Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Hippie @ 2014 01 31, 01:44)
Jooo, kai pagalvoju, tai gadina man šita tryda ne tik savijautą, bet ir whole30 doh.gif , niu pradėjau rehydroną gert, o ten gi be natrio ir kalio dar ir gliukozės yra cool.gif Nei granatų žievelės, nei Smecta nedirba savo darbo, tikiuosi, kad kaip rašo internetas salmoneliozė praeina per 4-7 d., tai jau ryt bus 7-a d. doh.gif  Jooo, kažką rimto ten turiu cool.gif


Granatas salmoneliozę turėjo sutvarkyt per 5 val. Turi kažką rimčiau, negali šitiek ilgai viduriuoti.
Ar bent jauti kokį pagerėjimą?
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2014 01 31, 01:48)
sveikos 4u.gif
skaitinėju šią temą, bet kyla klausimų, kam nesunku atsakykite,wink.gif


sveika.
Papasakok, ko tu tikiesi iš Paleo. Yra problemų? Nes jei jų yra, reikia į jas atsižvelgti.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 01 31, 13:35)

sveika.
Papasakok, ko tu tikiesi iš Paleo. Yra problemų? Nes jei jų yra, reikia į jas atsižvelgti.

na...yra yra...nemažai...pati neapsisprendžiu ko noriu, kas man tinka...bandau su Chazanu draugauti, bet kas ryta jaučiu, kaip jo rekomenduoti pusryčiai man lenda per gerklę...skaitinėju įvairias mitybas, domiuosi...didžiausios problemos: antsvoris, autoimuninis tiroiditas, medž apykaitos sutrikimai, pastaruoju met kamuoja skrandžio sutrikimai, bandau atsirinkti produktus no kokių sutrinka virškinimas...ir aišku pasekoje cukraus šokinėjimas, nėštumo metu turėjau gest diabetą, tai rizikos faktorius laaaabai didelis pas mane... verysad.gif + nuotaikų kaita, depresinės nuotaikos, netgi isterijos, ppykčio priepuoliai...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 01 31, 12:43)
na...yra yra...nemažai...pati neapsisprendžiu ko noriu, kas man tinka...bandau su Chazanu draugauti, bet kas ryta jaučiu, kaip jo rekomenduoti pusryčiai man lenda per gerklę...skaitinėju įvairias mitybas, domiuosi...didžiausios problemos: antsvoris, autoimuninis tiroiditas, medž apykaitos sutrikimai, pastaruoju met kamuoja skrandžio sutrikimai, bandau atsirinkti produktus no kokių sutrinka virškinimas...ir aišku pasekoje cukraus šokinėjimas, nėštumo metu turėjau gest diabetą, tai rizikos faktorius laaaabai didelis pas mane... verysad.gif + nuotaikų kaita, depresinės nuotaikos, netgi isterijos, ppykčio priepuoliai...

uuuu mieloji, tu greičiausiai esi kandidos auka. Labai daug simptomų atitinka. Jei taip, nepavydžiu.
Jei kraujyje šokinėja/krenta cukrus, aišku kad organizmas reikalaus kažko saldaus ar krakmolo.
Paleo mityba - taip, visas tavo problemas išsprendžia, tačiau labai turi būti užsispyrusi, nes kurį laiką jausies tikrai ne kaip.
Išskaičiuok savo kraujo pH indeksą:
Tiriamojo asmens paprašoma atsisėsti. Tada jo paprašoma „giliai įkvėpti ir nekvėpuoti kiek įmanoma ilgiau“. Rezultatas užrašomas sekundėmis.(pvz. 60 sek.) Taip pat užrašomas kvėpavimo dažnumas.(pvz 16 kartų/min). pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas/5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60/5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą). Normalus pH indeksas yra 7, pH indeksas didesnis už 7 bus rūgšties pusėje. pH indeksas mažesnis už 7 yra šarminis.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 01 31, 14:07)
uuuu mieloji, tu greičiausiai esi kandidos auka.  Labai daug simptomų atitinka. Jei taip, nepavydžiu.
Jei kraujyje  šokinėja/krenta cukrus, aišku kad organizmas reikalaus kažko saldaus ar krakmolo.
Paleo mityba - taip, visas tavo problemas išsprendžia, tačiau  labai turi būti  užsispyrusi, nes kurį laiką  jausies tikrai ne kaip.
Išskaičiuok savo kraujo pH indeksą:
Tiriamojo asmens paprašoma atsisėsti. Tada jo paprašoma „giliai įkvėpti ir nekvėpuoti kiek įmanoma ilgiau“. Rezultatas užrašomas sekundėmis.(pvz. 60 sek.) Taip pat užrašomas kvėpavimo dažnumas.(pvz 16 kartų/min). pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas/5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60/5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą). Normalus pH indeksas yra 7, pH indeksas didesnis už 7 bus rūgšties pusėje. pH indeksas mažesnis už 7 yra šarminis.

nežinau kieno auka-gyvenimo... biggrin.gif visos bėdos prasideda sulig nėštumu...viskas ir prasidėjo nuo jo, kol supratau, kad nėštumas man tabu, daug visokių išaukia negalavimų, po to gimdymo-autoimuninis tiroiditas, tiroksiną dabar geriu, tai pagerėjo savijauta, bet svoris sukilo ir stovi, saldumynų poreikis buvo lb didelis, dabar ačiū d, galiu atsilaikyti ir tikrai savijauta geresnė...dar turiu d vit trūkumą, tai papildomai jį vartoju...galvoju pradžiai pabandyti tą mėnesį, tik galvoju ar man nebus per brangu laikytis tokios dietos. Žodžiu turiu paskaityti dar daug visko...man jau pradžia, kad atsisakiau saldumynų, bet labai greit pajuntu silpnumą...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 01 31, 10:43)
na...yra yra...nemažai...pati neapsisprendžiu ko noriu, kas man tinka...
na grabas i subine nestuksena, tai ir neapsisprendi, kitu atveju jau seniai butum apsisprendus... matyt dar nera labai blogai...
QUOTE
bandau su Chazanu draugauti, bet kas ryta jaučiu, kaip jo rekomenduoti pusryčiai man lenda per gerklę...
net smalsumas sukilo, kas ten per pusryciai. nulindau pasicekavint lotuliukas.gif hmmm desra su duona gerai, o kiausiniai jau turi but be duonos, tiksliau 1.5 kiausinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif taipogi: desra riebalo turi, dar ant duonos sviestuko galima tept, kad desra priliptu, o kiausiniai turi but "kepami" sausai, t.y. be riebalu - kur logika?!
dar akis uzkliuvo uz 90ml zaliu darzoviu. 90ml!!! ZALIU!!! darzoviu, kurios praktiskai yra vanduo, kcal tuose 90ml ko gero visos 9! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif man visada nuotaika pakelia tos komercines dietos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 01 31, 14:18)
na grabas i subine nestuksena, tai ir neapsisprendi, kitu atveju jau seniai butum apsisprendus... matyt dar nera labai blogai...


na taip...be moralizavimų..,jačiuosi blogai, reikia ieškoti išeičių...turiu keisti kol nevėlu...ieškojau gydymo įstaigose problemų, radau-skydliaukę, daugiau viskas gerai pagal juos, dar vienas aspektas, kurį pasako: mesk svorį, problemos išsispręs, puikiai tą suprantu, nenoriu teisintis, tik jaučiu, kad medž apykaita ryškiai išsibalansavusi...turiu atrasti, kas tiktų man...o sakykit baltiminė mityba nekenkia inkstams? beja turiu ir tulžies pūslę išoperuotą prieš 15metų...
Atsakyti
cia turim nariu ir su skydliaukes problemom ir su, t.y. be tulzies pusles. tikrai patars.
beje paleo NERA baltymine dieta. nebent kalbi apie kokia nors kita dieta, pvz dukano isdaigas.
Atsakyti
Labas smile.gif
Egliukasz klausei, ka valgau. Nu taiva kad pusryciam varske valgau vis dar, bet noreciau kazkuom keisti. o siaip diena tai mesa, darzoves, zuvis...vakar menkiu kepeneliu irgi valgiau vakarienei su zirneliais biggrin.gif

Del cezario, tai man su antru vaiku buvo paskirtas cezaris del didelio vaisiaus (gime 4700 ir 55 cm doh.gif ), as kazkaip vis abejojau, nuvaziavau pasikalbet su akusere, ir ji mane atkalbejo smile.gif Butent ir papasakojo apie tas visas bakterijas ir pan. Na ir ka, pagimdziau pati doh.gif aisku linksma nebuvo biggrin.gif dabar nezinau ar taip rizikuociau dar karta...tuomet jaute sirdis kad bus viskas gerai.

Mano vyrelis tai darzoves valgo ir labai, bet duonos ir bulviu taip pat neismeta smile.gif va, jau laikau pasiekimu, kad majoneza pavyko is namu isgyvendint beveik biggrin.gif Bet siaip gana normaliai jis valgo, toks mazdaug clean eating, be jokiu ten junk food, tik kad va duona ir t.t.

Bet vyras tai menka beda, vat mazylis mano verysad.gif tai tragedija visiska....na bet cia jau kalbeta apie tai.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 01 31, 10:07)

Išskaičiuok savo kraujo pH indeksą:
Tiriamojo asmens paprašoma atsisėsti. Tada jo paprašoma „giliai įkvėpti ir nekvėpuoti kiek įmanoma ilgiau“. Rezultatas užrašomas sekundėmis.(pvz. 60 sek.) Taip pat užrašomas kvėpavimo dažnumas.(pvz 16 kartų/min). pH indekso formulė yra kvėpavimo dažnumas-(kvėpavimo sulaikymas/5). Taigi, jei kvėpavimo greitis yra 16, o kvėpavimo sulaikymas 60, mes gauname 16-(60/5) = 16-12 = 4. Tai yra pH indeksas (jis tiesiogiai neatitinka pH, tačiau šį indeksą jūs lengvai galite apskaičiuoti ir jis suteikia tikslią informaciją apie kraujo rūgščių-šarmų pusiausvyrą). Normalus pH indeksas yra 7, pH indeksas didesnis už 7 bus rūgšties pusėje. pH indeksas mažesnis už 7 yra šarminis.



voresta, gal as negerai skaiciuoju, nes man visada ne kokie skaiciai gaunasi. Tai pirma reikia ikvepti ir nekvepuoti, ar pirma kvepuoti minute ir tada nekvepuoti? Vienu zodziu as pirma kvepuoju tai nuo pradzios paelo stabilus 10 ir tada nekvepuoju ir tai jau sokineja nuo 45 s iki 60 s. Siandien dariausi, tai buvo 10-(60 :5)= 10-12=-2. Tai reiskia, kad as sarme sedziu sad.gif Tai kaip man pasirugstinti, negi cukraus uzkasti lol lotuliukas.gif

'Jei žmogus sveikai maitinasi – valgo natūralų sveiką maistą, organizmas lengvai palaiko pH balansą. Bet kadangi daugelio dietoje vyrauja rafinuoti produktai – cukrus, balta duona, aukščiausios rūšies miltiniai patiekalai, balti ryžiai, hidrogenizuoti riebalai – margarinas, tepieji mišiniai, rafinuoti sojos, saulėgražų, kukurūzų aliejai , per daug vartojama gyvulinės kilmės baltymų (mėsa, pieno produktai – ypač sūriai,, kiaušiniai,riebi žuvis),pūtojantis gėrimai, kava, alkoholis, energetiniai gėrimai, o kadangi visi šie produktai rūgština organizmą, tai jų pasėkoje sukelia sveikatos sutrikimus ir chroniškas ligas .

Šarmina - švieži ir džiovinti vaisiai, daržovės, riešutai, kai kurie pieno produktai, kaip pvz. išrūgos, prieskoniniai augalai, kaip bazilikas, petražolė, citrinos, apelsinai, pomidorai ir kiti rūgštų skonį turintis vaisiai daugelio žmonių nuomone rūgštiną organizmą, bet tai yra klaidinga nuomonė, nes jie visi yra virškinami šarminėje terpėje ir todėl faktiškai labai šarmina.Gylus kvėpavimas šalina rūgštį, nes organizmas gavęs daugiau deguonies pagreitina rūgšties šalinimą iš organizmo.Šarminis kalnų šaltinių vanduo,(šarminio vandens galima pasigaminti namuose jonizatorių pagalba),ne tik šarmina organizmą, bet ir gydo ligas bei sulėtina senėjimą.'
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 01 31, 13:18)
net smalsumas sukilo, kas ten per pusryciai. nulindau pasicekavint  lotuliukas.gif hmmm desra su duona gerai, o kiausiniai jau turi but be duonos, tiksliau 1.5 kiausinio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif taipogi: desra riebalo turi, dar ant duonos sviestuko galima tept, kad desra priliptu, o kiausiniai turi but "kepami" sausai, t.y. be riebalu - kur logika?!
dar akis uzkliuvo uz 90ml zaliu darzoviu. 90ml!!! ZALIU!!! darzoviu, kurios praktiskai yra vanduo, kcal tuose 90ml ko gero visos 9!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  man visada nuotaika pakelia tos komercines dietos biggrin.gif

kažkokia visiškai nelogiška dieta biggrin.gif nu ir kiek su ja pagyvensi, kai daržovių gali suvalgyti kąsnį, kąsnį dešrytės ir pusę kąsnio duonos.
Čia ne ta dieta, kur Mertinienė laikėsi?
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2014 01 31, 14:40)
Čia ne ta dieta, kur Mertinienė laikėsi?


ta pati...
dėkui merginos, einu skaityti, daug visko prirašyta...tikiuos tai padės man ne tik apsispręsti, bet ir viską nuosekliai suprasti mirksiukas.gif nes daug neaiškumų..
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 01 31, 13:32)
na taip...be moralizavimų..,jačiuosi blogai, reikia ieškoti išeičių...turiu keisti kol nevėlu...ieškojau gydymo įstaigose problemų, radau-skydliaukę, daugiau viskas gerai pagal juos, dar vienas aspektas, kurį pasako: mesk svorį, problemos išsispręs, puikiai tą suprantu, nenoriu teisintis, tik jaučiu, kad medž apykaita ryškiai išsibalansavusi...turiu atrasti, kas tiktų man...o sakykit baltiminė mityba nekenkia inkstams? beja turiu ir tulžies pūslę išoperuotą prieš 15metų...


Man dėliojasi tokia seka- angliavandenių gausa mityboje, dėl to druskos rūgšties trūkumas skrandyje, (ar teko vartoti PSI ?) dėl to- akmenys tulžyje, skydliaukė irgi prie to pat, kartu - blogas virškinimas- supurenta dirva candidai, metabolinis sindromas, hiperinsulemija.
Nieko nekeičiant (nemažinant angliavandenių ir insulino išskyrimo) toliau turėtų sekti diabetas.
Čia tik mano paspėliojimai šita tema- neimk į galvą. mirksiukas.gif
Atsakyti