Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo dieta - gyvenimo būdas Nr. 28

Apklausa: Laikantis Paleo dietos Jūsų krūtines dydis: (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Gricė @ 2014 02 01, 18:29)
Pradėjau W30 su 56-57 kg, ūgis 161 cm. Tada norėjau, kad nukristų 2-3 kg. Dabar sveriu 59-60 kg. Mano siekiamybė yra 55-54 kg.
Vakarienę aš valgau apie 19 val., anksčiau neišeina darbo dienomis.


Pagal mane, viršsvoriu čia nekvepia rolleyes.gif Organizmas matyt galvoja kitaip, nei jūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 02 01, 16:21)
Su visais kaulais? Gal ir aš šiltai į patalus puodą migdysiu nakčiai?  mastau.gif

jei kaulus išimsiu- kas ten per naktį šutinsis, viens pats sultinys? pabandom, blogai tikrai nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2014 02 01, 17:02)
jei kaulus išimsiu- kas ten per naktį šutinsis, viens pats sultinys? pabandom, blogai tikrai nebus mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 02 01, 16:43)
Pagal mane, viršsvoriu čia nekvepia  rolleyes.gif Organizmas matyt galvoja kitaip, nei jūs  smile.gif

na, nesutikčiau. Jei visos vadovautumėmės kažkokiais skaičiais ar KMI, bile įtilpt į ribas, - tikrai gražiai neatrodytume. Tad Gricės noras man suprantamas ir natūralus, nes pagal skaičius tikrai 2-3 kg organizmas galėtų leisti numesti. Vistiek, kad nekrenta, turi būti priežastis. Kad jūs ir sakot nesivadovauti kalorijomis, manau, vistiek į tai būtina atsižvelgti.
Grice, per 1 sav. paleo numečiau 2kg, o valgiau ir vaisius, ir pieno produktus. Mano ūgis 164, pradinis svoris buvo 56 kg.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 02 01, 19:12)
na, nesutikčiau. Jei visos vadovautumėmės kažkokiais skaičiais ar KMI, bile įtilpt į ribas, - tikrai gražiai neatrodytume. Tad Gricės noras man suprantamas ir natūralus, nes pagal skaičius  tikrai 2-3 kg organizmas galėtų leisti numesti. Vistiek, kad nekrenta, turi būti priežastis. Kad jūs ir sakot nesivadovauti kalorijomis, manau, vistiek į tai būtina atsižvelgti.
Grice, per 1 sav. paleo numečiau 2kg, o valgiau ir vaisius, ir pieno produktus. Mano ūgis 164, pradinis svoris buvo 56 kg.

Neaišku, ar gricė sportuojanti. Nes jei turi raumenukų, tai antsvorio pagal mane nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 01 vasario 2014 - 17:17
QUOTE(Mantilė @ 2014 02 01, 18:02)
jei kaulus išimsiu- kas ten per naktį šutinsis, viens pats sultinys? pabandom, blogai tikrai nebus mirksiukas.gif

na, merginos- prasmė yra tame, kad iš kaulų į skystį turi pereit kuo daugiau medžiagų, o jei kaulus išimsit- kokia prasmė tada tą sultinį dar kaitint?
Atsakyti
Na, pagal ūgį Gricei visai normalu būtų turėt tuos trokštamus 55 kg.
Įdomiai, kad taip laikantis sugebėjo priaugt.

Grice, ar bent kiek gali pasakyt koks pas tave buvo BRA santykis?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 02 01, 17:21)
na, merginos- prasmė yra tame, kad iš kaulų į skystį turi pereit kuo daugiau  medžiagų, o jei kaulus išimsit- kokia prasmė tada tą sultinį dar kaitint?

Vorestut, neišimsim kaulų, kartu su kaulais šiltai per naktį palaikysim drinks_cheers.gif


Iškepiau Paleo pica pietums, vaikams džiaugsmo wub.gif taip skanu, tik mažai buvo biggrin.gif picos padas - virtas žiedinis kopūstas su 2 kiaušiniais ir prieskoniais, jį iškepiau. Tada patepiau pomidorų pasta, uždėjau pakeptos šoninės ir svogūnų, alyvuogių ir tarkuoto sūrio pabarsčiau.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 02 01, 15:51)
man labai keista, kai žmonės nenumeta visai svorio su paleo, o juolab - su W30. Jei ištisai laikyčiaus sąžiningai, būčiau gazelė, nes aš asmeniškai nesugebu iš leistinų produktų surinkti net 1500kcal (logiška, nes riebalai sunkiai lenda). Nuo kokio svorio meti, Grice?

Beje, klausimas, kada jūs vėliausiai valgot ar tas neturi jokios reikšmės? Mano vakarienė dažnai būna 21h, gal tas irgi turi įtakos?



buna ir 22
Papildyta:
QUOTE(Mantilė @ 2014 02 01, 17:41)
Vorestut, neišimsim kaulų, kartu su kaulais šiltai per naktį palaikysim  drinks_cheers.gif
Iškepiau Paleo pica pietums, vaikams džiaugsmo  wub.gif  taip skanu, tik mažai buvo  biggrin.gif  picos padas - virtas žiedinis kopūstas su 2 kiaušiniais ir prieskoniais, jį  iškepiau. Tada patepiau pomidorų pasta, uždėjau pakeptos šoninės ir svogūnų, alyvuogių ir tarkuoto sūrio pabarsčiau.



nesubyrejo picos padas?

as uzi*** su tuo padu, gaminau pacioj pradzioj karta, tai nelabai suzavejo.. unsure.gif
Papildyta:



pas mane siandiena ( jei grisiu namo aisku is to darbo) - mesos gabaliukai su kaulu(ale sonkauliukai), marinuoti su pomidoru pasta.
Atsakyti
Sveikos,

Merginos (voresta, man atrodo minėjo), kaip GHEE gaminat, jei ant garų/puodas puode, o ne tiesiai ant viryklės puodą statant? Ar būtina, kad apatiniam puode esantis vanduo apsemtų antro puodo bent pusė ar užtenka vien to, kad antras puodas stovėtų ant pirmo skleidžiamų garų (ar bus pakankamai karščio, kad virtų antram puode esantis sviestas? g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 01 vasario 2014 - 18:33
QUOTE(cushy @ 2014 02 01, 18:16)
Neaišku, ar gricė sportuojanti. Nes jei turi raumenukų, tai antsvorio pagal mane nėra

Deja, nesportuojanti.
QUOTE(" voresta " @ 2014 02 01, 18:38)
Grice, ar bent kiek gali pasakyt koks pas tave buvo BRA santykis?

Neskaičiavau, o ir svarstyklių virtuvinių neturiu. Paskutiniu laiku stengiuosi mažinti riebalų, nes pradžioje sūdytus lašinius atradau ir smaguriavau jais (ir pūsryčiams, ir pietums, kartais ir vakarienei atsipjaudavau blush2.gif ) Ir avokadus, būdavo, per dieną 2-3 suvalgydavau prie visko.
Pvz., mano šiandienos meniu:
I. 4 kepti kiaušiniai (kepiau be riebalų, tik kai valgiau užsidėjau 1 arbat. š. kokosų aliejaus, kava, balinta kokosų kremu.
II. Troškintų raugintų kopūstų lėkštė ir supjaustytų sūdytų lašinių riekė, pašildyta ant kopūstų , avokadas ir kokosų drožlių apie pusę puodelio (labai norėjosi kažko saldaus).
III. Saliero, kalafioro, morkos, svogūno ir moliūgo košės lėkštė su puse silkės ir virtų burokėlių mišrainė su šauktu alyvuogių aliejaus.
Suprantu, kad nėra žalių daržovių, bet šiandien nei vakar į parduotuvę niekas iš šeimos nenuėjo.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 02 01, 18:12)
nesubyrejo picos padas?

as uzi*** su tuo padu, gaminau pacioj pradzioj karta, tai nelabai suzavejo.. unsure.gif

pas mane siandiena ( jei grisiu namo aisku is to darbo)  - mesos gabaliukai su kaulu(ale sonkauliukai), marinuoti su pomidoru pasta.

ne, o ko jam byrėt? tu tokį pat darei?
aišku ne miltinis tešlos gabalas kaip įpratę, toks minkštas , švelnus padukas buvo wub.gif


ko čia dirbi šeštadienį? eik namo 4u.gif
Atsakyti