Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

O tai reikala dabar turim smile.gif As surasiau tuos zaidimus, ikeliau i pastuka, palaikiau pora dienu ir istryniau is kompo doh.gif GAlvoju kam ju reik, jei ikeliau ten lotuliukas.gif Parasysiu Jums laiska, parasykit kurie zaidimai uztrigo ir surasysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 03, 14:54)
O tai reikala dabar turim smile.gif As surasiau tuos zaidimus, ikeliau i pastuka, palaikiau pora dienu ir istryniau is kompo  doh.gif  GAlvoju kam ju reik, jei ikeliau ten  lotuliukas.gif Parasysiu Jums laiska, parasykit kurie zaidimai uztrigo ir surasysiu  thumbup.gif

merginos juk ka spakeitė slaptazodi sake issirinkti viena nare kuriai pasakys slaptazodi,aiksu tokia kuri ci jau bent biski uzsibuvusi,issirinkit parasykit jai i az,ir visa beda isspresta biggrin.gif
Atsakyti
Bet cia tikriausiai visos turetu rekomenduoti panele, nes as viena rekomendavau, bet kaip suprantu, ji negavo slapuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 03, 15:16)
Bet cia tikriausiai visos turetu rekomenduoti panele, nes as viena rekomendavau, bet kaip suprantu, ji negavo slapuko  ax.gif

o gal ji nemate,ar neprase,arba jau vestuves atbuvusi ir jai ta tema nebeaktuali;)
Atsakyti
Tai kad dar bendrauja su mumis smile.gif


Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 03, 12:02)
man gal butu didele garbe, kad pasinaudojo, reiskia, kad vertas demesio mano darbelis  rolleyes.gif kaip sakant LIKE  lotuliukas.gif

Va, mintis thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(sandrixe @ 2014 03 03, 12:23)
del dalijimosi,jau kokiuas ikrai 5 kartus buvo,kad ieina kas nors ir viska istrena.... o tada merginos vargsta kol vel viska sukelia,praeina kiek laiko ir vel kazkas pasidarbuoja,ir dabar jau daliistrune kazkas delto nauja slaptazodi pakeite temos kūreja

Tas tai aišku, dėl ko pakeitė drinks_cheers.gif
Tokių dalykų tikrai nesuprantu - kam trint doh.gif
Ir gerai, kad panelė apsaugojo paštuką nauju slaptažodžiu nuo bandymų visokių. Kelis kartus bandė keist, kas žino, po to gal nueitų ir ištrintų..
Tik kad db toks pasimetimas - niekas nežino, iš kur tą naują gaut.
O ir ana panelė nežino, kam tą naują galima duot doh.gif

Aš dar kaip tik prieš savitgalį scenarijų apdėliiojau, sakiau šian eisiu paštan rankiotis etikečių, diplomų, žaidimam kortelių.. Ak..

Tuoj panelės pažėsiu, ar išsaugojau failą su žaidimais..
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 03, 15:24)
Tai kad dar bendrauja su mumis smile.gif

tai atsiprašau,nes nepastebejau ar nepamačiau 4u.gif
beja slapuka gavau ką tik ,netikėtai 4u.gif
nezinau,reiktu suigalvot kada duodam ta prisijungima g.gif as manyciau kad pagal bendravima,net nezinau g.gif
taip iseina kad pas mane reiktu jo kreiptis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixe: 03 kovo 2014 - 13:34
Aš turiu tik išgooglintus išsaugojus žaidimus kelis..
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 03, 14:31)

Tuoj panelės pažėsiu, ar išsaugojau failą su žaidimais..


As iskapsciau ta faila per issiustus laiskus biggrin.gif Jau nusiunciau panelei thumbup.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif


As i vestuves pakviesta esu geguzes 23 diena wink.gif Pradedu planuoti viska tik dabar blush2.gif Bet manau kazkaip spesiu. Minusai tie, kad esu UK. Jaunavedziai mane kviecia ne kaip pirsliene, bet kaip liudininke... Mano partneris yra Lietuvoje ir as jo nepazistu doh.gif Bet bandysiu pasiruosti programa viena :)Su juo susitiksiu Lietuvoje pries vestuves vistiek ir aptarsiu kazkiek viska mirksiukas.gif Jaunavedziai nenori tu kaimisku vestuviu su visais paprociais... Tai as badysiu tiesiog padaryti vestuves kazkiek smagesnes smile.gif Taigi prasysiu jusu pagalbos smile.gif
Atsakyti
[/quote]
siūlau pasidaryti sąrašiiuką,kad matytumėm kuri kada svociauja,galėtumem palaikyti,ir laukti ispudzių po vestuviu jau 4u.gif [SIZE=7]
atsiprasau uz klaidas,vis per skubėjima blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixe: 03 kovo 2014 - 14:29
Gera mintis tas sarasiukas. thumbup.gif clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Mildutė @ 2014 03 03, 15:02)
Taigi prasysiu jusu pagalbos smile.gif



Kuo galesim, tuo padesim. O siaip, isiskaicius pati visa tinkama informacija rasit ir be pagalbu cool.gif
Atsakyti