2.gif
Atsakyti
Registruojuosi smile.gif 5,2 km šįryt - kaip įprastai, daugiau nespėju prieš darbą, nes anksčiau 6.00 val. keltis nesu linkusi.
Atsakyti
nu jūs didvyriai ir didmoterės, aš vos iki sportklubio nušliaužiu visa susisukus, o čia bėgti prie -19 blink.gif ir dar keltis 6 val ohmy.gif
respect'as didelis biggrin.gif
Atsakyti
kas bėgiojat - nerealiai man bigsmile.gif aš pati tai nedrįstu...nemoku kvėpuoti per nosį, tai man iš karto gerklę skauda o vėliau ir kiti "malonumai" (kosulys, sloga) ateina, tai pakentėsiu, bet palauksiu šiltesnio oro...užtat kiekvieną dieną žiūriu į kalendorių ir labai laukiu kada jau po darbo galėsiu šviesiu paros laiku bėgioti, nes su tais savaitgaliais taip sunku ištaikyti smile.gif
Atsakyti
Registras 4u.gif Šiandien kažkaip sunkiau prasibėgo man, kojos jaučia, kad pasikeitė jų kasdieninis krūvis, teks pratint kol nebesijaus diskomforto
Atsakyti