Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priaugti svorio? 7 tema.

QUOTE(Mazulytee @ 2014 04 06, 22:37)
O kiek noretum + kg dar ? bigsmile.gif  O del kokiu priezasciu svorio daug netekus esi ? g.gif
Man irgi sunkoka namie prisiversti , bet kaip po biskeli matosi rezultatai lengviau , o ir prasimankstinus savijauta geresne  thumbup.gif  Kartais ant slidziu treniruoklio uzlipu , nors vyras sako mazai is jo naudos ,bet koju raumenukus pamaudzia , tai gal visgi kiek blauzdu apimtis padides ? g.gif


dar kaip min.+7kg.. pas mane pastovus zaidimas su tuo svoriu..nes stresas, nervai ir t.t.
Atsakyti
Liuks , uzaugs tie isvajoti kg thumbup.gif ir maziau streso 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 04 06, 22:44)
Liuks , uzaugs tie isvajoti kg  thumbup.gif ir maziau streso  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


kada nooors... biggrin.gif kai gyvensiu Dominikos respublikoj ir siurbsiu Pina Colada degindama bamba biggrin.gif
Atsakyti
O gal netolomoj ateiti , juk niekad negali zinot kokie gyvenimo siurprizai taves laukia rytoj smile.gif Man uztektu ir arciau kad ir kokiam ispanijos kampelyje gyvent , saule , jura ... wub.gif irgi nebutu kada stresuot
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 04 06, 22:50)
O gal netolomoj ateiti , juk niekad negali zinot kokie gyvenimo siurprizai taves laukia rytoj  smile.gif  Man uztektu ir arciau kad ir kokiam ispanijos kampelyje gyvent , saule , jura  ...  wub.gif irgi nebutu kada stresuot


visko gali but..buciau cia nuejus i Zara naujojos kolekcijos pasimatuot is patikusiu rubu...kooookia tragedija doh.gif ar cia veidrodziai kalti ar as tokia baisi, bet visi rubai atrode baisiai uzsidejus..sortai kaba nepaaiskinamai keistai, suknele tabaluojas, kelnes vos uzsitempiu XS, S per didelis..isejau visa pikta ir susinervinus.. doh.gif
Atsakyti
Siandiena netycia uztikau peanut butter , ten paziurejau nemazai proteino , fat ir t.t. ji gana daug kur gali naudot , kept sausainius , iv pyragelius , milkshakus daryt ir t.t. nebandet su juo kg augint ? blush2.gif Visai jis mane sudomino , vietoj kakavos paivairinimui kitoki gerimeli gurksnoti
Atsakyti
As ar taip ar taip kakavas geriu su pienu daraus, pyragus kepu..tai nesimaitinu salotu lapais..bet tas peanut man toks jausmas, kad bus feeeek koks saldus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 04 06, 21:52)
visko gali but..buciau cia nuejus i Zara naujojos kolekcijos pasimatuot is patikusiu rubu...kooookia tragedija  doh.gif ar cia veidrodziai kalti ar as tokia baisi, bet visi rubai atrode baisiai uzsidejus..sortai kaba nepaaiskinamai keistai, suknele tabaluojas, kelnes vos uzsitempiu XS, S per didelis..isejau visa pikta ir susinervinus.. doh.gif

Man irgi kosmaras kazka patinkancio ir tinkancio rast , kas patinka dazniausiai netinka, pvz i apacia siaurejantys dzinsai , ju pilnos pas mus pardes , o kadangi blauzda kuda iskart man veidrodi vaizdas neitin patinka doh.gif o koks tavo ugis ?
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 04 06, 22:57)
Man irgi kosmaras kazka patinkancio ir tinkancio rast , kas patinka dazniausiai netinka, pvz i apacia siaurejantys dzinsai , ju pilnos pas mus pardes , o kadangi blauzda kuda iskart man veidrodi vaizdas neitin patinka  doh.gif  o koks tavo ugis ?


177cm

lieka tik viena iseitis tai siuveja gera susirast..tada viskas tobulai atrodys, nes bus pasiuta tip top.. siaurejancios kelnes tikrai kad yra ju tabu, ypatingai tie nedekingi modeliai kurie pas mus parduotuvese..nesioju tik dzinsus siaurus, nes dar puse velnio..o siaip man grazu platejancios lengvo audinio, bet tada reikia aukstakulniu prie ju, o sikna as kraipyt tingiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 04 06, 21:56)
As ar taip ar taip kakavas geriu su pienu daraus, pyragus kepu..tai nesimaitinu salotu lapais..bet tas peanut man toks jausmas, kad bus feeeek koks saldus biggrin.gif

o kodel nemanau kad saldziau nei kakava butu darant pvz milkshaka , aisku jei proto ribose isidesi lotuliukas.gif Jauciu imsiu ir uzsisakysiu as jo, nepatiks nekarve kainuoja sukliadezin nukeliaus biggrin.gif ziurejau sausainiukai graziai su juo atrodo wub.gif

QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 04 06, 21:59)
lieka tik viena iseitis tai siuveja gera susirast..tada viskas tobulai atrodys, nes bus pasiuta tip top.. siaurejancios kelnes tikrai kad yra ju tabu, ypatingai tie nedekingi modeliai kurie pas mus parduotuvese..nesioju tik dzinsus siaurus, nes dar puse velnio..o siaip man grazu platejancios lengvo audinio, bet tada reikia aukstakulniu prie ju, o sikna as kraipyt tingiu biggrin.gif

Gera ideja thumbup.gif Aha as irgi dazniausiai tokius , bet kartais ir siaurejancius . Cia apie tokias kaip linines kalnes kalbi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2014 04 07, 15:30)
o kodel nemanau kad saldziau nei kakava butu darant pvz milkshaka , aisku jei proto ribose isidesi  lotuliukas.gif  Jauciu imsiu ir uzsisakysiu as jo, nepatiks nekarve kainuoja sukliadezin nukeliaus  biggrin.gif  ziurejau sausainiukai graziai su juo atrodo  wub.gif
Gera ideja  thumbup.gif Aha as irgi dazniausiai tokius , bet kartais ir siaurejancius . Cia apie tokias kaip linines kalnes kalbi ?  g.gif


nebutinai linines..linines labiau vasarai isivaizduoju, i pliaza koki smile.gif kad ir kokio standesnio audinio, kad neisryskintu tu kojyciu pagaliuku biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo turetu labai graziai atrodyt ir prie zemu kulniuku batuku arba isvis kokiu puosniu lygiapadziu bateliu wub.gif
Atsakyti