Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(snaige @ 2006 06 18, 21:09)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif plepalai musu mitais greit pavirsta

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif niu va ....
Atsakyti
Prietarais netikiu bigsmile.gif bet žinau, kad apie būsimo vaiko lytį yra dar keletas prietarų:

· Jei nėščiosios pilvukas pasidengė plaukeliais, vadinasi gims berniukas.
Plaukuotumas susijęs su padidėjusiu vyriškų hormonų būsimos mamytės organizme kiekiu. Tai labai individualu. Tačiau iš tiesų, daugybė moterų, kurių pilvukai buvo pasidengę “pūkeliu”, pagimdė mergaites.

· Jei nėščiosios pilvukas yra aukštai ir gana platus - gims mergaitė, jei žemai ir atsikišęs į priekį - berniukas.
Aukštai esantis pilvukas gali rodyti tai, kad moteriai tai yra pirmasis nėštumas, arba tai, kad ji yra fiziškai treniruota. Raumenys su kiekvienu nėštumu vis silpnėja ir pilvukas nusileidžia. Jei pilvas atsikiša į priekį, galbūt nėščioji yra gana liekna, kūdikiui siauroka, todėl jam tiesiog nėra kur dėtis.

· Jei kūdikio širdies ritmas greitas – gims mergaitė, jei širdis plaka lėtai – berniukas.
Tyrimai rodo, kad iš tiesų, naujagimių mergaičių širdies ritmas dažnesnis nei berniukų. Tačiau taip yra tik gimdymo metu. O nėštumo metu jų širdies ritmas pagal lytis neišsiskiria.

Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 06 19, 07:57)

· Jei nėščiosios pilvukas pasidengė plaukeliais, vadinasi gims berniukas.
Plaukuotumas susijęs su padidėjusiu vyriškų hormonų būsimos mamytės organizme kiekiu. Tai labai individualu. Tačiau iš tiesų, daugybė moterų, kurių pilvukai buvo pasidengę “pūkeliu”, pagimdė mergaites.



Mano ir pilvelis pasidenge pukeliais. blush2.gif

Nemanau, kad pagal pykinimus galima spresti, kas gims, cia gal tik prietaras. Nors manes ir nepykino, kas gims dar nezinau, bet nuojauta kuzda kad berniukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 06 19, 09:57)

pagal pirmus du tai gaunas berniuas o tecio nzn.... ax.gif
Atsakyti
vadinasi grynu gryniausai nesamone lotuliukas.gif
mano draugei ir man pilvai plaukiukais pasidenge ir susilaukem skirtingu lyciu vaikuciu biggrin.gif 4u.gif
visus mitus issklaido echoskopija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2006 06 19, 18:01)

visus mitus issklaido echoskopija  lotuliukas.gif


laukiu rytoj ejimo pas daktare,tikiuosi mano mita issklaidys greitai doh.gif lotuliukas.gif
Mano pilvas pacioj pradzioj buvo plaukuotas net maniskis juokes is manes.O dabar visi plaukai dingo. blink.gif Greit plike tures,kaip ir tevelis g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ko laukiuos dar sunku pasakyti, bet jau teko su klozetu pora kartų pabendrauti unsure.gif Mano pusbrolio žmona ir kai mergaitės laukės, ir kai berniuko vėmė drąsiai, tik nepamenu iki kurio laiko verysad.gif Taip, kad čia turbūt tikrai nuo organizmo priklauso ax.gif
Atsakyti
nors ir netikiu tuo...bet vistiek idomu pazaist.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2006 06 16, 23:44)
gal ir vėl tik bobučių pasakos, bet pakankamai daug atvejų(tiesa sakant vos ne kiek pažįstu mamų) kurios susilaukė berniukų, nėštumo metu laiudiškai tariant "nevėmė" ir aš pati rolleyes.gif , o kas dukryčių laukėsi tai draugavo su WC... idomu pasidarė kaip jums g.gif
Papildyta:
svarstau gal pagal tai galima spresti ko laukiesi blush2.gif ....

na man jau septintas menuo ir vis dar tulika apsikabinus... doh.gif daktarai sako kad mergyte po sirdute gyvena, ziuresim pasitvirtins ar ne smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Geras rezultatas 10 su berniuku nepykino
10 su mergaite nepykino
7 su berniuku pykino
7 su mergaite pykino thumbup.gif
Išvada pykina mamas vienodai, bet ne visas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 17:07)
O tai tada kitas mitas,sako kad kai laukies mergaites ir oda ir visa kita panegrazeja  mirksiukas.gif Ar ir jum tai buvo?O gal cia irgi tik mitas?Nes kaip sako,kad mergaites pas mamyte daug grozio pasiima.O kai su berniukais laukias nestukes isgrazeja  g.gif Kaip jus manot?


Kai laukiausi visi sakė, kad gražiai atrodau ir bus berniukas, o išėjo atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2006 06 23, 17:58)
lotuliukas.gif
Geras rezultatas 10 su berniuku nepykino
10 su mergaite nepykino
7 su berniuku pykino
7 su mergaite pykino  thumbup.gif
Išvada pykina mamas vienodai, bet ne visas  tongue.gif


A tai tu rezultatu isvadas paskaiciavai? g.gif lotuliukas.gif Nu man irgi rodo,kad vienodai taip ir kitaip... rolleyes.gif
Atsakyti