Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo dieta - gyvenimo būdas Nr. 28

Apklausa: Laikantis Paleo dietos Jūsų krūtines dydis: (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ačiū visoms už palaikymą, bet...(nežinau gal Smecta padėjo), bet šiandien lygtai užsitraukė biggrin.gif

QUOTE(cushy @ 2014 01 31, 08:46)
Hippie, sveik  4u.gif  Esu sirgus salmonelioze.  Buvo žiauru  Pirmą dieną užkilo temperatūra 39 laipsniai, vėmiau ir viduriavau vienu metu,

Apie tą silkę prašom plačiau, nesu dariusiu su cinamonu. Riešutus kepini? Dar ko nors reikia, apart paminėtų ingridientų?


Aš nevėmiau ir tempos nebuvo.

Pakepinu tik svogūną, graikinių-ne. Tai daugiau ingredientų ir nėra-aliejus/sviestas kuriame kepė svogūna ir graikiniai riešutai, sudėti ant silkės, papuošti nesmulkintom graikinių "smegenim".

QUOTE(nefifi @ 2014 01 31, 09:24)
Hippie, neįsivaizduoju, savaitę laiko per abu galus varyt - jau nebenormalu.


Aš tik per vieną biggrin.gif

QUOTE(Mantilė @ 2014 01 31, 10:21)
Hippie- tu namie sergi ar eini į darbą tokios būsenos? sveikatikės tau

ar Paleo leidžia naudoti tapijokos miltus?


Ne, gydau namie vaikus smile.gif

Kas tas yr? LT pardėse būna? Nes labai vyriausias picos gimtadieniui nori.

QUOTE(pumpica @ 2014 01 31, 12:39)
Del cezario, tai man su antru vaiku buvo paskirtas cezaris del didelio vaisiaus (gime 4700 ir 55 cm  ), as kazkaip vis abejojau, nuvaziavau pasikalbet su akusere, ir ji mane atkalbejo 


Analogiška ir mano situacija-ginekologė atkalbėjo su visais trim gimdymais dėl cezario, nes mano irgi drambleliai (4760g., 4666g. ir princesė-4400g.), irgi sėkmingai visus pati išspaudžiau didis.gif

QUOTE(Elata @ 2014 01 31, 13:29)
P Nr. 2 -Visiškai neapsimoka pirkti mažo, pasigailėsit.


lotuliukas.gif

QUOTE(aFREAKa @ 2014 01 31, 14:24)
Uf...pabaigiau.


Niu šaunuolė, niu respekčiuks friends.gif

Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 02 01, 19:29)
Deja, nesportuojanti.

Neskaičiavau, o ir svarstyklių virtuvinių neturiu. Paskutiniu laiku stengiuosi mažinti riebalų, nes pradžioje sūdytus lašinius atradau ir smaguriavau jais (ir pūsryčiams, ir pietums, kartais ir vakarienei atsipjaudavau  blush2.gif ) Ir avokadus, būdavo, per dieną 2-3 suvalgydavau prie visko.
Pvz., mano šiandienos meniu:
I. 4 kepti kiaušiniai (kepiau be riebalų, tik kai valgiau užsidėjau 1 arbat. š. kokosų aliejaus, kava, balinta kokosų kremu.
II. Troškintų raugintų kopūstų lėkštė ir supjaustytų sūdytų lašinių riekė, pašildyta ant kopūstų , avokadas ir kokosų drožlių apie pusę puodelio (labai norėjosi kažko saldaus).
III. Saliero, kalafioro, morkos, svogūno ir moliūgo košės lėkštė su puse silkės ir virtų burokėlių mišrainė su šauktu alyvuogių aliejaus.
Suprantu, kad nėra žalių daržovių, bet šiandien nei vakar į parduotuvę niekas iš šeimos nenuėjo.

nu kaip ir normaliai valgai.
O žalių daržovių atsigriebsi vasarą- žiemą karaliauja troškiniai visokie.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 02 01, 16:11)
Merginos, ateinu su klausimu  ax.gif
Kitą savaitę bus mėnuo kaip laikausi Whole30. Svoris, deja, nenukrito, o pakilo. Dėl to labai apmaudu, laikiausi labai sąžiningai, jokių griekų nebuvo (nė vieno saldainiuko, nė vieno obuolio, jokių pieno produktų ir t.t.).
Paleo režime lieku, man tai tinka, bet norėčiau, kad svoris pakristų (bent jau tie kg, kuriuos užsiritinau per W30).

Aš per porą savaičių nuo whole pradžios irgi priaugau apie 2-3kg (nesisvėriau, bet labai jaučiasi ant drabužių). Dabar tie kg, kaip spėju, nukrito. Atsekiau, kad tiesiog valgiau per dideles maisto porcijas. Dabar vietoj 200g faršo pasitroškinu 140g ir esu lygiai tokia pat soti. Vakarienei dažniausiai tik išgeriu kavos ir sulesu kokį avokadą. Ir, žinoma, pradėjau sportuoti. Turbūt tai ir turėjo įtakos svorio kritimui. Tikiuosi kris ir toliau. Bandysiu iki vasaros numesti 4kg - nu jau būčiau ideali gražuolė biggrin.gif
Ir dar - sumažinau lašinių kiekį, dabar valgau minimaliai, riekelę per dieną, ir tai ne kiekvieną. Nes jaučiau, kad pernelyg jais piktnaudžiavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InJe*kcija: 01 vasario 2014 - 19:31
http://pontu.eenet.ee/player/siga.html
Nagi, žiūrim dabar- ciela banda (virš 10) šernų ganosi. Kaip anksti šįvakar pasirodė..
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 02 01, 18:44)
Ačiū visoms už palaikymą, bet...(nežinau gal Smecta padėjo), bet šiandien lygtai užsitraukė biggrin.gif


Kas tas yr? LT pardėse būna? Nes labai vyriausias picos gimtadieniui nori.

tai valio, kad jau geriau tau 4u.gif

yra internetinėj pirkti tapijokos miltai
ir paleo receptu radau būtent su jais thumbup.gif

Atsakyti
Niu nežinau, puodas puode-apatiniam vanduo kunkuliuoja, bet viršutiniam esantis sviestas tik ištirpo ir suputojo (ar šiuo atveju reikia putas nuimt? g.gif ), bet neverda (juk turėtų?) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 02 01, 16:51)
man labai keista, kai žmonės nenumeta visai svorio su paleo, o juolab - su W30. Jei ištisai laikyčiaus sąžiningai, būčiau gazelė, nes aš asmeniškai nesugebu iš leistinų produktų surinkti net 1500kcal (logiška, nes riebalai sunkiai lenda). Nuo kokio svorio meti, Grice?

Beje, klausimas, kada jūs vėliausiai valgot ar tas neturi jokios reikšmės? Mano vakarienė dažnai būna 21h, gal tas irgi turi įtakos?

Na nenumeta, aš irgi iš tų keistų žmonių, kurie jau keturis mėnesius sėdi paleo ir nepameta kilogramų biggrin.gif
Aš vėliausiai valgau iki 19:30. Jeigu nespėjau iki to laiko palesti - vadinas eisiu miegot nelesus.
Atsakyti
as kol rijau tol svoris tik augo.Kai tik sumazinau porcijas tuomet tik pradejo svoris kristi.Taigi nera su paleo kad ""valgau ir liekneju" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 02 01, 19:29)
Ir dar - sumažinau lašinių kiekį, dabar valgau minimaliai, riekelę per dieną, ir tai ne kiekvieną. Nes jaučiau, kad pernelyg jais piktnaudžiavau.

tai ką turim išvadoj.. kad paprasčiausiai atsisakom miltinių ir cukraus, sumažinam RIEBALŲ, ir tada numetam svorį. Na, aš tik šiaip samprotauju, kad paleo jei nežiūrim kcal (kaip kad čia teigiama) - tik dėl sveikatos. Ne dėl svorio.
Atsakyti
čia jau kaip kam - mano vyro porcijos baisinės- valgo dvigubai nei aš, ir dar tris kart (šiuo metu) o svoris- nė kriukt- o jam reiktų dar bent 10 kg priaugt.
O nei smarkiai dirba, nei ką.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 02 01, 20:58)
tai ką turim išvadoj.. kad paprasčiausiai atsisakom miltinių ir cukraus, sumažinam RIEBALŲ, ir tada numetam svorį. Na, aš tik šiaip samprotauju, kad paleo jei nežiūrim kcal (kaip kad čia teigiama) - tik dėl sveikatos. Ne dėl svorio.

Riebalų aš nemažinau. Mažiau lašinių vartoju. Ir žiūriu į kcal - dabar kasdien į chronometer susivedinėju, kad neviršyčiau.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 02 01, 20:02)
čia jau kaip kam - mano vyro porcijos baisinės- valgo dvigubai nei aš, ir dar tris kart (šiuo metu) o svoris- nė kriukt- o jam reiktų dar bent 10 kg priaugt.
O nei smarkiai dirba, nei ką.

Manasis irgi valgo labai daug, o svoris ar rytas, ar vakaras - tas pats. Nepamirškim medž. apykaitos faktoriaus. Kai man buvo gal kokie 22, mano svoris buvo kaip įkaltas gramų tikslumu tiek ryte, tiek vakare. Valgiau bilekiek ir bileką.
Atsakyti