Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 26, 21:17)
Beje, aš PATARIMO ir nedaviau  4u.gif  , tik atsakiau, kad ĮMANOMA. Ir iškart parašiau, kad nežinau KAIP. Patarimą davė kita dalyvė, ne aš  4u.gif


nlb suprantu kur jus ta "imanomuma" izvelgiat. LT tai NEimanoma isskirus isimtinius atvejus neturincius nieko bendro su noru NEturet daugiau vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 08 26, 21:53)
nlb suprantu kur jus ta "imanomuma" izvelgiat. LT tai NEimanoma isskirus isimtinius atvejus neturincius nieko bendro su noru NEturet daugiau vaiku.

Jei nors kam nors daroma - tai jau ĮMANOMA 4u.gif Aš ir nesakiau, kad visoms ir visada įmanoma. Bet nematau prasmės ginčytis vien tam, kad beprasmiškai ginčytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 26, 21:59)
Jei nors kam nors daroma - tai jau ĮMANOMA 4u.gif Aš ir nesakiau, kad visoms ir visada įmanoma.  Bet nematau prasmės ginčytis vien tam, kad beprasmiškai ginčytis  4u.gif


unsure.gif i kosmosa nuskrist irgi imanoma, ne visiems, ne visada, bet tokio atostogu praleidimo varianto turbut niekas neaptarinetu rimtai SM. Moterims, rasancioms sitoje temoje tai neimanoma, tai ar verta aptarinet kaip viena is galimu apsaugos nuo nestumo budu?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 08 26, 22:05)
unsure.gif i kosmosa nuskrist irgi imanoma, ne visiems, ne visada, bet tokio atostogu praleidimo varianto turbut niekas neaptarinetu rimtai SM. Moterims, rasancioms sitoje temoje tai neimanoma, tai ar verta aptarinet kaip viena is galimu apsaugos nuo nestumo budu?

Kodėl gi neaptarinėti? Nes tikrai yra, kas skrenda į kosmosą lotuliukas.gif O SM aptarinėti TOKĮ dalyką kaip kiaušintakių perrišimas tai nėra nieko "kosmosiško" - yra moterų, kurios dėl šios procedūros nuvažiuoja į Vokietiją. Ir ne viena. Taip kad kaip bežiūrėsi, tai vistik variantas, kad ir ne toks kaip nusipirkti KT tabletėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 26, 18:34)
Kad įmanoma, tai tikrai. Kaip - niekada nesigilinau.

yra valstybiu kur tai padaroma legaliai ir be problemu. Lietuvoje kiek sunkiau, bet irgi imanoma. Bet visu pirma reikia bunant nesciai rasti gydytoja, kuris sutiks padaryti PC, net jei jo nereikia. Tada reikia velgi "primoket" tam gydytojui, kad jis padarytu perrisima. Jie protingi zmones, patys sugalvos, ka paskui kortelej parasyt. Nelabai legalu, bet....... uz pinigus kalnus nuverst galima. Tik velgi pasikartosiu. Reikia pinigu ir rasti atitinkama gydytoja.
Atsakyti
Kodėl vyras neturi teisės spręst, ar turėtų gimti ir jo vaikas?
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2014 09 22, 13:51)
Kodėl vyras neturi teisės spręst, ar turėtų gimti ir jo vaikas?



Jei vyras nenori vaiko, tai tegu geriau priziuri savo gala!!! Sorry, kad taip negraziai. Bet kiekvienas normalus vyras, jei nenori vaiku ir gerbia moteri, turetu pasirupinti apsauga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2014 09 24, 11:33)
Jei vyras nenori vaiko, tai tegu geriau priziuri savo gala!!! Sorry, kad taip negraziai. Bet kiekvienas normalus vyras, jei nenori vaiku ir gerbia moteri, turetu pasirupinti apsauga smile.gif


Mūsų problema tame, kad tie NORMALŪS vyrai yra retenybė. O tarp jų dar yra daugumas normalių-nenormalių, pvz šeimoje idealus vyras, myli žmoną vaikus, o bast meilužė nuo jo pastoja ir staiga jis reikalauja aborto. Pats nepatikimiausias padaras žemėje tai VYRAS cool.gif
Atsakyti
Klausimas ne apie tai. Klausiau: kodėl dažnai moteris viena nusprendžia - gimdyti ar daryti abortą? Kodėl vyras, kaip to reikalo "bendraautorius" neturi balso teisės? Juk jei vaikas gimsta, vyrui taip pat tenka išlaikymo našta. Tad kodėl jis negali tarti "už abortą"? Juk tai ir jo?
Nesutinku, kad normalūs - retenybė. Normalių vyrų toks pats dažnis, kaip ir normalių moterų.
Atsakyti
biggrin.gif Kokios nuostatos į vyrą, toks jis ir yra. Vadinsit jį kiaule, tai ir ims kriuksėt.
Kaip suprantu, esat smarkiai nukentėjusi nuo vyrų, bet tai ne visuotinė problema ir nereikia taip teigti biggrin.gif
Pradėkit į juos žiūrėt kaip į VYRUS, tada jie ir bus tokie, o jei nėra-kokio velnio su tokiais prasidėt???
Iš Jūsų posto kyla klausimai: Kodėl šeimos vyras turi meilužę? Kas jį netenkina šeimoje? Kaip suprantu, nuolatinę, ilgalaikę...antraip kaip ji pastojo? O jei vienkartiniams nuotykiams vyras nepasirūpina apsauga....tai koks jis vyras? Kartu buka ir meilužė, t.y. moteris.

Moterys, būkim mes normalios, tikros moterys, tai bus normalūs ir vyrai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Labruscum @ 2014 09 24, 11:17)
Klausimas ne apie tai. Klausiau: kodėl dažnai moteris viena nusprendžia - gimdyti ar daryti abortą? Kodėl vyras, kaip to reikalo "bendraautorius" neturi balso teisės? Juk jei vaikas gimsta, vyrui taip pat tenka išlaikymo našta. Tad kodėl jis negali tarti "už abortą"? Juk tai ir jo?
Nesutinku, kad normalūs - retenybė. Normalių vyrų toks pats dažnis, kaip ir normalių moterų.

geras klausimas. Manau, kad todėl, kad vaikas gyvybe, vienetu iš viso imamas laikyti tik 22sav. iki tada-tiesiog darinys moters pilve, todėl, manau, toks mąstymas ir likęs, kad čia moters reikalas-na kaip pati sprendi ar išsiraut protinį dantį ar ne, ar apgamą operuotis ar ne?
Bet kokiu atveju, ta situacija nenormali, ir iškreipta iš daug giliau. Tikras vyras tikrai moteriai aborto neleis daryt. Kas yra neleis? Tokios minties sveika (fiziškai, emociškai) pora neprileis, nes:
tai nepagarba gyvybei;
tai žalinga moters sveikatai;
tai JŲ bendras vaikas;
tai žalinga jų abiejų psichinei sveikatai ir santykiams.

Nesveikuojančioms poroms patarčiau rimtai saugotis ir ieškoti kaip gydyti savo santykius, savo santykį su aplinka, kaip pamilti ir gerbti vienam kitą-tada mylėtis visai kitas malonumas ir gyvenimo kokybė.
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 08 24, 10:03)
Negalima smerkti kitų nežinant visų smulkmenų. Pasaulis margas. Abejok neabejojus, bepigu dalinti patarimus turint pašonėj gerą vyrą. Aš taip daryčiau ar kitaip. Geri vyrai retenybė, ir visoms jų neužtenka, o va asilų pilni pakampiai. Ir nereikia aiškinti kitiems kaip darytumet kol nesate jo vietoje  4u.gif


Kad negalima smerkti nezinant visu smulkmenu, tai sutinku, bet va, kad reikia tureti pasonej asila (kad ir kaip asiliskai jis besielgtu), nes geri vyrai retenybe, tai net labai nesutinku.
Man mano vyras yra mano draugas, partneris, zmogus, kuriuo pasitikiu ir galiu pasikliauti nelaimes ir laimes atveju. Jeigu jis sunkiu man periodu (pvz. pastojus su netyciuku) dar labiau mane pamina, liepia daryti taip kaip jis nori, be jokiu kalbu, neiesko kompromiso kartu su manimi, tai atsiprasau, kam jis man toks reikalingas. Gal tada geriau is viso jo nereikia? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pieniu pieva: 08 spalio 2014 - 12:31
QUOTE(Labruscum @ 2014 09 24, 12:17)
Klausimas ne apie tai. Klausiau: kodėl dažnai moteris viena nusprendžia - gimdyti ar daryti abortą? Kodėl vyras, kaip to reikalo "bendraautorius" neturi balso teisės? Juk jei vaikas gimsta, vyrui taip pat tenka išlaikymo našta. Tad kodėl jis negali tarti "už abortą"? Juk tai ir jo?
Nesutinku, kad normalūs - retenybė. Normalių vyrų toks pats dažnis, kaip ir normalių moterų.

turi. tik tuo atveju jei nepabega suzinojes ,kad drauge laukias...
Atsakyti