Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priaugti svorio? 7 tema.

QUOTE(Beta1 @ 2014 02 23, 18:24)
Man tai jau vienodai sodai zydi,tiks ir chemija  biggrin.gif beje,jos ir eisiu ieskot nuo kitos savaites  rolleyes.gif

Aš tavo vietoj sporto klube su treneriu pasitarčiau, jie vistiek daugiau išmano, patars smile.gif O paskui ir mums tą informaciją perduosi ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na va, turėjau utopinių užmojų, aišku greitai apsilaužiau ragus biggrin.gif Bet bet, nuo 49,5 kg pakilau iki 50,5, rytais kartais net 51,5 parodo, bet visą kaltę numetu mėnesinėms ir prisikaupusiais skysčiais dėl to. Savaitę sportuoju su "leg magic" treniruokliu ir svarmenukais rankom, na aišku ir mankštele presui t.t. Lauksiu rezultatų 4u.gif Valgiaraščio nebeužsirašinėju, tiesiog valgau, užkandžiauju, pyragus kepu, grietinėlę i kavą dedu. Labai padeda atsiverst kokią figūringos merginos nuotrauką, toks mini spyris gaunasi sau į užpakalį biggrin.gif Na, o kaip sekasi jums, merginos? smile.gif
Atsakyti
Aš irgi džaugiuosi rezultatais smile.gif Džinsai jau spaust pradeda thumbup.gif Vakar išsimatavau, pasisveriau, palyginau su senais rezultatais duomenis ir ką, beveik visur +1-2cm thumbup.gif Labai džiugina tai, kad lyginant kai svorio bandžiau priaugti tik daug valgant, nėra to sunkumo jausmo, o rezultatai ne prastesni smile.gif Svoris 50,5kg smile.gif
Pradėjau sportuoti pagal T25, laukiu kito mėnesio kai prasides treniruotes su svarmenim smile.gif

Ką manot apie tai, kad kartą į mėnesį prisiduotumėm su visais duomenim, išmatavimais ir foto?
Atsakyti
Zmonyte per kiek cia laiko padidejo apimtys ? bigsmile.gif thumbup.gif ar vartoji kokius nors papildus ?

Beta pradejai sporto klube sportuot ? g.gif

Pas mane nieko naujo schmoll.gif svoris panasu kad nepadidejo , bent jau nejauciu ant rubu. Pasportuoju namu salygom , mastau ka dar cia isbandzius kad pastoret bent kokiais 5kg doh.gif Gal koki proteino milkshaka pries miega ? g.gif
Atsakyti
Su blynu diena !
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 03 04, 17:52)
Zmonyte per kiek cia laiko padidejo apimtys ? bigsmile.gif  thumbup.gif ar vartoji kokius nors papildus ?

Beta pradejai sporto klube sportuot ? g.gif

Pas mane nieko naujo  schmoll.gif  svoris panasu kad nepadidejo , bent jau nejauciu ant rubu. Pasportuoju namu salygom , mastau ka dar cia isbandzius kad pastoret bent kokiais 5kg  doh.gif Gal koki proteino milkshaka pries miega ? g.gif

Lyginau su senais skaičiais, prieš pora metų matuotais, tada sveriau 49,5kg. Čia buvo prieš antrą nėštumą smile.gif

O dabar su svoriu susiėmiau lygiai prieš pora mėnesių, pradėjau kiekvieną dieną sportuoti ir stengiuosi maitintis bent 4-5 k per dieną. Apimtys pradėjo keistis nuo sporto smile.gif Per šiuos pora mėnesių be didelių pastangų priaugau 2,5Kg smile.gif

Papildų nenaudoju jokių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmonyte: 04 kovo 2014 - 19:53
Strix,zmonyte,tuoj islydesim jus i lieknejanciu temas biggrin.gif bet siaip saunuoles moteros,ir toliau taip thumbup.gif ikvepia rolleyes.gif

Mazulytee,as planuoju eiti i Forum Palace,tai vyras dar per sia savaite turi pabaigt derint salygas ir minsim cool.gif jis-mest pora kg ir atsikisusi pilvuka remontuot,o as augint svori biggrin.gif

O mano svoris lyg irgi padidejo visu puskilogramiu per savaite,bet kazkaip netikiu as tuo.Nes butent paskutine savaite pradejo dirbti nauja aukle pas mame,streso belen kiek,valgymo ne kazkiek......aisku,spirulina ir kakavos puodai tai konstanta.Visa kita svyruoja.Tai nezinau is kur cia galetu atsirasti tas papildomas kg g.gif
Atsakyti
Ar tiesa, kad norint priaugti svorio reikia per dieną gauti 2000 kalorijų daugiau nei įprastai? Sportuoju 2 kartus per savaitę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maži dvynukai @ 2014 03 07, 21:47)
Ar tiesa, kad norint priaugti svorio reikia per dieną gauti 2000 kalorijų daugiau nei įprastai? Sportuoju 2 kartus per savaitę. smile.gif

Turbūt tiek nebūtina, nebent keliami tikslai priaugti daug per trumpą laiką smile.gif
Atsakyti
Na aš esu girdėjusi jog pakanka suvartoti 500 kcal daugiau nei įprastai, kad augtų svoris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2014 03 08, 12:55)
Na aš esu girdėjusi jog pakanka suvartoti 500 kcal daugiau nei įprastai, kad augtų svoris  smile.gif

Kaip tau sekasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2014 03 08, 13:55)
Na aš esu girdėjusi jog pakanka suvartoti 500 kcal daugiau nei įprastai, kad augtų svoris  smile.gif


Sita as irgi esu girdejus.

Pasidalinsiu kokteiliu-kaloriju bomba: reikia suplakti pora bananu,400 g kokosu pieno,ideti maza pakeli riebios varskes,pora saukstu cukraus ir pieno.Skanu,sotu ir siaubingai kaloringa+daug baltymu rolleyes.gif

Nu o as dziaugiuosi per 3 savaites priaugusi 1 kg ir 200g rolleyes.gif i tas tris savaites ieina ir savaite,kur ne augau,bet dar ir numeciau puskilogrami.Tai manau neblogai visai turint omenyje,kad man svoris taippaprastai neima ir neauga,net ir tas vienas kg.......
Atsakyti