Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugių.

QUOTE(Mort @ 2014 05 09, 20:57)
Supykusi, kažkur skaičiau, kad vyrai dažnai palieka šeima, jei joje yra sergantis vaikas  doh.gif Tai jokiais būdais ne pateisinimas, bet.... tik parodo, kad moterys daug stipresnės  4u.gif
Galvoju, kokia siaubinga situacija, kai labiausiai paramos ir pagalbos, tada tau artimiausiai žmogus atsuka nugarą  verysad.gif  Ech, kaip liūdna  verysad.gif


va va, asmenine patirtis deja irgi tik patvirtina sia taisykle... o mamos - na o kur tu dingsi. kaip tik, bent jau man, tai matant vaika su bedom, kuriam dar reikia didesnes pagalbos - net nehumaniska vat imt ir nusigrezt... bet tai va kam nesuvokiama, o kam sprendimas.
bet tai dabar, jau laikui apgydzius, galiu tik padekot tam mazam zmogiukui, kuris gimdamas oj kaip isryskino kas yra kas - "draugai" , "gimines brangieji" dingo tyliai ramiai, ex isejo laimes ieskot, grizau i seima ir su tevais be galo suartejau, gyvenu visom prasmem - tiek materialine, tiek moraline - zymiai geriau nei kad atseit seimoj. va briedzio pastovaus reiketu tik lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nors ir buvau artima su mama, artimaisiais, bet skyrybų atveju jie stovėjo mūru už mane, jaučiaus stipri ne tik dėl savęs, vaiko, bet ir jų dėka..
Atsakyti
Labas mano meilės, Pūkiai baisiai persiprašo, kad jus apleido, bet smaginomės visi draugiškai su Roto virusu doh.gif Pirmą kartą per 5 su pusę metų Pūkiukas nabagiukas šitą brūdą darže pasigavo, nuo antradienio varė toliau nei matė, padėjo lašinės, dabar kaip naujas. Tada estafetę perėmiau aš (gerai, kad lengva forma, nes penktadienį maniau darbe kojas pakratysiu), o vakar močiutė krito...liko senelis biggrin.gif

tai va todėl apleidom namelius 4u.gif


Naujokėm g.gif net nežinau, paskaičius ką jūs rašot, aš aukso gabalą praspyriau doh.gif Ir jums dar kyla klausimai mest tokius asilus už borto ar ne doh.gif Turėkit savigarbos doh.gif P.s. jei reikia savo ex kontaktus duosiu, jis tikrai nesimuša (na bent jau manęs tai tikrai ne) lotuliukas.gif

Nepykit bet man tas "niekada nesakyk niekada" kai tave vietoj bokso kriaušės , prieš tavo vaiką kažkoks gyvulys psichologinį/fizinį smurtą naudoja doh.gif ir dar reikia +/- dėliot blink.gif senai jau būčiau su kokia keptuve pritrenkus, sukrovus šmutkes ir per langą/balkoną ar šiaip pirmą atvirą erdvę išmetus doh.gif

"Paklodžių" prirašėt, kai kur tingėjau skaityt, bet akim bent po kelis sakinius "permečiau" tai maždaug situaciją žinau ax.gif

Erotica, o ką aš tau jau senai į smegenis kalu doh.gif Matau, kad man jau į Kauną laikas, nu jėj bogu subinę tau išspardysiu doh.gif Tuo pačiu su Flika, Laumėne susitiksiu wub.gif

Myliu bučiuoju (Eurovizijos nežiūrėjau biggrin.gif ) iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PŪKITAS: 11 gegužės 2014 - 12:21
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 11, 13:21)
Labas mano meilės, Pūkiai baisiai persiprašo, kad jus apleido, bet smaginomės visi draugiškai su Roto virusu  doh.gif  Pirmą kartą per 5 su pusę metų Pūkiukas nabagiukas šitą brūdą darže pasigavo, nuo antradienio varė toliau nei matė, padėjo lašinės, dabar kaip naujas. Tada estafetę perėmiau aš (gerai, kad lengva forma, nes penktadienį maniau darbe kojas pakratysiu), o vakar močiutė krito...liko senelis  biggrin.gif

tai va todėl apleidom namelius  4u.gif
Naujokėm  g.gif  net nežinau, paskaičius ką jūs rašot, aš aukso gabalą praspyriau  doh.gif  Ir jums dar kyla klausimai mest tokius asilus už borto ar ne  doh.gif  Turėkit savigarbos  doh.gif  P.s. jei reikia savo ex kontaktus duosiu, jis tikrai nesimuša (na bent jau manęs tai tikrai ne)  lotuliukas.gif

Nepykit bet man tas "niekada nesakyk niekada" kai tave vietoj bokso kriaušės , prieš tavo vaiką kažkoks gyvulys psichologinį/fizinį smurtą naudoja  doh.gif  ir dar reikia +/- dėliot  blink.gif  senai jau būčiau su kokia keptuve pritrenkus, sukrovus šmutkes ir per langą/balkoną ar šiaip pirmą atvirą erdvę išmetus  doh.gif 

"Paklodžių" prirašėt, kai kur tingėjau skaityt, bet akim bent po kelis sakinius "permečiau" tai maždaug situaciją žinau  ax.gif

Erotica, o ką aš tau jau senai į smegenis kalu  doh.gif  Matau, kad man jau į Kauną laikas, nu jėj bogu subinę tau išspardysiu  doh.gif  Tuo pačiu su Flika, Laumėne susitiksiu  wub.gif

Myliu bučiuoju (Eurovizijos nežiūrėjau  biggrin.gif ) iki

Puki tu cia grasini biggrin.gif kaunas taves senai laukia....
Eurovizojos neziurejau,naujienas fb maciau,komentaru nebus...
Atsakyti
Mes pareigą atlikom su mažiuku, prabalsavom..Vaikas visą balsadėžę iš tos laimės, kad leidau įkišti balsavimo biuletenį, netyčia išvertė.. ax.gif Dievaž, reikėjo matyti visų veidus doh.gif Nušovė žvilgsniais lotuliukas.gif Bet mums tas nuotaikos nesugadino, kepu Gougères au jambon ir dėjau aš skersą ant dietos.. thumbup.gif Kas mylės, mylės ir su kelių kg viršsvoriu irnesakyk.gif

QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 11, 12:21)
Matau, kad man jau į Kauną laikas, nu jėj bogu subinę tau išspardysiu  doh.gif  Tuo pačiu su Flika, Laumėne susitiksiu  wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif Sakyk kada laukti..
O subinę spardyti galiu prisidėti tongue.gif
Papildyta:
Euroviziją žiūrėjau, bet be komentarų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 11, 10:21)
tai va todėl apleidom namelius  4u.gif
Naujokėm  g.gif  net nežinau, paskaičius ką jūs rašot, aš aukso gabalą praspyriau  doh.gif  Ir jums dar kyla klausimai mest tokius asilus už borto ar ne  doh.gif  Turėkit savigarbos  doh.gif  P.s. jei reikia savo ex kontaktus duosiu, jis tikrai nesimuša (na bent jau manęs tai tikrai ne)  lotuliukas.gif

Nepykit bet man tas "niekada nesakyk niekada" kai tave vietoj bokso kriaušės , prieš tavo vaiką kažkoks gyvulys psichologinį/fizinį smurtą naudoja  doh.gif  ir dar reikia +/- dėliot  blink.gif  senai jau būčiau su kokia keptuve pritrenkus, sukrovus šmutkes ir per langą/balkoną ar šiaip pirmą atvirą erdvę išmetus  doh.gif 

drinks_cheers.gif Va va,maniskis irgi dar pusiau bedos buvo biggrin.gif O del dabartinio MB net geda pasidaro,paskaicius tokiu istoriju,o as jam vejus del smulkmenu keliu blush2.gif biggrin.gif
O del to,kad reikia deti visas patangas,butinai "seima" saugot,nu atsiprasant kokia ten gali buti seima doh.gif

Sveikatos Pukiams 4u.gif

Eorovizija ziurejau,laimetoja (-as) nebuvo tarp paciu megstamiausiu,bet patiko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Indira @ 2014 05 09, 19:09)
va va, asmenine patirtis deja irgi tik patvirtina sia taisykle... o mamos - na o kur tu dingsi. kaip tik, bent jau man, tai matant vaika su bedom, kuriam dar reikia didesnes pagalbos - net nehumaniska vat imt ir nusigrezt... bet tai va kam nesuvokiama, o kam sprendimas.
bet tai dabar, jau laikui apgydzius, galiu tik padekot tam mazam zmogiukui, kuris gimdamas oj kaip isryskino kas yra kas - "draugai" , "gimines brangieji" dingo tyliai ramiai, ex isejo laimes ieskot, grizau i seima ir su tevais be galo suartejau, gyvenu visom prasmem - tiek materialine, tiek moraline - zymiai geriau nei kad atseit seimoj. va briedzio pastovaus reiketu tik  lotuliukas.gif

4u.gif
Maniskis,dar man besilaukiant sake,jei vaikas neigalus ar silpnos sveikatos bus,tai juo visai nesirupins doh.gif Nes jam atrodydavo,kad as saves nepriziuriu t.y per mazai valgau,miegu ir tai atseit pakenks kudykiui doh.gif (neidavo iaiskinti,kad stresas,asaros,kuriuos jis sukelia,kenkia kur kas labiau doh.gif )Jau nestumo metu zinojau,kad negyvensiu su juo g.gif
O siaip Svedijoj labai daug teciu matau su neigaliais,silpnais vaikuciais wub.gif Viena buvusi grupioke dvynukus 30 sav pagimde,tai per stebukla pavyko maziams isgyventi,dar 4 men ligonineje "pragyveno",tai vyras visa ta laika salia prabuvo wub.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

pasižiūrinėjau fotki, tai smalsu pasidarė: kaip skierkute su martanux? jau senokai nieko negirdėti iš emigrančių...

kalbėjau su eladija kažkurią dieną - gal vilniuje vakarėlį pasiorganizuojame?
Atsakyti
gerai, kad nežiūrėjau eurovizijos.... 4u.gif

naujokės-sveikos....


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sugrįžimas*: 11 gegužės 2014 - 21:32
Labas vakaras


Pūkita, pasidžiauk sūnaus dosnumu, niekam nepagailėjo roto, maladec vaikis. didis.gif

Flika, galiu tik įsivaizduot tave šaudančių veidus. biggrin.gif Bet va, diskutavom su drauge ką tik apie vaikų elgesį, JK nieks iš šono nepasakys, nepamoralizuos, ir auga bile kokie, nagus graužiantys, klynus besikasantys ir t.t. doh.gif Ne visi, bet yra tokių nemažai. schmoll.gif Staska irgi ėdė nagus, išgujau šitą kvailą įprotį. didis.gif Nukrypau-tai draugei ir sakau-gal tokiu atveju geriau LT augint, sugėdintų dėl šlykštaus elgesio aplinkiniai. Sureaguotų vaikas, manau. O čia visi "supratingai" šypsosi ir galvom linguoja. schmoll.gif

Aš irgi Skierkutės, Medėjos pasigedau. unsure.gif Martanux FB matau kartais.
Atsakyti
Nu bl** bl** užp*** tie uodai... gun_bandana.gif: Blyn draugai su vaikais buvo, atidariau ne tuos langus kur su tinkleliais, tai guliu ir girdžiu bzzzz..bzzz...bzzzz.. Nafiiiikkk...

QUOTE(Upjora @ 2014 05 11, 22:42)

Flika, galiu tik įsivaizduot tave šaudančių veidus.  biggrin.gif 

Aš irgi Skierkutės, Medėjos pasigedau.  unsure.gif Martanux FB matau kartais.

Lai žiūri kiek nori, negi man gaila tokio grožio hihihi.gif Aš draugiška, dalinuos su visais.. Juk su naujais bateliais balsuot ėjau lotuliukas.gif Nuvertė tik dėžę, juk ne bilietenius padirbom irnesakyk.gif
--
Aš seniai jų pasiilgau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 05 11, 21:59)

Lai žiūri kiek nori, negi man gaila tokio grožio hihihi.gif Aš draugiška, dalinuos su visais.. Juk su naujais bateliais balsuot ėjau lotuliukas.gif  Nuvertė tik dėžę, juk ne bilietenius padirbom irnesakyk.gif


Junk siurblį ir susiurbk tu tuos uodus.
--------------
Teisingai. Įsivaizduoji, aš dvi poras naujų batų turiu, bet net nebuvau apsiavus, nes yra problema-neturiu ką apsirengt prie jų. hihihi.gif
Atsakyti
sveikos grazuoles 4u.gif

QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 11, 13:21)
Labas mano meilės, Pūkiai baisiai persiprašo, kad jus apleido, bet smaginomės visi draugiškai su Roto virusu 

Naujokėm  :
Nepykit bet man tas "niekada nesakyk niekada" kai tave vietoj bokso kriaušės , prieš tavo vaiką kažkoks gyvulys psichologinį/fizinį smurtą naudoja  doh.gif  ir dar reikia +/- dėliot 

atleidziam, Pukiams as ir pati retas sveias. darbe ketvirtadieni kosmareli pavadinimu 'premjera' apturejau nebuvo jokio noro nei rsyt nei guostis, juolab namie hobiukas lauke lotuliukas.gif ziurekit saves, sako tas brudas megsta kartotis (tfutfutfu)

matai, as pati i ta s... ibridus buvau, po to ilgai save raebilitavau. yra tokia psichologine priklausomybe, daug straipsniu ta tema perskaiciau. visu pirma, tie trankimisi nebuna visa laika, o buna tokie medaus menesio periodai, kurie veikia kaip narkotikas ar pan. toks uzburtas ratas smurtas-->atsiprasymai/'medus menuo'--> pradeda kilti itampa-->smurto proverzis, ir vel is pradzios. is pradziu tai buna labai retai, po to intensyveja, vienu zodziu tinka posakis apie kariama suni. tokia jau zmogaus psichologija, vieni kovoja, kiti prisitaiko, juk ir osvenime vaikai gimdavo, vadinasi zmones ir ten kazka gero rado blink.gif doh.gif be to smurtautojas veikia psichologiskai, gal intuityviai, jis palaipsniui perima visa iniciatyva santykiuose, bendrvime su draugais. palaipsniui aukos pazystamu ratas siaureja. galop ji atitolsta nuo visu. mano drauge su smurtautoju 9! metus pragyveno veiname name su tevais. ji vaiksciojo sudauzyta ir su melynem, o tevai NIEKO nedare. jos poziija buvo tokia kokia ir savijauta - vis tiek manes niekas nelaukia, niekam as nerupiu. pasikeite viskas kai i jos darba atejo toks vyrukas, pradejo rodyt demesi... cia su happy end'u, jie susituoke, dabar leliuka turi thumbup.gif o kiek yra tokiu moteru atitolusiu nuo visu is kuriu nesitiki jokios paramos?

uzkliuvo sakinys kad nenori iskeldinti ex, nes bijo, nes institucijos ir.t.t. as ir bijojau, bet kai dabar galvoju, tai plaukai siausiasi. juk yra istatymai, jei tik tu noresi gali isgrusti ji is savo namu, su policijos pagalba remiantis smurto artimoje aplinkoje istatymu. tik psirodo prie duru, vel kvieti pareigunus, ji ta kuriam uzdrausta prie manu artintis nuvaikys.
blogiausiu atveju, o kam mamu/viku tie centrai?

mano ex visko prikalbejo, bet kai su policijos pagalba kpz pasedejo ir sumokejo bauda (o tada dar net to istatymo nebuvo) tai fantazija man kazkaip po keliu maisytis atsoko, liko tik teroras telefonu lotuliukas.gif galop ir ta panaikinau. jis zino kad jam tik priartejus prie mano namu, bus iskviesta policija, o vaiku jis nebepamatys
QUOTE(Upjora @ 2014 05 11, 23:48)
Bet va, diskutavom su drauge ką tik apie vaikų elgesį, JK nieks iš šono nepasakys, nepamoralizuos, ir auga bile kokie, nagus graužiantys, klynus besikasantys ir t.t.  Staska irgi ėdė nagus, išgujau šitą kvailą įprotį. didis.gif Nukrypau-tai draugei ir sakau-gal tokiu atveju geriau LT augint, sugėdintų dėl šlykštaus elgesio aplinkiniai. Sureaguotų vaikas, manau. O čia visi "supratingai" šypsosi ir galvom linguoja. 



nu sakyk savo recepta, mano abi nagus kramto. jau nebezijnau ka ir bedaryt, nei lakai nei aiskinimai nepadeda, pasislepusios nukramto doh.gif
Atsakyti