Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugių.

Aš čia, paskaitau. neturiu ką rašyti, o ir naujokių tiek daug, kad nesusigaudau, kas prie ko. ax.gif Ateina, išeina, nespėju įsigilinti.
-------------
Upjora, prie naujų batelių ne tik rūbų naujų reikia, bet dar ir rankinės, gerai būtų, kad papuošalai derėtų. O jei dar dviračio spalva pjausis lotuliukas.gif
Atsakyti
Julioške, mano būdas-būvom kartu 24/7, kai tik kišo nagus burnon, taip pastaba ar net barkštelėjimas blink.gif blush2.gif per nagiukus. 2 savaitės tokio "gydymo" ir įpročio neliko.

Medėja, o butas senas tinka prie naujų batų, ar ir tą pasikeist derėtų tikrai madistei?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos,
Visos jus senbuves cia esat atsigavusios po nesekmingu santykiu, sustiprejusios, pasitikincios savimi. Dziaugiuosi uz jus ir zaviuosi... nesu silpnas zmogus siaip gyvenime ir niekada nebuvau, bet si situacija is tiesu pakirto, sukele baisia sumaisti visame mano gyvenime, siektinuose tiksluose ir buduose ju pasiekti... Aisku, jei buciau uztikrinta tinkamu sprendimu, tai jokiu abejoniu zengciau ta zingsni ir manau tikrai viskas kazkaip susiklostytu , kad neprazuciau...
manau, kad viskam turi ateiti tinkama diena...
Atsakyti
Labas 4u.gif

Šią savaitę pas mus darželiuose atvirų durų dienos, buvom su mažiuku vienam iš darželių į kuriuos užrašytas..Maladėc mano pipiras, tik spėjau batus nuauti ir movė pas vaikus, net auklėtoja nustebo..Greitai tvarką padarė jis ten biggrin.gif Ryt keliausim į kitą apsižiūrėti.. didis.gif

QUOTE(Upjora @ 2014 05 11, 23:01)
Junk siurblį ir susiurbk tu tuos uodus.
--------------
Įsivaizduoji, aš dvi poras naujų batų turiu, bet net nebuvau apsiavus, nes yra problema-neturiu ką apsirengt prie jų. hihihi.gif

Užmušiau chalėrą biggrin.gif Naktį juk siurblio nejungsiu hihihi.gif
Užtraukiau visur tinklelius jau, tai ramu, visą parą langai atidaryti cool.gif
---------
Patikėk suprantu tave, man pastoviai taip būna, nusiperku naujus batus, žiūrėk rankinės netinka, nusiperku prie batų rankinę, blyn drabužiai nesiderina ir taip pasaka be galo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 05 12, 22:03)
butas senas tinka prie naujų batų

Na, jei antikvaras, tai sunku su derinimu būtų g.gif , kitu atveju gal sienas perdažyti reiks biggrin.gif
Atsakyti
Labi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medėja25 @ 2014 05 13, 18:27)
Na, jei antikvaras, tai sunku su derinimu būtų  g.gif , kitu atveju gal sienas perdažyti reiks biggrin.gif

mastau.gif Teks batus nešt atgal, nes jie tokie išeiginiai, o išeigų mažai pas mane, tai užteks vienos poros. ax.gif


Susiplanavau gimtadienį, varysim į vienadienę kelionę su Staska. didis.gif


Raimuk, kur tu? 30 būsiu tavo šalyje, galėtumėm kavai susitikt. mirksiukas.gif

Atsakyti
Labas PenCinykės ir nelabai biggrin.gif


QUOTE(Upjora @ 2014 05 11, 22:48)
Labas vakaras
Pūkita, pasidžiauk sūnaus dosnumu, niekam nepagailėjo roto, maladec vaikis. didis.gif


Geras vyras auga lotuliukas.gif dalinasi lotuliukas.gif


Kaip man galvos neskauda dėl batų, rankinių ir t.t. ax.gif nes nebuvo už ką pirkt, tai nepirkau lotuliukas.gif Tiksliau buvo, už ką, bet aš nepirkau, tai rami kaip belgas esu biggrin.gif

Va dviratį turiu, reikia abiem su Pūkiuku šalmų, Jysk'e mačiau didelis pasirinkimas, mausim žiūrėt smile.gif

Kas dar?...nieko naujo...Vis tas pats per tą patį, tik pasikeitė, kad nebe namai-namai-namai, o namai-darbas-namai. Vis dar jokių elnių, briedžių ir t.t. horizonte (bet nieko nuostabaus, kai niekur neinu, niekur nesirodau, savo "kerų" neskleidžiu lotuliukas.gif ) Noriu gerų orų verysad.gif noriu šilumos...


P.s į Kauną būtinai atlėksim, kai tik pagerės orai ir nebereiks apsimūturiavus ir pilnai čiumodanais šiltų rūbų važiuot smile.gif kad galėtume parkuose, mieste slampinėt ir t.t smile.gif Taip, kad derinsim laiką ir vietą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 05 14, 22:47)
mastau.gif Teks batus nešt atgal, nes jie tokie išeiginiai, o išeigų mažai pas mane, tai užteks vienos poros.  ax.gif
Susiplanavau gimtadienį, varysim į vienadienę kelionę su Staska. didis.gif
Raimuk, kur tu? 30 būsiu tavo šalyje, galėtumėm kavai susitikt.  mirksiukas.gif

as cia cia, paskaitau tyliai, pati nelabai ka turiu papasakoti, panasiai kaip ir pas Pukita namai-darbas-namai-paskaitos-darbas-namai biggrin.gif ir visa tai per viena diena. briedzio ner, o ir nenoriu. VT po senovej, nebus su juo nei ramiai, nei graziai.

as tai labai mielai susitikciau 4u.gif iki kada busit Londono saly?
Atsakyti
Labas rytas cool.gif
Atsakyti
Labas rytas

Kaip smagu, kad saulė šviečia. 7.30 jau sukosi skalbimo mašina. biggrin.gif

Raimuk, laisvas mums tik penktadienis blush2.gif .
Atsakyti