Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo teisė

QUOTE(Tepaluota @ 2014 03 19, 15:24)
Nepasakysim, nes nežinom, kiek valandų dirbat per mėnesį. Bet bet kokiu atveju, į rankas turite gauti tokią pačią sumą (nei mažesnę, nei didesnę), kokia nurodyta išmokėjimo žiniaraštyje.

Neturime virsvalandziu,dirbame tiek kiek darbo kalendoriuje numatoma,tai...hmm?
Atsakyti
Pala... Dabar tik atsibudau doh.gif Jums negali mokėti 5,66Lt/val!!! Dabar net minimalus valandinis tarifinis LR Vyriausybės numatytas atlyginimas yra 6,06Lt/val.
Atsakyti
sveikos.mano bedos prasidejo nuo rugpjucio.isejau atostogu dviem savaitem,atostoginius gavau kartu su atlyginimu rugseji.sumos nesutampa(gauta maziau negu priskaiciuota.skirtumas nemazas).rugsejo men pagal mane isdirbta 154val,pas juos grafike mano isdirbta 125 blink.gif .zadejo,kad issiaiskins,perskaiciuos.ir tai tesiasi iki siol.dar yra sustartis,kad nuo apyvartos sumoka priedus.tai jie tai paskaiciuojami,tai ne.
siou metu nedarbingumo laikotarpis(nuo vasario 3d),algos negavus uz gruodi doh.gif .kai buvau uzejus,kad atsiskaitytu,tai pasake,kad esu biliotenyj ir sodra man apmokes,o jie neturi pinigu.dar isgirdau nemazai negraziu fraziu i savo puse unsure.gif

tiesa,liepe parasyti pasiaiskinimus.(ju yra 3)ir darbo grafike kazkodel yra dienu BP.
prasau,patarkite ka daryt?
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pultas @ 2014 03 19, 16:01)
prasau,patarkite ka daryt?

Gal PB? Taip žymimos pravaikštos. Jei jų nebuvo, nerašykit jokių pasiaiškinimų.
O šiaip - keliaukit į darbo inspekciją, nieko čia nepatarsim.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 03 19, 16:07)
Gal PB? Taip žymimos pravaikštos. Jei jų nebuvo, nerašykit jokių pasiaiškinimų.
O šiaip - keliaukit į darbo inspekciją, nieko čia nepatarsim.

nesigyncisiu,gal ir PB.pasiaskinimai yra parasyti uz kitas dienas.1 uz pavelavima(nors buvo perspeta bendradarbe,nes pati nemoku angliskai.o valdzia anglai)2 uz tai,kad blogai jauciausi ir iki pietu "nevaidinau,kad dirbu".3 panasi priezastis,tik po jos parasymo isejau namo.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 03 19, 16:22)
Pala... Dabar tik atsibudau  doh.gif Jums negali mokėti 5,66Lt/val!!! Dabar net minimalus valandinis tarifinis LR Vyriausybės numatytas atlyginimas yra 6,06Lt/val.

Vaje,tai mus puse metu apgaudinejo!Kaip skaiciuoja-ima valandini 6,10lt tada atskaiciuoja mokescius,ir sako jums priklauso 5,66Lt uz valanda...Dabar suzinojau,kad ne is darbuotojo turi atskaiciuoti,o pats darbdavys sumoketi ta 31%.Kaip dabar daryti??Atgaline data neatsiimsim,o vasario algalapio nepasirasem,galim reikalauti uz ji?Kokie veksmai vaiksmingi butu?Beje Vasario alga ant algalapio vos ne tukstantis,o i rankas buvo 795Lt.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pultas @ 2014 03 19, 16:18)

Kažko nepasakote iki galo... cool.gif
QUOTE(ovimama @ 2014 03 19, 17:08)
Vaje,tai mus puse metu apgaudinejo!

Tai jei ima 6,10Lt, o ne 5,66Lt, vadinasi, niekas neapgaudinėja, pati neaiškiai rašote. Vasario alga ant algalapio ir turėjo būti apie 970-980Lt ant popieriaus, į rankas apie 800Lt. Niekas tų 31% iš jūsų neišskaičiuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 19 kovo 2014 - 20:14
QUOTE(Tepaluota @ 2014 03 19, 20:14)
Kažko nepasakote iki galo...  cool.gif


gal nevisai aiskiai kazka parasiau.kazko slepti nematau prasmes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pultas: 19 kovo 2014 - 21:54
QUOTE(Tepaluota @ 2014 03 19, 21:14)
Kažko nepasakote iki galo...  cool.gif

Tai jei ima 6,10Lt, o ne 5,66Lt, vadinasi, niekas neapgaudinėja, pati neaiškiai rašote. Vasario alga ant algalapio ir turėjo būti apie 970-980Lt ant popieriaus, į rankas apie 800Lt. Niekas tų 31% iš jūsų neišskaičiuoja.

As sakau,mums moka i rankas 5,66Lt,apie tai ir klausiu ar tiek zmogus turi gauti atskaiciavus mokescius ar 6,06Lt atskaiciavus mokescius i rankas.
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2014 03 25, 11:57)
As sakau,mums moka i rankas 5,66Lt,apie tai ir klausiu ar tiek zmogus turi gauti atskaiciavus mokescius ar 6,06Lt atskaiciavus mokescius i rankas.

taigi viską pati galite puikiai apskaičiuoti. Jei valandinis "į rankas" išeina 5,66 - uždirbate netgi daugiau nei minimalus valandinis įkainis. 6,06 yra atlyginimas prieš mokesčius, iš jo išskaičiuojama 9 proc. Sodrai, ir, atėmus npd - išskaičiuojamas pajamų mokestis 15 proc.
Atsakyti
Kaip teisingai atleisti iš VPA grįžtantį darbuotoją?
Atsakyti
QUOTE(Pa2shka @ 2014 03 26, 10:07)
Kaip teisingai atleisti iš VPA grįžtantį darbuotoją?

na, jei manai, kad tokios informacijos užtenka, kad būtų galima pateikti išsamų atsakymą, tai štai tau atsakymas atutinkantis pateiktos informacijos kiekį - pagal 127 str.
Atsakyti